Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по району Бәйтерек
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 марта 2021 года № 6888. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 28 сентября 2021 года № 8-6
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 28.09.2021 № 8-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по району Бәйтерек согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата района Бәйтерек от 21 июня 2019 года № 35-3 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по району Бәйтерек" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5736, опубликованное 5 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата районного маслихата (Г.Терехов ) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
председатель сессии Н. Хайруллин
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 31 марта 2021 года №
Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по району Бәйтерек
№ п/п
Объект
Расчетная единица
Цена в тенге (без НДС) за 1 месяц
1.
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц
200,00
2.
Домовладения неблагоустроенные
житель/в месяц
200,00
3.
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м³
1500,00
Расшифровка аббревиатуры:
м³ - метр кубический;
НДС - налог на добавленную стоимость.

Бәйтерек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-29 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 наурызда № 6888 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 8-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 28.09.2021 № 8-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 19-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Бәйтерек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 35-3 "Бәйтерек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5736 тіркелген, 2019 жылы 5 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрағасы Н. Хайруллин
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 3-29 шешіміне
қосымша
Бәйтерек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтері
п/п
Объект
Есеп айырысу бірлігі
Баға теңгемен 1 айға (ҚҚС жоқ)
1.
Тұрмысқа жайлы иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
200,00
2.
Тұрмысқа жайлы емес иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
200,00
3.
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілерінен
1 м³
1500,00
Аббревиатураның ажыратып жазылуы:
м³ - текше метр;
ҚҚС - қосылған құн салығы.