О внесении изменения в решение маслихата города Нур-Султана от 12 декабря 2017 года № 220/25-VI "О Правилах общего водопользования города Нур-Султана"
Решение маслихата города Нур-Султана от 12 августа 2021 года № 72/10-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 августа 2021 года № 24057
Маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Нур-Султана "О Правилах общего водопользования города Нур-Султана" от 12 декабря 2017 года № 220/25-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1150) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению пункт 9-2 изложить в новой редакции:
"9-2. В целях охраны жизни и здоровья граждан, с учетом особенностей водных объектов, расположенных на территории города Нур-Султан, купание не допускается в следующих местах:
по району "Алматы":
1) река Есиль, жилой массив "Күйгенжар", с координатами от 51.0988722, 71.711643 до 51.099481, 71.713921;
2) река Есиль, жилой массив "Күйгенжар", с координатами от 51.100890, 71.684022 до 51.101614, 71.681885;
3) река Есиль, жилой массив "Интернациональный", с координатами от 51.118704, 71.604843 до 51.117608, 71.606590;
4) река Есиль, жилой массив "Интернациональный", с координатами от 51.120570, 71.589686 до 51.120892, 71.589228;
5) река Есиль, микрорайон "Достық", с координатами от 51.124050, 71.581803 до 51.123206, 71.581357;
6) река Есиль, с координатами от 51.147220, 71.441485 до 51.142843, 71.442893;
7) водоканал контррегулятора, с координатами от 51.095924, 71.593302 до 51.098834, 71.579842;
8) река Есиль, с координатами от 51.10384, 71.499080 до 51.101847, 71.493910;
по району "Байқоңыр":
1) река Есиль, район парка "Ататюрк", с координатами от 51.152099, 71.428750 до 51.148417, 71.439624;
2) река Акбулак с координатами от 51.148274, 71.439928 до 51.169660, 71.486060;
3) котлован "Голубая лагуна", с координатами от 51.231347, 71.422926 до 51.230401, 71.426112, от 51.230584, 71.422234 до 51.229822, 71.424063, от 51.231347, 71.422926 до 51.230584, 71.422234, от 51.230401, 71.426112 до 51.229822, 71.424063;
4) котлован, с координатами от 51.230850, 71.373871 до 51.229590, 71.374799, от 51.230497, 71.372825 до 51.229459, 71.374435, от 51.230850, 71.373871 до 51.230497, 71.372825, от 51.229590, 71.374799 до 51.229459, 71.374435;
по району "Есиль":

Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 220/25-VI "Нұр-Сұлтан қаласының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 72/10-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 тамызда № 24057 болып тіркелді
Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының "Нұр-Сұлтан қаласының ортақ су пайдалану қағидалары туралы" 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 220/25-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1150 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы 9-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9-2. Нұр-Сұлтан қаласының аумағында орналасқан су нысандарының ерекшеліктерін ескере отырып, азаматтардың өмірі мен денсаулығын қорғау мақсатында, мынадай орындарда шомылуға жол берілмейді:
"Алматы" ауданы бойынша:
1) Есіл өзені, "Күйгенжар" тұрғын алабы, координаттары 51.0988722, 71.711643 бастап 51.099481, 71.713921 дейін;
2) Есіл өзені, "Күйгенжар" тұрғын алабы, координаттары 51.100890, 71.684022 бастап 51.101614, 71.681885 дейін;
3) Есіл өзені, "Интернациональный" тұрғын алабы, координаттары 51.118704, 71.604843 бастап 51.117608, 71.606590 дейін;
4) Есіл өзені, "Интернациональный" тұрғын алабы, координаттары 51.120570, 71.589686 бастап 51.120892, 71.589228 дейін;
5) Есіл өзені, "Достық" шағын ауданы, координаттары 51.124050, 71.581803 бастап 51.123206, 71.581357 дейін;
6) Есіл өзені, координаттары 51.147220, 71.441485 бастап 51.142843, 71.442893 дейін;
7) контрреттегіштің су арнасы, координаттары 51.095924, 71.593302 бастап 51.098834, 71.579842 дейін;
8) Есіл өзені, координаттары 51.10384, 71.499080 бастап 51.101847, 71.493910 дейін;
"Байқоңыр" ауданы бойынша:
1) Есіл өзені, "Ататүрік" саябағының ауданы, координаттары 51.152099, 71.428750 бастап 51.148417, 71.439624 дейін;
2) Ақбұлақ өзені, координаттары 51.148274, 71.439928 бастап 51.169660, 71.486060 дейін;
3) "Көгілдір лагуна" қазаншұңқыры, координаттары 51.231347, 71.422926 бастап 51.230401, 71.426112 дейін, 51.230584, 71.422234 бастап 51.229822, 71.424063 дейін, 51.231347, 71.422926 бастап 51.230584, 71.422234 дейін, 51.230401, 71.426112 бастап 51.229822, 71.424063 дейін;
4) қазаншұңқыр, координаттары 51.230850, 71.373871 бастап 51.229590, 71.374799 дейін, 51.230497, 71.372825 бастап 51.229459, 71.374435 дейін, 51.230850, 71.373871 бастап 51.230497, 71.372825 дейін, 51.229590, 71.374799 бастап 51.229459, 71.374435 дейін;
"Есіл ауданы" бойынша:

1) река Есиль, с координатами от 51.157026, 71.411196 до 51.163497, 71.375755;
2) река Есиль, жилой массив "Шұбар", с координатами от 51.151318, 71.427601 до 51.137501, 71.442592;
3) река Есиль, жилой массив "Тельмана", с координатами от 51.103065, 71.499413 до 51.101167, 71.494597;
4) река Есиль, дачный массив "Западный", с координатами от 51.167060, 71.374018 до 51.173214, 71.342196;
5) канал "Нұра-Есіл", жилой массив "Пригородный", с координатами от 51.045525, 71.405860 до 51.067906, 71.421698;
6) река Қарасу, с координатами от 51.064090, 71.566279 до 51.069140, 71.566888;
по району "Сарыарка":
1) река Есиль, с координатами от 51.152244, 71.428404 до 51.164834, 71.374936;
2) река Есиль, жилой массив Көктал-1, с координатами от 51.164879, 71.374359 до 51.173156, 71.343614;
3) река Есиль, жилой массив Көктал-1, с координатами от 51.173559, 71.342732 до 51.173394, 71.332762.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Нур-Султана Е. Каналимов

1) Есіл өзені,координаттары 51.157026, 71.411196 бастап 51.163497, 71.375755 дейін;
2) Есіл өзені, "Шұбар" тұрғын алабы, координаттары 51.151318, 71.427601 бастап 51.137501, 71.442592 дейін;
3) Есіл өзені, "Тельман" тұрғын алабы, координаттары 51.103065, 71.499413 бастап 51.101167, 71.494597 дейін;
4) Есіл өзені, "Западный" саяжай алабы,координаттары 51.167060, 71.374018 бастап 51.173214, 71.342196 дейін;
5) "Нұра-Есіл" арнасы, "Пригородный" тұрғын алабы, координаттары 51.045525, 71.405860 бастап 51.067906, 71.421698 дейін;
6) Қарасу өзені, координаттары 51.064090, 71.566279 бастап 51.069140, 71.566888 дейін;
"Сарыарқа" ауданы бойынша:
1) Есіл өзені, координаттары 51.152244, 71.428404 бастап 51.164834, 71.374936 дейін;
2) Есіл өзені, "Көктал-1" тұрғын алабы, координаттары 51.164879, 71.374359 бастап 51.173156, 71.343614 дейін;
3) Есіл өзені, "Көктал-1" тұрғын алабы, координаттары 51.173559, 71.342732 бастап 51.173394, 71.332762 дейін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатның хатшысы
Е. Каналимов