О признании утратившими силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2020 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 февраля 2020 года № 6038
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акжаикского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (А.Ашабаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению Акжаикского
районного маслихата
от 14 февраля 2020 года № 42-2
1. Решение Акжаикского районного маслихата от 15 апреля 2016 года № 2-5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Акжаикском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4352, опубликованное 3 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Решение Акжаикского районного маслихата от 18 мая 2016 года № 3-12 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 15 апреля 2016 года № 2-5 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Акжаикском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4444, опубликованное 8 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 28-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5503, опубликованное 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Акжаикского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5520, опубликованное 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
5. Решение Акжаикского районного маслихата от 20 марта 2019 года № 31-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 28-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5575, опубликованное 4 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 42-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 ақпанда № 6038 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А.Ашабаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Нургожина
Ақжайық аудандық маслихат хатшысы С. Сиражев
Ақжайық аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
14 ақпандағы № 42-2 шешіміне
қосымша
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 2-5 "Ақжайық ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4352 тіркелген, 2016 жылғы 3 мамырда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 3-12 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 2-5 "Ақжайық ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4444 тіркелген, 2016 жылғы 8 маусымда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5503 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5520 тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
5. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 31-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5575 тіркелген, 2019 жылғы 4 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

6. Решение Акжаикского районного маслихата от 2 апреля 2019 года № 32-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5611, опубликованное 17 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Акжаикского районного маслихата от 6 июня 2019 года № 33-5 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 28-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5707, опубликованное 17 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Акжаикского районного маслихата от 7 июня 2019 года № 34-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5709, опубликованное 18 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Акжаикского районного маслихата от 23 сентября 2019 года № 35-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 28-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5793, опубликованное 30 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Акжаикского районного маслихата от 30 сентября 2019 года № 36-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5803, опубликованное 7 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
11. Решение Акжаикского районного маслихата от 11 октября 2019 года № 37-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 28-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5824, опубликованное 17 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

6. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 32-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5611 тіркелген, 2019 жылғы 17 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 маусымдағы № 33-5 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5707 тіркелген, 2019 жылғы 17 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 34-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5709 тіркелген, 2019 жылғы 18 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 35-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5793 тіркелген, 2019 жылғы 30 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 36-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5803 тіркелген, 2019 жылғы 7 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
11. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы № 37-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5824 тіркелген, 2019 жылғы 17 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

12. Решение Акжаикского районного маслихата от 10 декабря 2019 года № 38-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 28-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5893, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 39-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5906, опубликованное 26 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

12. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 38-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 28-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5893 тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 39-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5906 тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).