Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 10 декабря 2021 года № 280. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2021 года № 25817
В соответствии с подпунктом 1) части второй статьи 39 Водного кодекса Республики Казахстан, статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 280 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 желтоқсанда № 25817 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39-бабы екінші бөлігі 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Бекенова К.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 10 декабря 2021 года № 280
Перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Қ.Ә. Бекеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов
Атырау облысы әкімідігінің
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 280 қаулысымен бекітілген
Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесі