О признании утратившими силу некоторых решений Темирского районного маслихата
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2021 года № 130. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25915
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) решение Темирского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Темирском районе" от 15 марта 2018 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-10-182);
2) решение Темирского районного маслихата "О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 марта 2018 года № 202 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в Темирском районе" от 3 декабря 2019 года № 399 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6520).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов

Темір аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 130 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25915 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі шешімдерінің:
1) Темір аудандық мәслихатының "Темір ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 202 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-182 болып тіркелген);
2) Темір аудандық мәслихатының "Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 202 "Темір ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 399 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6520 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов