О внесении изменений в постановление акимата Федоровского района от 22 мая 2017 года № 185 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 24 ноября 2021 года № 281. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2021 года № 25496
Акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Федоровского района "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 22 мая 2017 года № 185, (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7113), следующие изменения:
заголовок указанного постановления на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 1 указанного постановления на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
приложение указанного постановления изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Исабаев
Приложение
к постановлению акимата
от 24 ноября 2021 года
№ 281
Приложение
к постановлению акимата
от "22" мая 2017 года
№ 185
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда по Федоровскому району
1. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартиры 3, 11, в размере 12 (двенадцать) тенге 92 (девяносто два) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
2. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 5, в размере 13 (тринадцать) тенге 01 (один) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
3. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартиры 7, 15, в размере 12 (двенадцать) тенге 43 (сорок три) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
4. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартиры 8, 16, в размере 12 (двенадцать) тенге 02 (два) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.

Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 185 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № 281 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 желтоқсанда № 25496 болып тіркелді
Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 185 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7113 болып тіркелген), мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының қазақ тіліндегі 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Федоров ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Исабаев
Әкімдіктің
2021 жылғы 24 қарашадағы
№ 281 қаулысына
қосымша
Әкiмдіктің
2017 жылғы "22" мамырдағы
№ 185 қаулысына
қосымша
Федоров ауданы бойынша мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
1. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 3, 11 пәтерлер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 12 (он екі) теңге 92 (тоқсан екі) тиын мөлшерінде.
2. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 5 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 13 (он үш) теңге 01 (бір) тиын мөлшерінде.
3. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 7, 15 пәтерлер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 12 (он екі) теңге 43 (қырық үш) тиын мөлшерінде.
4. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 8, 16 пәтерлер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 12 (он екі) теңге 02 (екі) тиын мөлшерінде.

5. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 9, в размере 19 (девятнадцать) тенге 77 (семьдесят семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
6. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 10, в размере 12 (двенадцать) тенге 97 (девяносто семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
7. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 14, в размере 10 (десять) тенге 93 (девяносто три) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
8. Село Федоровка, улица Б. Климова, дом 70, квартира 4, в размере 39 (тридцать девять) тенге 47 (сорок семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
9. Село Федоровка, улица Б. Климова, дом 15, в размере 89 (восемьдесят девять) тенге 77 (семьдесят семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
10. Село Федоровка, улица Жастар, дом 26, в размере 111 (сто одиннадцать) тенге 27 (двадцать семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
11. Село Федоровка, улица Жастар, дом 28, квартира 3, в размере 109 (сто девять) тенге 19 (девятнадцать) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
12. Село Федоровка, улица Кравцова, дом 59, квартира А, в размере 30 (тридцать) тенге 56 (пятьдесят шесть) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
13. Село Федоровка, улица Кравцова, дом 59, квартиры Б, В, в размере 30 (тридцать) тенге 78 (семьдесят восемь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
14. Село Федоровка, улица Карла Либкнехта, дом 20, квартира 12, в размере 42 (сорок два) тенге 05 (пять) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
15. Село Федоровка, улица Мелехова, дом 67, квартира 2, в размере 26 (двадцать шесть) тенге 79 (семьдесят девять) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
16. Село Федоровка, улица Фрунзе, дом 50, квартира 2, в размере 27 (двадцать семь) тенге 66 (шестьдесят шесть) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
17. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 11, в размере 45 (сорок пять) тенге 98 (девяносто восемь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
18. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 12, в размере 43 (сорок три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
19. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 14, в размере 56 (пятьдесят шесть) тенге 70 (семьдесят) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
20. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 15, в размере 42 (сорок два) тенге 95 (девяносто пять) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.

5. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 9 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 19 (он тоғыз) теңге 77 (жетпіс жеті) тиын мөлшерінде.
6. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 10 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 12 (он екі) теңге 97 (тоқсан жеті) тиын мөлшерінде.
7. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 14 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 10 (он) теңге 93 (тоқсан үш) тиын мөлшерінде.
8. Федоров ауылы, Б. Климов көшесі, 70 үй, 4 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 47 (қырық жеті) тиын мөлшерінде.
9. Федоров ауылы, Б. Климов көшесі, 15 үй, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 89 (сексен тоғыз) теңге 77 (жетпіс жеті) тиын мөлшерінде.
10. Федоров ауылы, Жастар көшесі, 26 үй, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 111 (бір жүз он бір) теңге 27 (жиырма жеті) тиын мөлшерінде.
11. Федоров ауылы, Жастар көшесі, 28 үй, 3 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 109 (бір жүз тоғыз) теңге 19 (он тоғыз) тиын мөлшерінде.
12. Федоров ауылы, Кравцов көшесі, 59 үй, А пәтері, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 30 (отыз) теңге 56 (елу алты) тиын мөлшерінде.
13. Федоров ауылы, Кравцов көшесі, 59 үй, Б, В пәтерлер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 30 (отыз) теңге 78 (жетпіс сегіз) тиын мөлшерінде.
14. Федоровка ауылы, Карл Либкнехт көшесі, 20 үй, 12 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 05 (бес) тиын мөлшерінде.
15. Федоров ауылы, Мелехов көшесі, 67 үй, 2 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 26 (жиырма алты) теңге 79 (жетпіс тоғыз) тиын мөлшерінде.
16. Федоров ауылы, Фрунзе көшесі, 50 үй, 2 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 27 (жиырма жеті) теңге 66 (алпыс алты) тиын мөлшерінде.
17. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 11 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 98 (тоқсан сегіз) тиын мөлшерінде.
18. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 12 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге мөлшерінде.
19. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 14 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 56 (елу алты) теңге 70 (жетпіс) тиын мөлшерінде.
20. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 15 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 95 (тоқсан бес) тиын мөлшерінде.

21. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 16, в размере 45 (сорок пять) тенге 93 (девяносто три) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.

21. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 16 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 93 (тоқсан үш) тиын мөлшерінде.