О районном бюджете на 2021 – 2023 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 6 января 2021 года № 51/372. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 января 2021 года № 4413.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 декабря 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/462 "Об областном бюджете на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4399), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3  соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 407 515,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 226 165,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 194 109,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 289 969,8 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3 697 270,6 тысяча тенге;
2) затраты – 9 644 211,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 594,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 008,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 414,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 284 289,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284 289,8 тысяч тенге;
поступление займов – 70 008,0 тысяч тенге;
погашение займов – 22 414,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 236 695,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 22.12.2021 № 9/64 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов в районный бюджет установлены в следующих размерах:
1) корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора – 20 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 20 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;

2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 51/372 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 4413 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/462 "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4399 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 407 515,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 226 165,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 194 109,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 289 969,8 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 697 270,6 мың теңге;
2) шығындар – 9 644 211,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 594,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 008,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 414,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 284 289,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 284 289,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 70 008,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 414,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 236 695,8 мың теңге;
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 22.12.2021 № 9/64 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджетте кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленгені ескерілсін:
1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы - 20 пайыз;
2) төлем көзiнен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 20 пайыз;
3) төлем көзiнен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
4) төлем көзiнен салық салынбайтын шетелдiк азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;

5) социальный налог – 20 процентов.
3. Утвердить резерв акимата района в сумме 20 000,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты города, районного значения, сел, сельского округа выделена субвенция в сумме 1 513 398,0 тысяч тенге, в том числе:
города Форт-Шевченко – 761 872,0 тысячи тенге;
села Акшукур – 269 608,0 тысяч тенге;
села Баутино – 78 690,0 тысяч тенге;
сельского округа Сайын Шапагатов – 256 903,0 тысячи тенге;
села Таушык – 76 286,0 тысяч тенге;
села Кызылозен – 70 039,0 тысяч тенге.
5. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (главный спецалист – юрист Ә.Нәдірқожақызы) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Тупкараганского районного маслихата.

5) әлеуметтік салық – 20 пайыз.
3. Аудан әкімдігінің резерві 20 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттеріне 1 513 398,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Форт-Шевченко қаласы - 761 872,0 мың теңге;
Ақшұқыр ауылы – 269 608,0 мың теңге;
Баутино ауылы – 78 690,0 мың теңге;
Сайын Шапағатов ауылдық округі – 256 903,0 мың теңге;
Таушық ауылы – 76 286,0 мың теңге;
Қызылөзен ауылы – 70 039,0 мың теңге.
5. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман заңгер Ә.Нәдірқожақызы) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Түпқараған аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Д.Садыков
Секретарь маслихата А.Досанова
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 6 января 2021 года
№ 51/372
Районный бюджет на 2021 год

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озғамбаев К.) жүктелсін.
7. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д.Садыков
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 6 қаңтардағы
№ 51/372 шешімі
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет

43 159,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
43 159,0
02
Оборона
17 845,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 845,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 845,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 916,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 916,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9 916,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
403 061,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
400 181,8
010
Государственная адресная социальная помощь
107 601,0
004
Программа занятости
40 490,3
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
0
007
Оказание жилищной помощи
0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 019,2
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
147 552,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25 043,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47 430,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 545,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 880,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2 880,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
920 937,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
126 000,1
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
126 000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
0
467
Отдел строительства района (города областного значения)

43 159,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 159,0
02
Қорғаныс
17 845,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 845,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 845,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 916,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 916,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9 916,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
403 061,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
400 181,8
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
107 601,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
40 490,3
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 019,2
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
147 552,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге  және өмір сүру сапасын жақсарту
25 043,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
47 430,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 545,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 880,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2 880,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
920 937,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
126 000,1
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
126 000,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
0,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

166 995,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
73 203,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
73 203,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
222 846,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
67 428,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
155 418,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
46 187,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
46 187,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
25 276,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
25 276,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
43 866,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
43 866,0
02
Оборона
18 596,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 596,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 596,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 300,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 300,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 300,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
251 405,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
251 405,0
010
Государственная адресная социальная помощь
9 193,0
004
Программа занятости
40 165,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 435,0
007
Оказание жилищной помощи
82,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

166 995,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
73 203,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 203,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
222 846,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 428,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
155 418,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
46 187,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 187,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
25 276,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 276,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
43 866,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 866,0
02
Қорғаныс
18 596,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18 596,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18 596,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 300,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 300,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 300,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
251 405,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
251 405,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 193,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
40 165,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 435,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
82,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

3 675,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
151 255,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 605,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 260,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18 735,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 973 561,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 973 561,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 973 561,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
185 635,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
50 199,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
50 199,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 639,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 432,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 207,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
66 782,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
39 567,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
23 015,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
4 200,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
62 015,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
23 990,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
38 025,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49 911,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 667,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 667,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27 244,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
27 244,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

3 675,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
151 255,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 605,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 260,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 735,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 973 561,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 973 561,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 973 561,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
185 635,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
50 199,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
50 199,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 639,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 432,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 207,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
66 782,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 567,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
23 015,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 200,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
62 015,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 990,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
38 025,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49 911,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 667,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22 667,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27 244,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 244,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі