О признании утратившими силу некоторых решений Степногорского городского маслихата
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12 августа 2021 года № 7С-6/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2021 года № 24113
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Степногорского городского маслихата, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности секретаря
Степногорского городского маслихата
А.Гетманов
Приложение к решению
Степногорского городского
маслихата от 12 августа
2021 года № 7C-6/3
Решения Степногорского городского маслихата, признанные утратившими силу
1. Решение Степногорского городского маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Степногорску" от 24 декабря 2014 года № 5С-34/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4620).
2. Решение Степногорского городского маслихата "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Степногорску и населенным пунктам" от 19 мая 2016 года № 6С-5/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5425).
3. Решение Степногорского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 21 декабря 2017 года № 6С-24/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6314).

Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 12 тамыздағы № 7С-6/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 тамызда № 24113 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Степногорск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А.Гетманов
Степногорск қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 12 тамыздағы
№ 7C-6/3 шешіміне
қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдері
1. Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4620 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қаласы және елді мекендер бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" 2016 жылғы 19 мамырдағы № 6С-5/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5425 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Степногорск қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6314 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.