О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 марта 2022 года № 19. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 марта 2022 года № 27011
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в приказе Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3 "Об утверждении форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложений к лицензиям" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10195):
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в форме заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, утвержденной указанным приказом:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" (далее – Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния ________________________________________________________
преобразования _________________________________________________
присоединения __________________________________________________
выделения ______________________________________________________
разделения ____________________________________________________";
в форме заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, утвержденной указанным приказом:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" (далее – Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния________________________________________________________
преобразования _________________________________________________
присоединения __________________________________________________
выделения ______________________________________________________
разделения ____________________________________________________";
в форме заявления физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, утвержденной указанным приказом:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях"
______________________________________________________________";
в форме заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, утвержденной указанным приказом:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" (далее – Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния ________________________________________________________
преобразования _________________________________________________
присоединения __________________________________________________
выделения ______________________________________________________
разделения ____________________________________________________";
в форме заявления физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, утвержденной указанным приказом:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях"
______________________________________________________________";

Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 2 наурыздағы № 19 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 наурызда № 27011 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) "Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10195 болып тіркелген):
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысанында:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) заңды тұлға-лицензиаттың "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 34-бабында айқындалған тәртіпке сәйкес (тиісті тор көзде Х көрсетіңіз):
бірігу ____________________________________________
қайта құру ________________________________________
қосылу __________________________________________
бөліп шығару______________________________________
бөліну ____________________ жолымен қайта ұйымдастырылуы;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысанында:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) заңды тұлға-лицензиаттың "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 34-бабында айқындалған тәртіпке сәйкес (тиісті тор көзде Х көрсетіңіз):
бірігу ____________________________________________
қайта құру ________________________________________
қосылу __________________________________________
бөліп шығару______________________________________
бөліну ____________________ жолымен қайта ұйымдастырылуы;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысанында:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына 1-қосымшада көзделген жағдайларда, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы
_____________________________________________________________";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысанында:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) заңды тұлға-лицензиаттың "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 34-бабында айқындалған тәртіпке сәйкес (тиісті тор көзде Х көрсетіңіз):
бірігу ____________________________________________
қайта құру ________________________________________
қосылу __________________________________________
бөліп шығару______________________________________
бөліну ____________________ жолымен қайта ұйымдастырылуы;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысанында:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына 1-қосымшада көзделген жағдайларда, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы
_____________________________________________________________";

приложения 18 и 19 изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу;
2) в приказе Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10194):
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила приема уведомлений государственными органами согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму уведомления о начале или прекращении осуществления деятельности или определенных действий согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму уведомления о начале производства строительно-монтажных работ согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму уведомления о начале или прекращении деятельности саморегулируемой организации согласно приложению 3-1 к настоящему приказу;
5) форму уведомления о начале или прекращении деятельности по искусственному разведению животных, виды которых включены в приложения I и II Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения, согласно приложению 3-2 к настоящему приказу;
6) форму уведомления о начале или прекращении деятельности по энергетической экспертизе согласно приложению 3-3 к настоящему приказу;
7) форму уведомления о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя согласно приложению 3-5 к настоящему приказу;
8) форму уведомления о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по производству бензина (кроме авиационного), дизельного топлива, оптовой и (или) розничной реализации бензина (кроме авиационного), дизельного топлива согласно приложению 3-6 к настоящему приказу;
9) форму уведомления о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности по оптовой реализации табачных изделий, согласно приложению 3-7 к настоящему приказу;
10) форму уведомления о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности – игорный бизнес, согласно приложению 3-8 к настоящему приказу;
11) форму уведомления о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности - электронная торговля товарами, согласно приложению 3-10 к настоящему приказу;

18 және 19-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
2) "Хабарламалар нысандарын және Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10194 болып тіркелген):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес қызметті немесе белгілі бір іс-қимылдарды жүзеге асырудың басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізуді бастау туралы хабарламаның нысаны;
4) осы бұйрыққа 3-1-қосымшаға сәйкес өзін-өзі реттейтін ұйым қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
5) осы бұйрыққа 3-2-қосымшаға сәйкес жойылып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның I және II қосымшаларына түрлері енгізілген жануарларды қолдан өсіру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
6) осы бұйрыққа 3-3-қосымшаға сәйкес энергетикалық сараптама жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
7) осы бұйрыққа 3-5-қосымшаға сәйкес дара кәсіпкер ретінде қызметті бастағаны туралы хабарламаның нысаны;
8) осы бұйрыққа 3-6-қосымшаға сәйкес бензин (авиациялықтан басқа), дизель отынын өндіру, бензинді (авиациялықтан басқа), дизель отынын көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізу жөніндегі қызметтің жекелеген түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;
9) осы бұйрыққа 3-7-қосымшаға сәйкес темекі өнімдерін көтерме саудада өткізу жөніндегі жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;
10) осы бұйрыққа 3-8-қосымшаға сәйкес жекелеген қызмет түрлері – ойын бизнесін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;
11) осы бұйрыққа 3-10-қосымшаға сәйкес жекелеген қызмет түрлері – электрондық тауарлар саудасын жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;

12) форму уведомления о начале или прекращении эксплуатации радиоэлектронных средств согласно приложению 3-11 к настоящему приказу;
13) форму уведомления о начале или прекращении эксплуатации высокочастотного устройства согласно приложению 3-12 к настоящему приказу;
14) форму уведомления о начале или прекращении эксплуатации радиоэлектронных средств для радиолюбительских служб согласно приложению 3-13 к настоящему приказу;
15) форму уведомления о начале или прекращении эксплуатации радиоудлинителя телефонного канала согласно приложению 3-14 к настоящему приказу;
16) форму уведомления о начале или прекращении деятельности по выпуску цифровых активов, организации торгов ими, а также предоставления услуг по обмену цифровых активов на деньги, ценности и иное имущество согласно приложению 3-15 к настоящему приказу;
17) перечень государственных органов, осуществляющих прием уведомлений, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
18) форму уведомления о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего производство, сборку (комплектацию) подакцизных товаров, согласно приложению 5 к настоящему приказу;
19) форму уведомления о начале или прекращении деятельности по сбору, сортировке и (или) транспортировке отходов, восстановлению и (или) уничтожению неопасных отходов согласно приложению 6 к настоящему приказу;
20) форму декларации о воздействии на окружающую среду согласно приложению 7 к настоящему приказу.";
приложения 3, 3-5 и 4 к приказу изложить в редакции согласно приложениям 3, 4 и 5 к настоящему приказу;
дополнить приложением 3-15 согласно приложению 6 к настоящему приказу.
2. Департаменту политики развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
А. Куантыров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 2 марта 2022 года № 19
Приложение 18
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения
В ________________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-
идентификационный номер филиала или представительства иностранного
юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера
у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
__________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
Адрес юридического лица ___________________________________________________
(почтовый индекс, страна (для иностранного юридического лица), область, город,
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта _________________________________________________________;
Номера телефонов _________________________________________________________;
Факс _____________________________________________________________________;
Банковский счет ___________________________________________________________.
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
__________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)Информацию о наличии приказа
о создании службы, обеспечивающей работу с потребителями – абонентские службы,
участки:
1) номер приказа о создании службы ________________________________________;
2) дата подписания приказа ________________________________________________;

12) осы бұйрыққа 3-11-қосымшаға сәйкес радиоэлектрондық құралдарды пайдаланудың басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
13) осы бұйрыққа 3-12-қосымшаға сәйкес жоғары жиілікті құрылғыны пайдаланудың басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
14) осы бұйрыққа 3-13-қосымшаға сәйкес радиоәуесқойлық қызметтер үшін радиоэлектрондық құралдарды пайдаланудың басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
15) осы бұйрыққа 3-14-қосымшаға сәйкес телефон арнасының радиоұзартқышын пайдаланудың басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
16) осы бұйрыққа 3-15-қосымшаға сәйкес цифрлық активтерді шығару, олардың сауда-саттығын ұйымдастыру, сондай-ақ цифрлық активтерді ақшаға, құндылықтарға және өзге де мүлікке айырбастау жөніндегі көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
17) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес хабарламалар қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың тізбесі;
18) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес акцизделетін тауарларды өндіруді, жинауды (жинақтауды) жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;
19) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес қалдықтарды жинау, сұрыптау және (немесе) тасымалдау, қауіпсіз қалдықтарды қалпына келтіру және (немесе) жою жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
20) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес қоршаған ортаға әсер ету туралы декларацияның нысаны бекітілсін.";
бұйрыққа 3, 3-5 және 4-қосымшалар осы бұйрыққа 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес 3-15-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
А. Куантыров
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфраструктуралық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 2 наурыздағы
№ 19 Бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
18-қосымша
Нысан
Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлғаның өтiнiші
____________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері,
бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған
жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру
нөмірі) ____________________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрінің (-лерінің) толық атауы көрсетiлсiн)
________________________________________________________________________________
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруiңiздi сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы _______________________________________
(шетелдік заңды тұлға үшін) пошталық индексі, елі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық
үй-жайлар) нөмірі)
Электрондық пошта __________________________________________________;
Телефон нөмірлері ___________________________________________________;
Факс _______________________________________________________________;
Банк шоты __________________________________________________________.
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
Тұтынушылармен жұмысты қамтамасыз ететін қызметті – абоненттік қызметтерді,
учаскелерді құру туралы бұйрықтың болуы туралы ақпарат:
1) қызметті құру туралы бұйрықтың нөмірі _______________________________;
2) бұйрыққа қол қойылған күн __________________________________________;

3) фамилия, имя, отчество (при его наличии) ответственного
________________________________________________________________________.
Информация о наличии оборотных средств в размере не менее 10 000 месячных
расчетных показателей:
1) наименование банка ___________________________________________________;
2) номер счета __________________________________________________________;
3) размер оборотных средств (сумма) _______________________________________.
Сведения об оплате в бюджет лицензионного сбора за выдачу лицензии,
за исключением случаев оплаты через платежный шлюз "электронного правительства":
1) номер и дата квитанции ________________________________________________.
При этом услугополучатель соответствует квалификационным требованиям,
установленным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан
от 29 января 2015 года № 60 "Об утверждении квалификационных требований и
перечня документов, подтверждающих соответствие им, для деятельности по покупке
электрической энергии в целях энергоснабжения, эксплуатации магистральных
газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов" (зарегистрирован в Реестре
государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10598).
Настоящим подтверждается, что: заявителю не запрещено судом заниматься
лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности; все прилагаемые документы
соответствуют действительности и являются действительными; заявитель согласен
на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих
охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче
лицензии и (или) приложения к лицензии;
_________________________________________________________________________.
Настоящим подтверждаю, что несу ответственность в соответствии
с законодательством Республики Казахстан за достоверность представляемой
(заполненной) мной информации.
Руководитель ____________________________________________________________
(электронная цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "___" _________ 20__ года
Приложение 2
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 2 марта 2022 года № 19
Приложение 19
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения
В _______________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный
идентификационный номер)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
_________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
Адрес местожительства физического лица
_________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания)
Электронная почта _________________________________________________________;
Номера телефонов _________________________________________________________;
Факс ____________________________________________________________________;
Банковский счет ___________________________________________________________.
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Информацию о наличии приказа о создании службы, обеспечивающей работу
с потребителями – абонентские службы, участки:
1) номер приказа о создании службы __________________________________________;
2) дата подписания приказа __________________________________________________;

3) жауаптының тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) ______________________________.
Кемiнде 10 000 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерінде айналым қаражатының болуы туралы
ақпарат:
1) банктің атауы _____________________________________________________;
2) шот нөмірі _______________________________________________________;
3) айналым қаражатының мөлшері (сома) _________________________________.
"Электрондық үкімет" төлем шлюзі арқылы төлеу жағдайларын қоспағанда, лицензия беру
үшін бюджетке лицензиялық алым төлеу туралы мәліметтер: 1) түбіртектің нөмірі мен күні
__________________________________________.
Бұл ретте, көрсетілетін қызметті алушы "Энергиямен жабдықтау мақсатында электр
энергиясын сатып алу, магистральдық газ құбырларын, мұнай құбырларын, мұнай өнiмдерi
құбырларын пайдалану қызметі үшін біліктілік талаптары мен оларға сәйкестiкті растайтын
құжаттар тiзбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 29 қаңтардағы № 60 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік
тіркеу тізілімінде № 10598 болып тіркелген) белгіленген біліктілік талаптарына сәйкес келеді.
Осымен: өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен
айналысуға сот тыйым салмайтыны; қоса берілетін құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес
келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады; өтініш беруші лицензияны және
(немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен
қорғалатын құпияны құрайтын, қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісім береді;
____________________________________________________________________.
Осы арқылы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мен ұсынып отырған
(толтырған) ақпараттың дұрыстығы үшін жауапты екенімді растаймын.
Басшы __________________________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _______________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 2 наурыздағы
№ 19 Бұйрыққа 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
19-қосымша
Нысан
Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу үшін лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлғаның өтiнiші
____________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі)
___________________________________________________________________
(қызметтiң түрi және (немесе) қызметтiң кіші түрінің(-лері) толық атауы көрсетiлсiн)
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруiңiздi сұраймын.
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы ___________________________
____________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат нөмірі)
Электрондық пошта __________________________________________________;
Телефон нөмірлері ___________________________________________________;
Факс _______________________________________________________________;
Банк шоты __________________________________________________________.
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі).
Тұтынушылармен жұмысты қамтамасыз ететін қызметті – абоненттік қызметтерді,
учаскелерді құру туралы бұйрықтың болуы туралы ақпарат:
1) қызметті құру туралы бұйрықтың нөмірі _______________________________;
2) бұйрыққа қол қойылған күн __________________________________________;

3) фамилия, имя, отчество (при его наличии) ответственного
_________________________________________________________________________.
Информация о наличии оборотных средств в размере не менее 10 000 месячных расчетных показателей:
1) наименование банка ______________________________________________________;
2) номер счета _____________________________________________________________;
3) размер оборотных средств (сумма) __________________________________________.
Сведения об оплате в бюджет лицензионного сбора за выдачу лицензии, за исключением случаев оплаты
через платежный шлюз "электронного правительства":
1) номер и дата квитанции ___________________________________________________.
При этом услугополучатель соответствует квалификационным требованиям, установленным приказом
Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 января 2015 года № 60
"Об утверждении квалификационных требований и перечня документов, подтверждающих соответствие им,
для деятельности по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, эксплуатации магистральных
газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации
нормативных правовых актов за № 10598).
Настоящим подтверждается, что: заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом
деятельности; все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными; заявитель
согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
____________________________________________________________________________
Настоящим подтверждаю, что несу ответственность в соответствии с законодательством Республики Казахстан
за достоверность представляемой (заполненной) мной информации.
Физическое лицо _______________________________________________________________
(электронная цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "___" _________ 20__ года
Приложение 3
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 2 марта 2022 года № 19
Приложение 3
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление о начале строительно-монтажных работ
По строительству нового объекта:
Главному государственному строительному инспектору (области, города республиканского значения, столицы)
____________________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
От заказчика (застройщика)____________________________________________ _________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) – для физических лиц, наименование организации – для юридических лиц,
почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания
(стационарного помещения) и номер телефона)
Настоящим уведомляю о начале производства строительно-монтажных работ на объекте
____________________________________________________________________________________________
(наименование и месторасположение объекта)
Начало строительства "____" ___________ 20___ года.
Срок ввода в эксплуатацию "____" _________ 20___ года.
Источник финансирования ______________________.
При этом сообщаю:

3) жауаптының тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) ______________________________.
Кемiнде 10 000 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерінде айналым қаражатының болуы туралы
ақпарат:
1) банктің атауы _____________________________________________________;
2) шот нөмірі _______________________________________________________;
3) айналым қаражатының мөлшері (сома) _________________________________.
"Электрондық үкімет" төлем шлюзі арқылы төлеу жағдайларын қоспағанда, лицензия беру
үшін бюджетке лицензиялық алым төлеу туралы мәліметтер:
1) түбіртектің нөмірі мен күні ____________________________________.
Бұл ретте, көрсетілетін қызметті алушы "Энергиямен жабдықтау мақсатында электр
энергиясын сатып алу, магистральдық газ құбырларын, мұнай құбырларын, мұнай өнiмдерi
құбырларын пайдалану қызметі үшін біліктілік талаптары мен оларға сәйкестiкті растайтын
құжаттар тiзбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 29 қаңтардағы № 60 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік
тіркеу тізілімінде № 10598 болып тіркелген) белгіленген біліктілік талаптарына сәйкес келеді.
Осымен келесі расталады: өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және
(немесе) кіші түрімен айналысуға сот тыйым салмайтыны; қоса берілетін құжаттардың
барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып табылатындығы расталады;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде ақпараттық
жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын, қолжетімділігі шектеулі
дербес деректерді пайдалануға келісім береді;
____________________________________________________________________.
Осы арқылы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мен ұсынып отырған
(толтырған) ақпараттың дұрыстығы үшін жауапты екенімді растаймын.
Жеке тұлға _____________________________________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _______________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 2 наурыздағы
№ 19 Бұйрыққа 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізуді бастау туралы хабарлама
Жаңа объектінің құрылысы бойынша:
Бас мемлекеттiк құрылыс инспекторына (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың,
астананың) ___________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тапсырыс берушi (құрылыс салушы) _________________________________________
___________________________________________________________________________
(жеке тұлға үшін – тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), заңды тұлға үшін – ұйымның атауы, пошталық индексі, облысы, қаласы,
ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі және телефон нөмірі)
Осымен __________________________________________________________________
(объектiнiң атауы және орналасқан жері)
____________________________________________________________________________
объектісінде құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізуді бастау туралы хабарлаймын.
Құрылыстың басталуы 20__ жылғы "___" _____________
Пайдалануға беру мерзiмi 20__ жылғы "___"__________
Қаржыландыру көзі _______________________________
Бұл ретте мынаны хабарлаймын:

1. Решение о предоставлении соответствующего права на землю выдано
____________________________________________________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа)от "___" __________ 20 ___ года № ____.
2. Проектная (проектно-сметная) документация на строительство объекта разработана
____________________________________________________________________________________________
(наименование проектной организации, №, дата получения и категория лицензии, стадийность проектирования)
и утверждена ________________________________________________________________________________.
(наименование организации, № и дата приказа)
3. Положительное заключение экспертизы (в случае обязательности проведения экспертизы)
выдано от "__" ______ № _______ _______________________________________________________________.
(вид экспертизы , фамилия, имя, отчество (в случае наличия), телефон, №, дата получения и специализация аттестата эксперта)
4. Объект относится к _________________________________________________ _________________________
(первый - повышенный, второй - нормальный или третий – пониженный)
уровню ответственности.
5. Срок нормативной продолжительности строительства, утвержденной в составе проектной (проектно-сметной) документации ______ месяца (-ев).
6. Работы будут производиться подрядным способом ____________________________________________________________________
(наименование организации, осуществляющей строительство, адрес, телефон, №, дата получения и категория лицензии)
на основании договора подряда от "___"____ 20 __ года № _____.
7. Решение на соответствующие этапы строительства в режиме экспертного сопровождения (в случае, если предусмотрено поэтапное строительство)
выдано от "___" ____________ 20 ___ года № __________.
8. Ответственным лицом от заказчика приказом № _____ от "___" ______ 20___ года
назначен _______________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность)
имеющий образование _______________________ ____________________________________________________.
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
9. Ответственным лицом по строительству от генерального подрядчика приказом №______ от "___"_____________ 20___ года
назначен _______________________________ __________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность, наименование организации)
имеющий образование __________________________________ ____________________________________________________
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
_____________________________________________________ ____________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________________
(аттестат инженерно-технического работника, специализация, № и дата аттестата, номер телефона, почтовый адрес, наименование
организации аттестационного центра, выдавшего аттестат - БИН) и стаж работы в строительстве ___________ лет,
прошедший обучение и имеющий действующее удостоверение по курсу "Сейсмостойкое строительство"
(в случае строительства в сейсмических районах) ____________________________________________________________________.
(номер удостоверения, кем выдано или продлено)

1. Жерге тиісті құқық беру туралы ____________________________________________
___________________________________________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
20__ "__" ___________ № _____ шешімі.
2. Объектіні салуға арналған жобалық (жобалық-сметалық) құжаттаманы
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
(жобалау ұйымының атауы, лицензияның №, алынған күні және санаты, жобалаудың сатылығы)
____________________________________________________________________________
әзірледі және _______________________________________________________ бекітті.
(ұйымның атауы, бұйрықтың № және күні)
3. Сараптаманың № _______ оң қорытындысын (сараптама жүргізу міндетті болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
(сараптама түрі, сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), телефоны, сарапшы аттестатының №, алған күні және мамандануы)
"__" ______ берді.
4. Объект _____________________________________________________________
(бірінші – жоғары, екінші – қалыпты немесе үшінші – төмен)
жауапкершілік деңгейіне жатады.
5. Жобалық (жобалық-сметалық) құжаттаманың құрамында бекітілген құрылыстың
нормативтік ұзақтығының мерзімі _________ ай.
6. Жұмыстар мердігерлік тәсілмен ____________________________________________
__________________________________________________________________________
(құрылысты жүзеге асыратын ұйымның атауы, мекенжайы, телефоны, лицензияның №, алған күні және санаты)
20__ "__"____________ №____ мердігерлік шарттың негізінде жүргізіледі.
7. Сараптамалық сүйемелдеу режимінде (егер құрылысты кезең-кезеңмен жүргізу
қарастырылған болса) құрылыстың тиісті кезеңдеріне арналған 20___ "___"____________
№_____ шешім берілді.
8. Тапсырыс берушінің атынан жауапты тұлға ретінде ___________________________
_________________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі бар ________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
20___ "___"______________ №_____ бұйрықпен тағайындалды.
9. Бас мердігердің атынан құрылыс бойынша жауапты тұлға ретінде
_____________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі бар ___________________________________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________
(инженерлік-техникалық жұмыскердің аттестаты, аттестаттың мамандануы, № мен күні, телефон нөмірі, пошталық мекенжайы, аттестат
берген аттестаттау орталығы ұйымының атауы - БСН)
және құрылыста ________ жыл еңбек өтілі бар, "Сейсмикаға төзiмдi құрылыс"
(сейсмикалық аудандарда құрылыс жүргізілген жағдайда) курсы бойынша ______
_______________________________________________________________________
(куәлік нөмірі, кім берген немесе ұзартқан)
_______________________________________________________ жарамды куәлiгi бар
________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы, ұйымның атауы)
20___ "___"______________ №_____ бұйрықпен тағайындалды.

10. Авторский надзор будет осуществляться (необходимые подпункты заполнить):
1) разработчиком проекта ________________________________________ _______________________________________________
(наименование организации, №, дата получения и категория лицензии, адрес и телефон)
в лице ________________________________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность)
в соответствии с приказом от "___" ______ 20 ___ года № ______;
2) организацией ______________________________________ _________________________________________________________,
(наименование организации, адрес и телефон)имеющей в своем составе аттестованного (-ых) эксперта (-ов) _____________________ _____________________________________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата)
в соответствии с договором от "___" _____________ 20 ___ года №_____;
3) экспертом _________________________________________ ________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата, адрес и телефон)
в соответствии с договором от "___" _____________ 20 ___ года №_____.
11. Технический надзор будет осуществляться (необходимые подпункты заполнить):
1) заказчиком самостоятельно, имеющим в своем штате аттестованного (-ых) эксперта (-ов
_________________________________________ ____________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата,
№ и дата получении свидетельства об аккредитации (в случае наличия свидетельства об аккредитации) назначенного (-ых) приказом
от "___"_____________ 20 ___ года № ___,
2) организацией __________________________________________ ______________________________________________________,
(наименование организации, адрес и телефон, № и дата получении свидетельства об аккредитации (в случае наличия свидетельства об аккредитации)
имеющей в своем составе аттестованного (-ых) эксперта (-ов) ____________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата)
в соответствии с договором от "___" _____________ 20 ___ года №___,
3) экспертом _________________________________________ __________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата, адрес и телефон)
в соответствии с договором от "___"_____________ 20 ___ года № _____.

10. Авторлық қадағалауды (қажетті тармақшаларды толтыру қажет) мыналар жүзеге асырады:
1) 20___ "____" _________________ № ____ бұйрыққа сәйкес жобаны әзірлеушінің атынан
_______________________________________________________________________
(ұйымның атауы, лицензияның №, алған күні және санаты, мекенжайы және телефоны)
_________________________________________________________________________;
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
2) 20___ "__" ______________ №_____ шартқа сәйкес өз құрамында аттестатталған
сарапшысы(-лары) бар _______________________________________________________
___________________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестатының №, алған күні және мамандануы)
ұйым ____________________________________________________________________;
(ұйымның атауы, мекенжайы және телефоны)
3) 20___ "___" ______________ №_____ шартқа сәйкес сарапшы __________________
____________________________________________________________________.
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестатының №, алған күні және мамандануы, мекенжайы және телефоны)
11. Техникалық қадағалауды (қажетті тармақшаларды толтыру қажет) мыналар жүзеге асырады:
1) өз штатында 20___ "___" ______________ №_____ бұйрықпен тағайындалған
аттестатталған сарапшысы(-лары) бар ______________________________________________
_______________________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестатының №, алған күні және мамандануы, аккредиттеу туралы куәліктің №
және алған күні) (аккредиттеу туралы куәлік болған жағдайда) тапсырыс берушінің өзі
2) 20___ "___" ______________ №_____ шартқа сәйкес өз құрамында аттестатталған
сарапшысы(-лары) бар _____________________________________________________
_________________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аккредиттеу туралы куәліктің №, берілген күні) (аккредиттеу туралы куәлік болған
жағдайда) __________________________________________________________________________
ұйым _____________________________________________________________________;
(ұйымның атауы, мекенжайы, телефоны)
3) 20___ "___" ______________ №_____ шартқа сәйкес сарапшы __________________
______________________________________________________________________________.
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестатының №, алған күні және мамандануы, мекенжайы және телефоны)

12. Обо всех изменениях, связанных с приведенными в настоящем уведомлении сведениями, обязуюсь своевременно сообщать в органы
государственного архитектурно-строительного контроля и надзора.
13. Подавая данное уведомление, подтверждаю:
1) все указанные данные являются официальными, и на них может быть направлена любая информация по вопросам осуществления деятельности или отдельных действий;
2) прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
3) соблюдение требований законодательства Республики Казахстан, обязательных для исполнения до начала осуществления строительно-монтажных работ;
4) даю свое согласие на получение документов из информационных систем по сведениям, указанным в уведомлении.
14. Осведомлены, что за нарушение строительных норм и требований законодательства в сфере архитектуры, градостроительства и строительства
и утвержденного проекта при осуществлении строительно-монтажных работ будем нести ответственность в соответствии с Кодексом Республики Казахстан
"Об административных правонарушениях".
Заказчик (застройщик)
Генеральный подрядчик
_______________________
(фамилия, имя, отчество
(в случае наличия), должность)
_________________________
(фамилия, имя, отчество
(в случае наличия), должность)
ИИН/ БИН
_________________________________
(для физических или юридических лиц)
ИИН/ БИН
__________________________________
(для физических и/или юридических лиц)
_______________________
(подпись, дата)
_________________________
(подпись, дата)
Место печати (в случае наличия)
Место печати (в случае наличия)
В случае подачи уведомления лицом по доверенности: доверенное лицо: ______________________________________________
фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Дата подачи: "___" __________ 20___ года.
По реконструкции (перепланировке, переоборудованию) помещений (отдельных частей) существующих зданий:
Главному государственному строительному инспектору (области, города республиканского значения, столицы)
____________________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
От заказчика (застройщика) _____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) - для физических лиц, наименование организации - для юридических лиц,
почтовый адрес и телефон.)
Настоящим уведомляю о начале производства строительно-монтажных работ по реконструкции
(перепланировке, переоборудованию) помещений (отдельных частей) существующих зданий
____________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________
(наименование и месторасположение объекта)
Начало строительства "____" ___________ 20___ года.
Срок ввода в эксплуатацию "____" ___________ 20___ года.
При этом сообщаю:

12. Осы хабарламада келтірілген мәліметтерге байланысты барлық өзгерістер туралы
мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау органдарына уақтылы хабарлауға міндеттенемін.
13. Осы хабарламаны бере отырып, мыналарды растаймын:
1) көрсетілген барлық деректер ресми деректер болып табылады және оларға қызметті
немесе жекелеген іс-қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез келген ақпарат жолдануы мүмкін;
2) қоса берілген құжаттар шындыққа сәйкес келеді және жарамды болып табылады;
3) құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру басталғанға дейін орындалуы міндетті
Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптары сақталады;
4) хабарламада көрсетілген мәліметтер бойынша ақпараттық жүйелерден құжаттар алуға өз
келісімімді беремін.
14. Құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру кезінде құрылыс нормаларын және
сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы заңнаманың талаптарын және бекітілген
жобаны бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы
кодексіне сәйкес жауаптылықта болатынымыз туралы хабардармыз.
Тапсырыс беруші (құрылыс салушы)
________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
ЖСН/БСН________________________
(жеке және заңды тұлғалар үшін)
________________________________
(қолы, күні)
Мөр орны (болған жағдайда)
Бас мердігер ________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
ЖСН/БСН ________________________
(жеке және заңды тұлғалар үшін)
________________________________
(қолы, күні)
Мөр орны (болған жағдайда)
Тұлға хабарламаны сенімхат бойынша берген жағдайда: сенім білдірілген тұлға
_____________ ___________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Берілген күні: 20__ жылғы "__" ________
Қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін) реконструкциялау (қайта
жоспарлау, қайта жабдықтау) бойынша:
Бас мемлекеттiк құрылыс инспекторына (облыстың, республикалық маңызы бар қаланың,
астананың) _________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тапсырыс берушi (құрылыс салушы) ________________________________________
_______________________________________________________________________
(жеке тұлға үшін – тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), заңды тұлға үшін – ұйымның атауы, пошталық мекенжайы және телефоны)
Осымен ____________________________________________________________________
(объектiнiң атауы және орналасқан жері)
___________________________________________________________________________
қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін) реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) бойынша
құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізуді бастау туралы хабарлаймын.
Құрылыстың басталуы 20_ жылғы "__" _____________
Пайдалануға беру мерзiмi 20_ жылғы "__" ____________
Бұл ретте мынаны хабарлаймын:

1. Решение соответствующего местного исполнительного органа, осуществляющего функции в сфере архитектуры
и градостроительства о реконструкции (перепланировке, переоборудовании) помещений (отдельных частей) существующих зданий
_____________________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа)
от "___" __________ 20 ___ года № ____.
2. Документы, удостоверяющие право собственности на изменяемое помещение (часть здания),
выданы ____________________________________________ __________________________________________
_________________________________ ____________________________________________________________
(наименование документов, наименование органа, выдавшего документы)
от "___" __________ 20 ___ года № ____, либо нотариально засвидетельствованное письменное согласие
собственника (собственников) помещений или частей здания на их изменение заверенное
__________________________________________________ ___________________________________________
имеется. (адрес нотариальной конторы, фамилия, имя, отчество (в случае наличия) заверяющего)
3. Решение о предоставлении соответствующего права на землю выдано (в случае, если планируемое изменение
предусматривает отвод (прирезку) дополнительного земельного участка)
_____________________________________________________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа)
от "___" __________ 20 ___ года № ____.
4. Проектная (проектно-сметная) документация по реконструкции (перепланировке, переоборудованию) помещений
(отдельных частей) существующих зданий разработана
______________________________________________________________ _______________________________
(наименование проектной организации, №, дата получения и категория лицензии, стадийность проектирования)
в соответствии с архитектурно-планировочным заданием от "___"__________ 20__ года № ____,
выданного ________________________________________________________ ____________________________,
(наименование местного исполнительного органа)
и утверждена __________________________________________________________________________________.
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) и (или) № и дата приказа)
5. Положительное заключение экспертизы (в случае обязательности проведения экспертизы)
выдано от "__" ______ № ________ ________________________________________________________________
(вид экспертизы, фамилия, имя, отчество (в случае наличия), телефон, №, дата получения и специализация аттестата эксперта)

1. Сәулет және қала құрылысы саласында функцияларды жүзеге асыратын тиісті жергілікті
атқарушы органның қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін)
реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) туралы
_________________________________________________
__________________________________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
20__ "__" ___________ № _____ шешімі.
2. Өзгертілетін үй-жайға (ғимараттың бір бөлігіне) _______________________________
__________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(құжаттардың атауы, құжаттарды берген органның атауы)
_________________________________ 20___ "____"_____________ № _________ меншік
құқығын растайтын құжаттарды берді не _______________________________________
___________________________________________________________________________
(нотариат конторының мекенжайы, растаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
үй-жайдың немесе ғимараттың бір бөлігінің меншік иесінің (меншік иелерінің) оларды
өзгертуге нотариат куәландырған жазбаша келісуі бар
______________________________________________________________________.
3. Жерге тиісті құқық беру туралы 20__ "__" ___________ № _____ шешімді (егер
жоспарланып отырған өзгеріс қосымша жер учаскесін бөлуді (кесіп беруді) көздесе)
__________________________________________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
берді.
4. ________________________________________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
берген 20__ "__" ___________ № _____ сәулет-жоспарлау тапсырмасына сәйкес
қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін) реконструкцияла (қайта
жоспарлау, қайта жабдықтау) бойынша жобалық (жобалау-сметалық) құжаттаманы
__________________________________
________________________________________________________________________
(жобалау ұйымының атауы, лицензияның №, алған күні және санаты, жобалаудың сатылылығы)
әзірледі және ________________________________________________________ бекітті.
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) және (немесе) бұйрықтың № және күні)
5. Сараптаманың 20___ "____"_____ № оң қорытындысын (сараптама жүргізу міндетті
болған жағдайда) _________________________________________
(сараптаманың түрі, сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
телефоны, аттестатының №, алған күні және мамандануы) берді.

6. Нотариально засвидетельствованное письменное согласие собственников других помещений (частей дома),
смежных с изменяемыми помещениями (частями дома) (в случаях, если планируемая реконструкция (перепланировка,
переоборудование) помещений (частей жилого дома) или перенос границ помещений затрагивают их интересы)
от "__" __________ 20__ года,
заверенное ______________________________________________________ _______________________________
имеется. (адрес нотариальной конторы, фамилия, имя, отчество (в случае наличия) заверяющего)
7. Работы будут производиться подрядным способом (в случае привлечения подрядной организации)
________________________________________________ _______________________________________________
(наименование организации, осуществляющей строительство, адрес, телефон, №, дата получения и категория лицензии)
на основании договора подряда от "___" ____ 20 ___ года № ___.
8. Ответственным лицом от заказчика приказом № _____ от "___" ______ 20___ года назначен (в случае назначения)
________________________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность)
имеющий образование ____________________________________ _________________________________________.
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
9. Ответственным лицом за реконструкцию (перепланировку, переоборудование) от генерального подрядчика приказом
№ ______ от "___"_____________ 20___ года назначен (в случае привлечения подрядной организации)
_________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность, наименование организации)
имеющий образование ______________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
_________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________
(аттестат инженерно-технического работника, специализация, № и дата аттестата, номер телефона , почтовый адрес,
наименование организации аттестационного центра выдавший аттестат - БИН) и стаж работы в строительстве _____ лет,
прошедший обучение и имеющий действующее удостоверение по курсу "Сейсмостойкое строительство"
(в случае строительства в сейсмических районах) _________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________
(номер удостоверения, кем выдано или продлено)

6. Өзгертілетін үй-жайлармен (үйдің бөліктерімен) іргелес басқа үй-жайлар (тұрғын үй
бөліктері) иелерінің (егер үй-жайлардың (тұрғын үй бөліктерінің) жоспарланып отырған
реконструкциясы (қайта жоспарлануы, қайта жабдықталуы) немесе үй-жайлардың
шекараларын көшіруі олардың мүдделерін қозғаса) 20_ "__" _________________________
________________________________________________________________________
(нотариат конторының мекенжайы, растаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
нотариат куәландырған жазбаша келісуі бар.
7. Жұмыстар 20__ "___" ______________ №____ мердігерлік шарттың негізінде
__________________________________________________________
(құрылысты жүзеге асыратын ұйымның атауы, мекенжайы, телефоны, лицензияның №, алған күні және санаты)
мердігерлік тәсілмен (мердігерлік ұйымды тартқан жағдайда) жүргізілетін болады.
8. Тапсырыс берушінің атынан жауапты тұлға ретінде ____________________________
_________________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі бар _________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
20___ "___"______________ №_____ бұйрықпен тағайындалды.
9. Бас мердігердің атынан құрылыс бойынша жауапты тұлға ретінде
__________________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі бар___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
(инженерлік-техникалық жұмыскердің аттестаты, аттестаттың мамандануы, № мен күні, телефон нөмірі, пошталық мекенжайы, аттестат
берген аттестаттау орталығы ұйымының атауы - БСН)
және құрылыста ________ жыл еңбек өтілі бар,
"Сейсмикаға төзiмдi құрылыс" (сейсмикалық аудандарда құрылыс жүргізілген жағдайда)
курсы бойынша __________________________________________________________________
(куәлік нөмірі, кім берген немесе ұзартқан)
_______________________________________________________ жарамды куәлiгi бар
__________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы, ұйымның атауы)
20___ "___"______________ №_____ бұйрықпен тағайындалды.

10. Авторский надзор будет осуществляться (необходимые подпункты заполнить):
1) разработчиком проекта _____________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________________
(наименование организации, №, дата получения и категория лицензии, адрес и телефон)
в лице ______________________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность)
в соответствии с приказом от "___" _____________ 20 ___ года № ____;
2) организацией ______________________________________________________________________________________,
(наименование организации, адрес и телефон)
имеющей в своем составе аттестованного (-ых) эксперта (-ов) _______________ __________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата)
в соответствии с договором от "___" _____________ 20 ___ года №_____;
3) экспертом _________________________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата, адрес и телефон)
в соответствии с договором от "___" _____________ 20 ___ года №_____.
11. Технический надзор будет осуществляться (необходимые подпункты заполнить):
1) заказчиком самостоятельно, имеющим в своем штате аттестованного (-ых) эксперта (-ов)
____________________________________________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата, № и дата получении
свидетельства об аккредитации (в случае наличия свидетельства об аккредитации)назначенного (-ых) приказом
от "___" _____________ 20 ___ года № ___,
2) организацией _________________________________________________ ______________________________________,
(наименование организации, адрес и телефон, № и дата получении свидетельства об аккредитации (в случае наличия свидетельства
об аккредитации) имеющей в своем составе аттестованного (-ых) эксперта (-ов)
______________________________________________________________________ _______________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата)
в соответствии с договором от "___" _____________ 20 ___ года № _____,
3) экспертом ______________________________________ ____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата получения и специализация аттестата, адрес и телефон)
в соответствии с договором от "___"_____________ 20 ___ года №_____.

10. Авторлық қадағалауды (қажетті тармақшаларды толтыру қажет) мыналар жүзеге
асырады:
1) 20___ "____" _________________ № ____ бұйрыққа сәйкес жобаны әзірлеушінің атынан
_____________________________________________________________________
(ұйымның атауы, лицензияның №, алған күні және санаты, мекенжайы және телефоны)
__________________________________________________________________________;
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
2) 20___ "__" ______________ №_____ шартқа сәйкес өз құрамында аттестатталған
сарапшысы(-лары) бар ______________________________________________________
__________________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестатының №, алған күні және мамандануы)
ұйым ____________________________________________________________________;
(ұйымның атауы, мекенжайы және телефоны)
3) 20___ "___" ______________ №_____ шартқа сәйкес сарапшы __________________
__________________________________________________________________________.
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестатының №, алған күні және мамандануы, мекенжайы және телефоны)
11. Техникалық қадағалауды (қажетті тармақшаларды толтыру қажет) мыналар жүзеге
асырады:
1) өз штатында 20___ "___" ______________ №_____ бұйрықпен тағайындалған
аттестатталған сарапшысы(-лары) бар _____________________________________
______________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестатының №, алған күні және мамандануы, аккредиттеу туралы куәліктің
№ және алған күні) (аккредиттеу туралы куәлік болған жағдайда)
тапсырыс берушінің өзі 2) 20___ "___" ______________ №_____ шартқа сәйкес өз
құрамында аттестатталған сарапшысы(-лары) бар ____________________________________
_____________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аккредиттеу туралы куәліктің №, берілген күні) (аккредиттеу туралы куәлік болған
жағдайда) _____________________________________________________________________
ұйым ________________________________________________________________;
(ұйымның атауы, мекенжайы, телефоны)
3) 20___ "___" ______________ №_____ шартқа сәйкес сарапшы _____________
____________________________________________________________________.
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестатының №, алған күні және мамандануы, мекенжайы және телефоны)

12. Обо всех изменениях, связанных с приведенными в настоящем уведомлении сведениями, обязуюсь своевременно сообщать
в органы государственного архитектурно-строительного контроля и надзора.
13. Подавая данное уведомление, подтверждаю:
1) все указанные данные являются официальными, и на них может быть направлена любая информация по вопросам осуществления
деятельности или отдельных действий;
2) прилагаемые документы соответствуют действительности являются действительными;
3) соблюдение требований законодательства Республики Казахстан, обязательных для исполнения до начала осуществления
строительно-монтажных работ;
4) даю свое согласие на получение документов из информационных систем по сведениям, указанным в уведомлении.
14. Осведомлены, что за нарушение строительных норм и требований законодательства в сфере архитектуры, градостроительства
и строительства и утвержденного проекта при осуществлении строительно-монтажных работ будем нести ответственность
в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
Заказчик (застройщик)
Генеральный подрядчик
(в случае привлечения подрядной организации)
_____________________________
(фамилия, имя, отчество
(в случае наличия), должность)
______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность)
ИИН/ БИН
__________________________________
(для физических или юридических лиц)
ИИН/ БИН
_____________________________________
(для физических и/или юридических лиц)
___________________________
(подпись, дата)
_____________________________
(подпись, дата)
Место печати (в случае наличия)
Место печати (в случае наличия)
В случае подачи уведомления лицом по доверенности:
Доверенное лицо: ______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Дата подачи: "___" __________ 20___ года.
Приложение 4
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 2 марта 2022 года № 19
Приложение 3-5
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя
Причина подачи:
регистрация в качестве индивидуального предпринимателя
изменение данных, указанных в уведомлении
1. В ________________________________________________________________________________
(наименование органа государственных доходов)
2. Настоящим ________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество физического лица (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
Индивидуальный идентификационный номер физического лица (бизнес-идентификационный номер
в случае осуществления совместного предпринимательства)
Уведомляет о начале осуществления деятельности в качестве индивидуального предпринимателя, вид предпринимательства:
личное
совместное

12. Осы хабарламада келтірілген мәліметтерге байланысты барлық өзгерістер туралы
мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау органдарына уақтылы хабарлауға міндеттенемін.
13. Осы хабарламаны бере отырып, мыналарды растаймын:
1) көрсетілген барлық деректер ресми деректер болып табылады және оларға қызметті
немесе жекелеген іс-қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез келген ақпарат жолдануы мүмкін;
2) қоса берілген құжаттар шындыққа сәйкес келеді және жарамды болып табылады;
3) құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру басталғанға дейін орындалуы міндетті
Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптары сақталады;
4) хабарламада көрсетілген мәліметтер бойынша ақпараттық жүйелерден құжаттар алуға өз
келісімімді беремін.
14. Құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру кезінде құрылыс нормаларын және
сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы заңнаманың талаптарын және бекітілген
жобаны бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы
кодексіне сәйкес жауаптылықта болатынымыз туралы хабардармыз.
Тапсырыс беруші
(құрылыс салушы)
______________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
ЖСН/БСН ______________________
(жеке және заңды тұлғалар үшін)
______________________________
(қолы, күні)
Мөр орны (болған жағдайда)
Бас мердігер
(мердігерлік ұйымды тартқан жағдайда)
_______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
ЖСН/БСН _______________________
(жеке және заңды тұлғалар үшін)
_______________________________
(қолы, күні)
Мөр орны (болған жағдайда)
Тұлға хабарламаны сенімхат бойынша берген жағдайда:
сенім білдірілген тұлға _____________ ___________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Берілген күні: 20__ жылғы "__" ________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2022 жылғы 2 наурыздағы
№ 19 Бұйрыққа 4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына 3-5 қосымша
Нысан
Дара кәсіпкер ретінде қызметтің басталғаны туралы хабарлама
Беру себебі:
дара кәсіпкер ретінде тіркелу
хабарламада көрсетілген деректерді өзгерту
1. __________________________________________________________________
(мемлекеттік кірістер органының атауы)
2. Осымен ___________________________________________________________
(егер жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе, жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты)
Жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі (бірлескен кәсіпкерліктің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
Дара кәсіпкер ретінде қызметінің жүзеге асырылуының басталуы туралы хабарлайды
Кәсіпкерліктің түрі:
жеке
бірлескен

