О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2021 год
Решение маслихата Костанайской области от 12 марта 2021 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 марта 2021 года № 9817. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2021 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Костанайского областного маслихата Н. Утеулин
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение
к решению маслихата
от 12 марта 2021 года
№ 21
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2021 год
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы (тенге)
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги

2021 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 21 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 9817 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабы 5)-тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы Н. Утеулин
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов
Мәслихаттың
2021 жылғы 12 наурыздағы
№ 21 шешіміне
қосымша
2021 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері (теңге)
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер