О признании утратившими силу некоторых решений Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2020 года № 39-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 февраля 2020 года № 6021
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Теректинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Батыров
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 5 февраля 2020 года №39-3
1. Решение Теректинского районного маслихата от 29 апреля 2016 года №3-2 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Теректинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4413, опубликованное 27 мая 2016 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь");
2. Решение Теректинского районного маслихата от 8 августа 2016 года №6-4 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 29 апреля 2016 года №3-2 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Теректинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4540, опубликованное 2 сентября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5472, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5507, опубликованное 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 ақпандағы № 39-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 ақпанда № 6021 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Теректі аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Батыров
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 5 ақпандағы №39-3
шешіміне қосымша
1. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі №3-2 "Теректі ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4413 тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырдағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған);
2. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 тамыздағы №6-4 "Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі №3-2 "Теректі ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4540 тіркелген, 2016 жылғы 2 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5472 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5507 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Теректинского районного маслихата от 18 марта 2019 года №33-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5577, опубликованное 3 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Теректинского районного маслихата от 29 марта 2019 года №33-3 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5608, опубликованное 10 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Теректинского районного маслихата от 6 июня 2019 года №34-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5716, опубликованное 25 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Теректинского районного маслихата от 17 июня 2019 года №34-3 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5723, опубликованное 26 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Теректинского районного маслихата от 11 октября 2019 года №35-3 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5829, опубликованное 17 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Теректинского районного маслихата от 18 октября 2019 года №35-4 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5838, опубликованное 23 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы №33-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5577 тіркелген, 2019 жылғы 3 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы №33-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5608 тіркелген, 2019 жылғы 10 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 маусымдағы №34-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5716 тіркелген, 2019 жылғы 25 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 маусымдағы №34-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5723 тіркелген, 2019 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы №35-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5829 тіркелген, 2019 жылғы 17 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қазандағы №35-4 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5838 тіркелген, 2019 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

11. Решение Теректинского районного маслихата от 5 декабря 2019 года №36-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5881, опубликованное 13 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Решение Теректинского районного маслихата от 11 декабря 2019 года №36-2 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №30-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5888, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Теректинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №37-3 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5917, опубликованное 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

11. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы №36-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5881 тіркелген, 2019 жылғы 13 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы №36-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5888 тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №37-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5917 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған)