О внесении изменений в решение городского маслихата от 28 октября 2021 года № 24/6-7 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 29 ноября 2021 года № 33/8-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 ноября 2021 года № 8500
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Косшы "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 28 октября 2021 года № 24/6-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8499) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 394 933,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 304 933,2 тысяч тенге;
2) затраты – 394 933,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

Қалалық мәслихаттың 2021 жылғы 28 қазандағы № 24/6-7 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 33/8-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 қарашада № 8500 болып тіркелді
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 28 қазандағы № 24/6-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8499 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 394 933,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 90 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 304 933,2 мың теңге;
2) шығындар – 394 933,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

39 341,1
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 542,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
7 542,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
7 464,0
003
Капитальные расходы государственного органа
78,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 405,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
5 405,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
5 327,0
017
Капитальные расходы государственного органа
78,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 238,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района ( города областного значения)
4 238,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района ( города областного значения)
4 160,0
015
Капитальные расходы государственного органа
78,0
12
Транспорт и коммуникации
240 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
240 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
240 000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0

39 341,1
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 542,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
7 542,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 464,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
78,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 405,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
5 405,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 327,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
78,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 238,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4 238,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 160,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
78,0
12
Көлік және коммуникация
240 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
240 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
240 000,0
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
0,0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0