Об установлении карантинных зон с введением карантинного режима на территории города Нур-Султан
Постановление акимата города Нур-Султана от 4 августа 2021 года № 505-2632. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2021 года № 23868.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", представлением Государственного учреждения "Территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Нур-Султан" от 9 июня 2021 года № 02-02/632, акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинные зоны на территории города Нур-Султан с введением карантинного режима согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление контроля и качества городской среды города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Солтамбекова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кульгинов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Территориальная инспекция
Комитета Государственной
инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
по городу Нур-Султан"
приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султана
от 4 августа 2021 года № 505-2632
Карантинные зоны на территории города Нур-Султан с введением карантинного режима

Нұр-Сұлтан қаласының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақтарды белгілеу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 4 тамыздағы № 505-2632 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 тамызда № 23868 болып тіркелді.
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2021 жылғы 9 маусымдағы № 02-02/632 ұсынымына сәйкес Нұр-Cұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласының аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақтар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Н.Қ. Солтамбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Кульгинов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Нұр-Сұлтан қаласы бойынша
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 4 тамыздағы
№ 505-2632 қаулысына
қосымша
Нұр-Сұлтан қаласының аумағында карантиндік режим енгізілген карантиндік аймақтар