Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории Индерского района
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 5 апреля 2021 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2021 года № 4926. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 17 октября 2023 года № 199

Индер ауданы аумағында ішкі сауда субъектілеріне шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды айқындау туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 54 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 4926 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 қазандағы № 199 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 17.10.2023 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктами 2) и 3) статьи 8 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 17.10.2023 № 199 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8 бабы 2) және 3) тармақшаларына және 27 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Индер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории Индерского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Индерского района от 23 августа 2019 года № 247 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории Индерского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4482, опубликованное 2 сентября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Индер ауданы аумағында ішкі сауда субъектілеріне шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Индер ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 тамыздағы № 247 "Индер ауданының аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындарын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4482 болып тіркелген, 2019 жылдың 2 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.