О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 марта 2020 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2020 года № 6072. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 17 февраля 2021 года № 18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 17.02.2021 № 18 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года №108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №18404) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства в пределах средств, выделенных из местного бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 13.05.2020 № 102 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
1-1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства до утверждения приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 июля 2020 года № 229 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 13.05.2020 № 102 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 18.09.2020 № 209 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 41 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 6072 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 ақпандағы № 18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 17.02.2021 № 18 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы №108 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №18404 тіркелген) бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті бюджеттен бөлінген қаражат шегінде асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 13.05.2020 № 102 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 17 шiлдедегi № 229 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығы бекітілгенге дейінгі асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Қаулы 1-1-тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 13.05.2020 № 102 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 18.09.2020 № 209 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 18.09.2020 № 209 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральск принять необходимые меры для реализации данного постановления.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Есенгалиев Б.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 18.09.2020 № 209 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды қабылдасын.
4. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.А.Есенғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Манкеева М.Н.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 5 марта 2020 года № 41
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства в пределах средств, выделенных из местного бюджета

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары М.Н.Манкеевке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 5 наурыздағы
№ 41 қаулысына 1-қосымша
Жергілікті бюджеттен бөлінген қаражат шегінде асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 274 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Направления субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/ случной сезон

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 24.11.2020 № 274 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

2 600 713,6
Приложение 3
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 5 марта 2020 года № 41
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 18.09.2020 № 209 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года №91 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5628, опубликованное 16 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2019 года №153 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года №91 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5743, опубликованное 2 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 октября 2019 года №274 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года №91 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5842, опубликованное 25 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 19 декабря 2019 года №336 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года №91 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5902, опубликованное 20 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2 600 713,6
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2020 жылғы 5 наурыздағы
№ 41 қаулысына 3-қосымша
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 18.09.2020 № 209 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі №91 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5628 тіркелген, 2019 жылы 16 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 маусымдағы №153 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі №91 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5743 тіркелген, 2019 жылы 2 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қазандағы №274 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі №91 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5842 тіркелген, 2019 жылы 25 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №336 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі №91 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5902 тіркелген, 2019 жылы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.