Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Западно–Казахстанской области на 2021 год
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2021 года № 3-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 марта 2021 года № 6861. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2024 года № 16-3
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 13.12.2024 № 16-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Западно-Казахстанской области на 2021 год.
2. Признать утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года №33-2 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Западно-Казахстанской области на 2020 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6090, опубликованное 26 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2021 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 3-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 6861 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 16-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13.12.2024 № 16-3 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексіне (Салық кодексі), "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған 2021 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы №33-2 "2020 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде №6090 тіркелген, 2020 жылғы 26 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

3. Руководителю аппарата областного маслихата (А.Жоламанов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Сергалиев
Секретарь маслихата Б. Конысбаева
Утверждены
решением Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 19 марта 2021 года № 3-5
Ставки платы за пользование водными ресурсами
из поверхностных источников по Западно-Казахстанской области на 2021 год
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы (тенге )
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 куб.м

3. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Жоламанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Сергалиев
Мәслихат хатшысы Б. Конысбаева
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2021 жылғы 19 наурыздағы
№ 3-5 шешімімен бекітілген
2021 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су
ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлем мөлшерлемелері (теңге)
1
Тұрғын үйді пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 тек.м.