О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 10 марта 2020 года № 58/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 29 апреля 2021 года № 5/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 мая 2021 года № 6203. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 2 ноября 2023 года № 8/3
Сноска. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 02.11.2023 № 8/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
"В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года" О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите учасников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 10 марта 2020 года № 58/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5520, опубликовано 01 апреля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
В абзаце 2 подпункта 4 пункта 7 цифру и слово "в размере 5 месячных расчетных показателей" заменить цифрами и словами "в размере 11 месячных расчетных показателей".
В абзаце 3 подпункта 4 цифру и слово "в размере 5 месячных расчетных показателей" заменить цифрами и словами "в размере 11 месячных расчетных показателей".
Подпункт 2 пункта 15, приложение 1 О представлении сведений о составе семьи заявителя исключить.

"Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидасын бекiту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 58/2 шешiмiне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 5/2 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 13 мамырда № 6203 болып тіркелдіі. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 8/3 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 02.11.2023 № 8/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидасын бекiту туралы" Ордабасы ауданының мәслихатының 2020 жылғы 10 наурыздағы № 58/2 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5520 болып тіркелген, 2020 жылдың 01 сәуірінде Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасында:
7-тармақтың 4 тармақшасындағы 2 абзацтағы "біржолғы 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сан мен сөз "біржолғы 11 айлық есептік көрсеткіш мөлшеріне дейін" деген сандар мен сөздермен ауыстырылсын.
7-тармақтың 4 тармақшаның 3 абзацтағы "біржолғы 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сан мен сөз "біржолғы 11 айлық есептік көрсеткіш мөлшеріне дейін" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын.
15 тармақтың 2 тармақшасы, Өтініш берушінің отбасы құрамы туралы мәліметтер ұсыну туралы 1- қосымшасы алынып тасталсын.

В пункте 17 приложение 2 к акту обследования для определения нуждаемости лица (семьи) в связи с наступлением трудной жизненной ситуации изложить в новой редакции.
2. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Джумабеков
Секретарь маслихата Қ. Әбдіхалық

17 тармақта Өмірлік қиын жағдайдың туындауына байланысты адамның (отбасының) мұқтаждығын айқындауға арналған тексеру актісі 2-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ордабасы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ордабасы аудандық мәсихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Джумабеков
Мәслихат хатшысы Қ. Әбдіхалық