Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации на 2021 год
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 2 марта 2021 года № 44-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 марта 2021 года № 4464. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 4 октября 2021 года № 301-қ
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 04.10.2021 № 301-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2021 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 наурыздағы № 44-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 4464 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 301-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 04.10.2021 № 301-қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации на 2021 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел занятости и социальных программ" (Акниязова Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2021 жылға арналған ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Г.Ақниязова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мунайлинского района Кумискалиева Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Р. Елтизаров
Приложение к постановлению
акимата Мунайлинского района
от 2 марта 2021 года № 44-қ
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год
Наименование работодателя
Списочная числен ность работни ков организа ций
Рабочие места для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Рабочие места для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Рабочие места для лиц, состоящих на учете службы пробации
Квота (%)
Количество (человек)
Квота (%)
Количество (человек)
Квота (%)
Количество (человек)
1
2
3
4
5
6
1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің орынбасары Е.Күмісқалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Р. Елтизаров
Мұнайлы ауданының әкімдігінің
2021 жылғы 2 наурыздағы
№ 44-қ қаулысына қосымша
2021 жылға арналған ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтаттарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Жұмыс берушінің атауы
Ұйымдар дағы жұмыскер лердің тізімдік саны
Ата – анасынан кәмелет жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындары
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындары
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары
Квота (%)
Саны (адам)
Квота (%)
Саны (адам)
Квота (%)
Саны (адам)
1
2
3
4
5
6
1
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)