Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, нормативов субсидий, критериев к получателям субсидий и сроков подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Актюбинской области на 2021 год
Постановление акимата Актюбинской области от 18 февраля 2021 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 февраля 2021 года № 8057. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 02.09.2021 № 294 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18404, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по Актюбинской области на 2021 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 02.09.2021 № 294 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін, ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттарын және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 51 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 8057 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы әкімдігінің 02.09.2021 № 294 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 тіркелген бұйрығына сәйкес, Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттырудың субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы әкімдігінің 02.09.2021 № 294 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

1.1. Утвердить нормативы субсидий, критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Актюбинской области на 2021 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1.1. в соответствии с постановлением акимата Актюбинской области от 02.09.2021 № 294 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

1.1. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдері бекітілсін.
Ескерту. Қаулы 1.1. тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 02.09.2021 № 294 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.

2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада бекітілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Приложение 1 к постановлению акимата Актюбинской области от 18 февраля 2021 года № 51
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по Актюбинской области на 2021 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 24.12.2021 № 416 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Направления субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясомолочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/ случной сезон

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 51 қаулысына 1-қосымша
Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы әкімдігінің 24.12.2021 № 416 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативі, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

14 432 504,9995
Приложение 2 к постановлению акимата Актюбинской области от 18 февраля 2021 года № 51
Нормативы субсидий, критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Актюбинской области на 2021 год
Сноска. Постановление дополнено приложением 2 в соответствии с постановлением акимата Актюбинской области от 02.09.2021 № 294 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидий на 1 голову, тенге
Критерии
Срок подачи заявки
1
Маточное поголовье крупного рогатого скота молочного и молочно-мясного направления
голова

14 432 504,9995
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 51 қаулысына 2-қосымша
Ақтөбе облысы бойынша 2021 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдері
Ескерту. Қаулы 2 қосымшамен толықтырылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 02.09.2021 № 294 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 басқа арналған субсидия нормативі, теңге
Өлшемшарттары
Өтінім беру мерзімі
1
Сүтті және сүтті етті бағыттағы ірі қара малдың аналық басы
бас

120 000
наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 18 месяцев) на момент подачи заявки не менее 600 голов
С 1 сентября по 20 декабря текущего года
2
Маточное поголовье крупного рогатого скота
голова
30 000
1) наличие собственного маточного поголовья коров и телок старше 18 месяцев на момент подачи заявки не менее 50 голов;
2) наличие пастбищ
3
Маточное поголовье мелкого рогатого скота
голова
5 000
1) наличие собственного маточного поголовья на момент подачи заявки (маток старше 12 месяцев) не менее 300 голов овец и 50 голов маточного поголовья коз;
2) наличие пастбищ
4
Маточное поголовье маралов
голова
10 000

120 000
өтінім берген сәтте (18 айдан асқан сиыр мен қашарлардың) меншікті аналық басының 600 бастан кем емес болуы
Ағымдағы жылғы 1 қыркүйектен бастап 20 желтоқсанға дейін
2
Ірі қара малдың аналық басы
бас
30 000
1) өтінім берген сәтте (18 айдан асқан сиыр мен қашарлардың) меншікті аналық басының 50 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
3
Ұсақ малдың аналық басы
бас
5 000
1) өтінім берген сәтте (12 айдан асқан аналықтардың) меншікті аналық басының ешкінің аналығы 50 бастан қойлардың 300 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
4
Маралдардың аналық басы
бас
10 000

наличие собственного маточного поголовья на момент подачи заявки (маток старше 24 месяцев) не менее 75 голов;
2) наличие пастбищ
5
Маточное поголовье лошадей
голова
20 000
1) наличие собственного маточного поголовья на момент подачи заявки (возраст маточного поголовья от 36 месяцев) не менее 50 голов;
2) наличие пастбищ
6
Маточное поголовье верблюдов
голова
20 000
1) наличие собственного маточного поголовья на момент подачи заявки (возраст маточного поголовья от 36 месяцев) не менее 50 голов;

өтінім берген сәтте (24 айдан асқан аналықтардың) меншікті аналық басының 75 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
5
Жылқылардың аналық басы
бас
20 000
1) өтінім берген сәтте (аналық жылқының жасы 36 айдан) меншікті аналық басының 50 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
6
Түйелердің аналық басы
бас
20 000
1) өтінім берген сәтте (аналық бастың жасы 36 айдан) меншікті аналық басының 50 бастан кем емес болуы;