Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 7 июля 2021 года № А-7/84. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23335
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Коргалжынского района "О внесении изменений в постановление акимата Коргалжынского района от 18 марта 2015 года № 43 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями" от 29 августа 2017 года №168 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6094).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Коргалжынского района Мурзагельдиеву Ж. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Коргалжынская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Коргалжынского района

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № А-7/84 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23335 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары белгіленсін.
2. Қорғалжын ауданы әкімдігінің "Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы №43 "Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарын белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 29 тамыздағы №168 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6094 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қорғалжын ауданы әкімі аппаратының басшысы Ж. М. Мырзагельдиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын ауданы әкімі Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Қорғалжын ауданы әкімдігінің

от "7" июля 2021 года
№ А-7/84
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Коргалжын
улица Кенжебека Кумисбекова, 38, государственного коммунального казенного предприятия "Коргалжынский районный дом культуры имени Кенжебека Кумисбекова".
2
село Коргалжын
улица Хайретдина Болганбаева, 3, коммунального государственного учреждение "Школа-гимназия" села Коргалжын отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
3
село Коргалжын
улица Алиби Жангельдина, 8, коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Актана Толеубаева села Коргалжын отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
4
село Коргалжын
улица Хайретдина Болганбаева, 3, государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Өрлеу" акимата Коргалжынского района.
5
село Коргалжын

2021 жылғы "7" шілдедегі
№ А-7/84 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Қорғалжын ауылы
Кенжебек Күмісбеков көшесі, 38, "Кенжебек Күмісбеков атындағы Қорғалжын аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
2
Қорғалжын ауылы
Хайретдин Болғанбаев көшесі, 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Қорғалжын ауылының мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
3
Қорғалжын ауылы
Әліби Жангелдин көшесі, 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Қорғалжын ауылының Ақтан Төлеубаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
4
Қорғалжын ауылы
Хайретдин Болғанбаев көшесі, 7, Қорғалжын ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.
5
Қорғалжын ауылы

улица Мадина Рахымжана, 20/2, Республиканского государственного учреждения "Коргалжынский государственный природный заповедник" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
6
село Оркендеу
улица Абая, 19, коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Амангельды отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
7
село Арыкты
улица Тауелсиздик, 24, коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Арыкты отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
8
село Сабынды
улица Абая Кунанбаева, 24, коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Усенова села Сабынды отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области"
9
село Жантеке
улица Жакена Шаяхметова, 1, информационный стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жантеке отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
10
село Кенбидаик
улица Талгата Бигельдинова, 22, коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кенбидаик отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
11
село Караегин
улица Шокана Уалиханова, 11, коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ш.Уалиханова села Караегин отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
12
село Майшукур
улица Абая, 15, коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Майшукур отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области"
13
село Шалкар
улица Абая Кунанбаева, 34, коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Шалкар отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".

Мадин Рахымжан көшесі, 20/2, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
6
Өркендеу ауылы
Абай көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Амангелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
7
Арықты ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Арықты ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
8
Сабынды ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Сабынды ауылының Үсенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
9
Жантеке ауылы
Жәкен Шаяхметов көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Жантеке ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
10
Кеңбидайық ауылы
Талғат Бигельдинов көшесі, 22, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Кеңбидайық ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
11
Қараегін ауылы
Шоқан Уәлиханов көшесі, 11, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Қараегін ауылының Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
12
Майшұқыр ауылы
Абай көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Майшұқыр ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
13
Шалқар ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 34, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Шалқар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.