О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 44-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 января 2020 года № 6542. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 56-5
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 56-5 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 43-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6472), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 232,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 530,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 118 702,9 тысяч тенге;
2) затраты – 142 110,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 877,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 54-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 10 500,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
3. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 7 416,0 тысяч тенге согласно приложению 5.

2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 6542 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 56-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 29.12.2020 № 56-5 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 "2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6472 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 136 232,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 530,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 118 702,9 мың теңге;
2) шығындар – 142 110,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 877,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 54-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4 қосымшаға сәйкес 2020 жылға ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен 10 500,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. 5 қосымшаға сәйкес 2020 жылға ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 7 416,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

4. Утвердить согласно приложению 6 перечень текущих бюджетных программ бюджета сельского округа на 2020 год.
5. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению 7.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Бойков
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 6 января 2020 года № 44-5
Бюджет Кокпектинского сельского округа на 2020 год

4. 6 қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
5. 7 қосымшаға сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бойков
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 қаңтары
№ 44-5 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті

1. Решение Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 31-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-134, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2019 года).
2. Решение Кокпектинского районного маслихата от 29 марта 2019 года № 34-6/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 31-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5830, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 апреля 2019 года).
3. Решение Кокпектинского районного маслихата от 17 июля 2019 года № 38-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 31-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6094, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 августа 2019 года).
4. Решение Кокпектинского районного маслихата от 25 октября 2019 года № 40-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 31-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6240, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 ноября 2019 года).
5. Решение Кокпектинского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 42-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 31-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6442, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 декабря 2019 года).

1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-134 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 34-6/1 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5830 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 38-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6094 болып тіркелген, 2019 жылғы 6 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
4. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 40-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6240 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
5. Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 42-2 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6442 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.