О внесении изменений в некоторые приказы Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан и Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 14 сентября 2022 года № 367. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2022 года № 29707.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень некоторых приказов Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в которые вносятся изменения, согласно приложению, к настоящему приказу.
2. Департаменту занятости населения Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Т. Дуйсенова
"СОГЛАСОВАН"
Министерство науки
и высшего образования
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство просвещения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 14 сентября 2022 года № 367
Перечень некоторых приказов Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в которые вносятся изменения

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 367 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қыркүйекте № 29707 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Еңбек және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықты жұмыспен қамту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3) Осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Т. Дуйсенова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары
білім министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Оқу-ағарту министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
2022 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 367 Бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі

1. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 07.06.2023 № 207 (вводится в действие с 01.07.2023).
2. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 07.06.2023 № 207 (вводится в действие с 01.07.2023).
3. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 30.06.2023 № 275 (вводится в действие с 01.07.2023).
4. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 26.05.2023 № 179 (вводится в действие с 01.07.2023).
5. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 01.09.2023 № 365 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 29.06.2023 № 266 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к перечню некоторых приказов
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан,
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
и исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
в которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 07.06.2023 № 207 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 2
к перечню некоторых приказов
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан,
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
и исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
в которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 07.06.2023 № 207 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 3
к перечню некоторых приказов
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан,
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
и исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
в которые вносятся изменения
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 07.06.2023 № 207 (вводится в действие с 01.07.2023).
Приложение 4
к перечню некоторых приказов
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан,
Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
и исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
в которые вносятся изменения

1. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 07.06.2023 № 207 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 07.06.2023 № 207 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 30.06.2023 № 275 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 26.05.2023 № 179 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 01.09.2023 № 365 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 29.06.2023 № 266 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің,
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің және
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
міндетін атқарушының
өзгерістер енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 07.06.2023 № 207 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің,
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің және
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
міндетін атқарушының
өзгерістер енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 07.06.2023 № 207 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің,
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің және
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
және әлеуметтік даму
министрінің міндетін
атқарушының өзгерістер
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 07.06.2023 № 207 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің,
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің және
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
міндетін атқарушының
өзгерістер енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
4-қосымша