О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Балхаш
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 29 июля 2021 года № 30/03. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2021 года № 23861
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Балхаш согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Балхаш Сыздыкова Руслан Косемгалиулы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким города Балхаш О. Таурбеков
Утверждены постановлением
акимата города Балхаш
от 29 июля 2021 года
№ 30/03
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Балхаш
1. Постановление акимата города Балхаша от 26 февраля 2020 года № 08/02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5717);
2. Постановление акимата города Балхаш от 26 февраля 2020 года № 08/01 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5715).

Балқаш қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 29 шілдедегі № 30/03 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 тамызда № 23861 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актiлер туралы" Заңына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Балқаш қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкім аппаратының басшысы Руслан Косемгалиулы Сыздыковқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі О. Таурбеков
Балқаш қаласының
әкімдігі
2021 жылғы 29
шілдедегі
№ 30/03
қаулысымен бекітілген
Балқаш қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 08/02 "Балқаш қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5717 болып тіркелген) қаулысы;
2. Балқаш қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 08/01 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5715 болып тіркелген) қаулысы.