Приложение 3-15 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление о начале или прекращении деятельности по выпуску цифровых активов, организации торгов ими,
а также предоставления услуг по обмену цифровых активов на деньги, ценности и иное имущество
1. В ___________________________________________________________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
2. Настоящим ____________________________________ ______________________________________________________
(полное наименование, бизнес-идентификационный номер юридического лица, индивидуальный идентификационный номер физического лица)
уведомляет о: начале осуществления деятельности по ______________________________ прекращении осуществления деятельности
по ________________________ изменении наименования, юридического адреса или регистрационных данных
____________________________________________________________________ изменении данных, указанных в уведомлении
____________________________________________________________________ ____________________________________
_________________________________________________________________________________________________________
* Заполняется при изменении данных, указанных в уведомлении
3. Адрес места нахождения юридического/физического лица
___________________________________________________________________ ______________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
4. Электронная почта ________________________________________________________________________________________
5.Номера телефонов _________________________________________________________________________________________
6. Факс ____________________________________________________________________________________________________
7. Адрес(а) осуществления деятельности
____________________________________________ ______________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
8. К уведомлению прилагаются:
8.1. Описание продукта и предлагаемого решения на ___ листах.
8.2. Описание токенов на ___ листах.
8.3. Описание реализации токенов и экономика проекта на ___ листах.
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
(указывается наименование документов и количество листов)

3-15-қосымша
Нысан
Цифрлық активтерді шығару, олардың сауда-саттығын ұйымдастыру, сондай-ақ цифрлық активтерді ақшаға, құндылықтарға және өзге де мүлікке айырбастау жөніндегі көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
1. ________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
2. Осымен_________________________________________________________
__________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі)
_________________________________ жөніндегі қызметті жүзеге асырудың басталғаны
________________________________ жөніндегі қызметті жүзеге асырудың тоқтатылғаны
____________________________________________________________________
атауы, заңды мекенжайы немесе тіркеу деректері өзгергені туралы хабарлайды.
____________________________________________________________________
хабарламада көрсетілген деректерді өзгерту _____________________________
____________________________________________________________________
* Хабарламада көрсетілген деректер өзгерген кезде толтырылады
3. Заңды/жеке тұлғаның орналасқан жерінің мекенжайы
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(пошта индексі, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
4. Электрондық пошта _________________________________________
5. Телефон нөмірлері __________________________________________
6. Факс ______________________________________________________
7. Қызметті жүзеге асыру мекенжайы (-лары) __________________________
_________________________________________________________________
(пошта индексі, облыс, қала, аудан, елді мекен, көше атауы, үйдің/ ғимараттың (стационарлық үй-жайдың) нөмірі)
8. Хабарламаға мыналар қоса беріледі:
8.1. Өнімнің және ұсынылатын шешімнің сипаттамасы __ парақта.
8.2. Токендердің сипаттамасы __ парақта.
8.3. Токендерді іске асыру сипаттамасы және жоба экономикасы __ парақта.
_______________________________________________________________
_______________________________________________________________
(құжаттардың атауы және парақтар саны көрсетіледі)

9. Осуществление деятельности или определенных действий будет начато __________________________________ (время и дата).
10. Осуществление деятельности или определенных действий будет прекращено ________________ (время и дата).**
Подавая данное уведомление, заявитель подтверждает нижеследующее:
все указанные данные являются официальными, и на них может быть направлена любая информация по вопросам
осуществления деятельности или действия;
заявителю не запрещено судом заниматься заявленным видом деятельности или отдельными действиями;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель обеспечивает соблюдение требований законодательства Республики Казахстан, обязательных для исполнения
до начала осуществления деятельности или действия и в последующем.
11. Заявитель ____________________________________________________ (подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати
(в случае наличия)
Дата и время подачи:
"___"________20__ года
"__" часов "__" минут
12. В случае подачи уведомления лицом по доверенности:
Доверенное лицо ____________________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) (подпись) ______________________________________________________________
(номер и дата доверенности)
Примечание:
*заполняется при изменении регистрационных данных, указанных в уведомлении. В данной строке указываются прежнее полное наименование,
бизнес–идентификационный номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес–идентификационный номер
филиала или представительства иностранного юридического лица – в случае отсутствия бизнес–идентификационного номера
у юридического лица/полностью фамилия, имя, отчество (в случае наличия), индивидуальный идентификационный номер физического лица;
**данное поле заполняется только в случае, если законами Республики Казахстан установлено представление информации
о времени и дате прекращения осуществления деятельности или действий при подаче уведомления.

9. Қызметті немесе белгілі бір іс-қимылдарды жүзеге асыру ________ (уақыты мен күні)
басталатын болады.
10. Қызметті немесе белгілі бір іс-қимылдарды жүзеге асыру ________ (уақыты мен күні)
тоқтатылатын болады.**
Аталған хабарламаны бере отырып, өтініш беруші:
барлық көрсетілген деректер ресми деректер болып табылатынын және қызметті немесе
іс-қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез келген ақпарат жолдануы мүмкіндігін;
өтініш берушіге мәлімделген қызмет түрімен немесе жекелеген іс-қимылмен айналысуға сот
тыйым салмайтынын;
барлық қоса берілетін құжаттар шындыққа сәйкес келетінін және жарамды болып табылатынын;
өтініш беруші қызметін немесе іс-қимылдарды жүзеге асыруды бастағанға дейін және одан
кейін орындау үшін міндетті Қазақстан Республикасының заңнамасы талаптарының
сақталуын қамтамасыз ететінін растайды.
11. Өтініш беруші _____________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөр орны
(болған жағдайда) берілген күні мен уақыты:
20__ жылғы ________
"__" сағат "__" мин
12. Тұлға сенімхат бойынша хабарлама берген жағдайда:
Сенім білдірілген тұлға ______________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
______________________________________________________________
(сенімхаттың нөмірі мен күні)
Ескертпе:
* хабарламада көрсетілген тіркеу деректері өзгерген кезде толтырылады. Бұл жолда заңды
тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) бұрынғы толық атауы, бизнес-
сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғада бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда –
шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі/жеке
тұлғаның толық тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
** осы жол Қазақстан Республикасының заңдарында хабарламаны беру кезінде қызметті
немесе іс-қимылдарды жүзеге асыруды тоқтату уақыты мен күні туралы ақпарат беру
белгіленген жағдайда ғана толтырылады.