О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 27 апреля 2021 года № 2/247. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 28 апреля 2021 года № 1696
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Алматы от 4 июля 2014 года № 3/549 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1075, опубликовано 7 августа 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) постановление акимата города Алматы от 15 сентября 2015 года № 3/548 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1211, опубликовано 15 октября 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Кикимова М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 2/247 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 сәуірде № 1696 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы қаласы әкімдігінің "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" 2014 жылғы 4 шілдедегі № 3/549 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1075 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 тамыз күні "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) "Алматы қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 3/548 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1211 тіркелген, 2015 жылғы 15 қазандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
2. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.С. Қиқымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев