Об утверждении натуральных норм индивидуального рациона питания, продовольствия, оборудования,столово-кухонного инвентаря, для лиц, проходящих первоначальную профессиональную подготовку в Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 апреля 2021 года № 42. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2021 года № 22486
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, руководствуясь подпунктом 4) статьи 37 Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы индивидуального рациона питания, продовольствия, оборудования, столово-кухонного инвентаря, для лиц, проходящих первоначальную профессиональную подготовку в Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан.
2. Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясында алғашқы кәсіптік даярлықтан өтетін адамдарға арналған жеке тамақтану рационының, азық-түліктің, жабдықтың, асханалық–ас үй мүкәммалының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 42 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 22486 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес "Прокуратура туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 4) тармақшасын басшылыққа алып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясында алғашқы кәсіптік даярлықтан өтетін адамдарға арналған жеке тамақтану рационының, азық-түліктің, жабдықтың, асханалық–ас үй мүкәмаллының заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
Г. Нурдаулетов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
________________________________
"___" _______________ 20___года
Утверждены приказом
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 1 апреля 2021 года № 42
Натуральные нормы индивидуального рациона питания, продовольствия, оборудования, столово-кухонного инвентаря для лиц, проходящих первоначальную профессиональную подготовку в Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
Натуральная норма №1 индивидуального рациона питания лиц, проходящих первоначальную профессиональную подготовку в Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
N позиции
Наименование продукта
Грамм в сутки на человека
1
2
3
1
Мука пшеничная высшего сорта (фортифицированная)
12,50
2
Мука пшеничная первого сорта (фортифицированная)
12,50
3
Хлеб ржаной

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
Г. Нурдаулетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
________________________________
20___жылғы "___" _______________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2021 жылғы 1 сәуірдегі
№ 42 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясында алғашқы кәсіптік даярлықтан өтетін адамдарға арналған жеке тамақтану рационының, азық-түліктің, жабдықтың, асханалық - ас үй мүкәмаллының заттай нормалары
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясында бастапқы кәсіби даярлықтан өтетін адамдардың жеке тамақтану рационының №1 заттай нормасы
Позиция N
Өнімнің атауы
Тәулігіне бір адамға грамм
1
2
3
1
Жоғары сұрыпты бидай ұны (фортификацияланған)
12,50
2
Бірінші сұрыпты бидай ұны (фортификацияланған)
12,50
3
Қара нан