Об утверждении предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора на 2022 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 109. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 января 2022 года № 26450
В соответствии с пунктом 4 Правил согласования объемов внешних займов квазигосударственного сектора, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2017 года № 601, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый предельный объем внешнего долга квазигосударственного сектора на 2022 год.
2. Департаменту политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;

Квазимемлекеттік сектордың 2022 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 109 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қаңтарда № 26450 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 601 қаулысымен бекітілген квазимемлекеттік сектордың сыртқы қарыздарының көлемін келісу қағидаларының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған квазимемлекеттік сектордың 2022 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемі бекітілсін.
2. Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;

3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.

3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
А. Иргалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Министра национальной
экономики
Республики Казахстан
от 31 декабря 2021 года № 109
Предельный объем внешнего долга квазигосударственного сектора на 2022 год
№ п/п
Субъекты квазигосударственного сектора
Предельный объем внешнего долга, миллион тенге
Предельный объем внешнего долга, миллион долларов Соединенных Штатов Америки*
1
2
3
4
1
Акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
А. Иргалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Бұйрықпен бекітілген
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2021 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 109
Квазимемлекеттік сектордың 2022 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемі
Р/с № Квазимемлекеттік сектор субъектілері Сыртқы борыштың шекті көлемі, миллион теңге Сыртқы борыштың шекті көлемі, миллион Америка Құрама Штаттары доллары*
1 2 3 4
1
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы