Об установлении единого для всех маршрутов тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Экибастуз
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 9 апреля 2021 года № 234/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 апреля 2021 года № 7264. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 апреля 2025 года № 328/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.04.2025 № 328/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 2, 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый для всех маршрутов тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Экибастуз в размере 80 (восемьдесят) тенге за одну поездку.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 1 февраля 2018 года № 83/2 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Экибастуз" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5867, опубликованное 2 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Кантарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Экибастузского
городского маслихата Б.Куспеков
16 марта 2021 года

Екібастұз қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 234/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 7264 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 7 сәуірдегі № 328/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 07.04.2025 № 328/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабы 2, 5-тармақтарына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифі бір сапарға 80 (сексен) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 1 ақпандағы "Екібастұз қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау бірыңғай тарифін белгілеу туралы" № 83/2 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 5867 болып тіркелген, 2018 жылғы 2 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Кантарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Екібастұз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
2021 жылғы 16 наурыз