О приватизации организации городской коммунальной собственности
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 29 марта 2021 года № 17759. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 марта 2021 года № 8230. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 5 ноября 2021 года № 1313
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 05.11.2021 № 1313 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 908 "О некоторых вопросах приватизации на 2021-2025 годы" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать организацию городской коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
исполняющий обязанности акима города Б. Нуридинов
Приложение к постановлению
исполняющий обязанности
акима города от 29 марта 2021 года № 17759
Приватизируемая организация городского коммунального имущества товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"
Наименование объекта
Размер доли участия передаваемой на приватизацию, %
Вид приватизации
Срок реализации, год
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"

Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды жекешелендіру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 17759 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 8230 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 1313 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 05.11.2021 № 1313 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына және "Жекешелендірудің 2021-2025 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 908 қаулысына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қалалық коммуналдық меншіктегі ұйым жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласының әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімінің міндетін атқарушы Б. Нуридинов
қала әкімінің міндетін атқарушы
2021 жылғы 29 наурыздағы
№ 17759 қаулысына қосымша
Жекешелендірілетін қалалық коммуналдық меншіктегі ұйым – "Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Объектінің атауы
Жекешелендіруге берілетін қатысу үлесінің мөлшері, %
Жекешелендірудің түрі
Іске асырылу мерзімі, жыл
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі