О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 сентября 2022 года № 758. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2022 года № 29799
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности министра
М. Кожаев
"СОГЛАСОВАН"
Агентство Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
Утвержден приказом
Исполняющий обязанности министра
внутренних дел Республики Казахстан
от 19 сентября 2022 года№ 758
Перечень
некоторых приказов Министерства внутренних дел
Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения
1. В приказе Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 февраля 2011 года № 52 "Об утверждении Правил составления схемы транспортного происшествия и их типовых форм" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6778,):
пункт 2 приказа изложить в следующей редакции:
"2. Начальникам Департаментов полиции областей, городов республиканского значения, столицы и Представительства Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Байконыр организовать работу подразделений административной полиции органов внутренних дел в соответствии с требованиями настоящих Правил.";
в Правилах составления схемы транспортного происшествия и их типовых форм, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. При наличии сертифицированных специальных контрольно-измерительных технических средств и (или) приборов (аппаратов, устройств), допускается составление схемы транспортного происшествия в электронном формате.";

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің м.а. 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 758 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қыркүйекте № 29799 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шараларды орындау туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы М. Кожаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер
Министрдің міндетін атқарушы
2022 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 758 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Көлік оқиғасының схемасын жасау ережесін және олардың үлгі нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 9 ақпандағы № 52 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6778 болып тіркелген):
Бұйрықтың 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың полиция департаменттерінің және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Байқоңыр қаласындағы өкілдігінің бастықтары ішкі істер органдарының әкімшілік полиция бөліністерінің жұмысын осы Ереженің талаптарына сәйкес ұйымдастырсын.";
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген көлік оқиғасының схемасын жасау ережесінде және олардың үлгі нысандарында:
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Сертификатталған арнайы бақылау-өлшеу техникалық құралдары және (немесе) аспаптары (аппараттар, құрылғылар) болған кезде көлік оқиғасының схемасын электрондық форматта жасауға болады.".

приложения 1, 2, 3, 4, 5 и 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему приказу.
2. В приказе Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 мая 2011 года № 232 "Об утверждении Правил организации деятельности специальных приемников органов внутренних дел" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7030):
в Правилах организации деятельности специальных приемников органов внутренних дел, утвержденных указанным приказом:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Эксплуатация специальных приемников разрешается только при наличии помещений, отвечающих санитарно-эпидемиологическим требованиям установленным Санитарно-эпидемиологическими требованиями к административным и жилым зданиям, утвержденными приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 июня 2022 года № ҚР ДСМ-52 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28525) и требованиям пожарной безопасности, установленным Техническим регламентом "Общие требования к пожарной безопасности", утвержденным приказом Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 17 августа 2021 года № 405 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24045), пригодным для безопасного содержания лиц, подвергнутых административному аресту, иностранцев и лиц без гражданства, подлежащих выдворению в принудительном порядке.".
3. В приказе Министра внутренних дел от 2 декабря 2016 года № 1122 "Об утверждении Правил конвоирования подозреваемых, обвиняемых и осужденных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14619):
в Правилах конвоирования подозреваемых, обвиняемых и осужденных, утвержденных указанным приказом:
пункт 4 изложить в следующей редакции:

1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ішкі істер органдары арнайы қабылдау орындарының қызметін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 232 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7030 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ішкі істер органдары арнайы қабылдау орындарының қызметін ұйымдастыру ережесінде:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Арнайы қабылдау орындарын пайдалану Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 16 маусымдағы № ҚР ДСМ-52 бұйрығымен бекітілген "Әкімшілік және тұрғын ғимараттарға қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28525 болып тіркелген) айқындалған санитариялық-эпидемиологиялық талаптарға және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 17 тамыздағы № 405 бұйрығымен бекітілген "Өрт қауіпсіздігіне қойылатын жалпы талаптар" техникалық регламентінде белгіленген өрт қауіпсіздігі талаптарына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24045 болып тіркелген) жауап беретін, әкімшілік қамауға алынған адамдарды, мәжбүрлеу тәртібімен шығарып жіберуге жататын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды қауіпсіз ұстау үшін жарамды үй-жайлар болған кезде ғана рұқсат етіледі.";
3. "Күдіктілерді, айыпталушыларды және сотталғандарды айдауылдау қағидаларын бекіту туралы" Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 1122 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14619 болып тіркелген):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Күдіктілерді, айыпталушыларды және сотталғандарды айдауылдау қағидаларында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"4. Министерство внутренних дел Республики Казахстан, Департаменты полиции областей, городов республиканского значения, столицы и на транспорте принимают участие в разработке плановых маршрутов и совместно со штабами воинских частей, отделами (отделениями) специальных перевозок Национальной гвардии на железных дорогах определяют количество рейсов плановых караулов, обменные пункты, конвойные подразделения (органов внутренних дел), которые направляют на эти пункты для приема (сдачи) подозреваемых, обвиняемых и осужденных.";

"4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың және Көліктегі полиция департаменттері жоспарлы бағыттарды әзірлеуге қатысады және Ұлттық ұланның әскери бөлімдерінің штабтарымен, темір жолдардағы арнайы тасымалдау бөлімдерімен (бөлімшелерімен) бірлесіп, жоспарлы қарауылдар рейстерінің санын, алмастыру пункттерін, күдіктілерді, айыпталушылар мен сотталғандарды қабылдау (тапсыру) үшін айдауылдарды осы пункттерге жіберетін айдауылдау бөліністерін (ішкі істер органдарының) белгілейді.";

абзац седьмой подпункта 3) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"Маршрут конвоирования разрабатывается совместно с оперативными службами и согласовывается с руководством Департаментов полиции областей, городов республиканского значения и столицы, территориального органа уголовно-исполнительной системы.".
пункт 34 изложить в следующей редакции:
"34. Конвоируемые лица с инвалидностью, для передвижения которых требуется посторонняя помощь, принимаются для конвоирования только с сопровождающими, выделяемыми органом внутренних дел, учреждением УИС откуда выбывает конвоируемый. В конечном пункте назначения такие конвоируемые сопровождаются с помощью сотрудников полиции, выделяемых территориальным органом внутренних дел, учреждением УИС. Лица, больные заразной формой туберкулеза, принимаются для конвоирования с сопровождающими только при наличии письменного указания врача. Женщины с беременностью сроком свыше шести месяцев и женщины с детьми в возрасте до двух месяцев принимаются для конвоирования в сопровождении медицинского работника, выделяемого органом внутренних дел, учреждением УИС откуда выбывает конвоируемый или лечебно-профилактическим учреждением здравоохранения.".

9-тармақтың 3) тармақшасының жетінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Айдауылдау бағыты жедел қызметтермен бірлесіп әзірленеді және облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың полиция департаменттерінің, қылмыстық-атқару жүйесінің аумақтық органының басшылығымен келісіледі.".
34-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"34. Жүріп-тұруы үшін бөтен адамның көмегін қажет ететін мүгедектігі бар адамдарды айдауылданушылар айдауылдауға ішкі істер органы, ҚАЖ мекемесі бөлген еріп жүретін адамдармен ғана қабылданады. Соңғы баратын пунктте мұндай айдауылданушылар әрі қарай бұл туралы алдын ала хабардар етілген аумақтық ішкі істер органы, ҚАЖ мекемесі бөлген еріп жүретін адамдардың көмегімен айдауылданады. Туберкулездің жұқпалы түрімен ауыратын адамдар еріп жүретін адамдарымен бірге айдауылдауға тек дәрігердің жазбаша нұсқауы бойынша ғана қабылданады. Жүктілігі алты айдан жоғары әйелдер және жасы екі айға дейінгі балалары бар әйелдер айдауылдауға ішкі істер органы денсаулық сақтау органының емдеу-профилактикалық мекемесі бөлген бірге еріп жүретін медицина қызметкерімен қабылданады.".

приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему приказу.
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Министерства внутренних дел,
в которые вносятся изменения и дополнения
Приложение 1
к Правилам составления схемы
транспортного происшествия
Перечень сведений по транспортному происшествию
№ п/п
Перечень сведений по транспортному происшествию
Сведения, заполняемые участниками транспортного происшествия
1
2
3
1.
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) участников транспортного происшествия
1....................
2....................
3....................
2.
Место жительство участников транспортного происшествия, контактные телефоны
1....................
2....................
3....................
3.
Номер водительского удостоверения каждого из участников транспортного происшествия, кем и когда выдано
1....................
2....................
3....................
4.
Серия, номер договора обязательного страхования гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств (страхового полиса), название страховой организации, выдавшей страховой полис
5.
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) свидетелей транспортного происшествия
1....................
2....................
3....................
6.
Место жительство свидетелей транспортного происшествия, контактные телефоны
1....................
2....................
3....................
7.
Дата и время совершения транспортного происшествия
8.
Тип, марка, модель и государственный регистрационный номер транспортного средства, управляемых участниками транспортного происшествия
1....................
2....................
3....................
9.
Место совершения транспортного происшествия (например, км, шоссе (дороги); улица напротив дома №___; перекресток улицы и проспекта и другие обстоятельства)
10.
Вид транспортного происшествия (наезд, столкновение, опрокидывание и другие обстоятельства)
11.
Состояние проезжей части (горизонтальная, уклон, разрыта, имеет выбоины и другие характеристики)
12.
Исправность транспортных средств (в случае наличия неисправности - указать, в чем она выражена, когда обнаружена и какие меры приняты для устранения)
13.
Направление движения каждого из участников транспортного происшествия (влево или вправо от стационарного объекта)
14.
Скорость движения транспортных средств перед транспортным происшествиям (в км/час)
15.
Вид покрытия проезжей части (асфальт, бетон, грунт и другие)
16.
Состояние дорожного покрытия (сухое, мокрое, грязное, покрыто льдом и другие)
17.
Ширина дорожного покрытия для (одного, двух) направлений (в метрах)
18.
Время суток (темное, светлое)
19.
Метеорологические условия на момент происшествия
20.
Способ регулирования движения на данном участке (светофор, регулировщик, дорожные знаки)
21.
Дорожные знаки, находящиеся на месте транспортного происшествия (их наименование)
22.
Видимость (в метрах) (при условии темного времени суток либо ограниченной видимости указать, какие световые приборы были включены на транспортном средстве)
С выключенным светом фар _____ метров:
С включенным светом фар:
дальним _____ метров;
ближним _____ метров;
при дневном свете _____ метров.
23.
Освещение на месте транспортного происшествия (городское электроосвещение, свет из окружающих домов, другие источники света)
24.
Обзорность из кабины водителя с полосы следования автомобиля (в метрах)
вправо __________ метров;
влево ___________ метров.
25.
При составлении схемы проводилась (фотосъемка, видеосъемка, аудиозапись)
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) участников транспортного происшествия:
1._________________________ ______________
(подпись)
2.__________________________ ____________
(подпись)

6 қосымша осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасын
жасау ережесіне
1-қосымша
Көліктік оқиға бойынша мәліметтер тізбесі
Көліктік оқиға бойынша мәліметтер тізбесі
Көлік оқиғасына қатысушалар толтыратын мәліметтер
1
2
3
1.
Көлік оқиғасына қатысушылардың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
1....................
2....................
3....................
2.
Көлік оқиғасына қатысушылардың тұратын жерлері, байланыс телефондары
1....................
2....................
3....................
3.
Көлік оқиғасына қатысушылардың әрқайсысының жүргізуші куәлігінің нөмірі, кім және қашан берілді
1....................
2....................
3....................
4.
Көлік құралдары иелерінің азаматтық-құқықтық жауапкершілігін міндетті сақтандыру (сақтандыру полисінің) келісім шартының сериясы, нөмірі, сақтандыру полисін берген сақтандыру ұйымының атауы
5.
Көлік оқиғасы куәгерлерінің тектері, аттары, әкелерінің аттары (болған жағдайда)
1....................
2....................
3....................
6.
Көлік оқиғасы куәгерлерінің тұратын жерлері, байланыс телефондары
1....................
2....................
3....................
7.
Көлік оқиғасының жасалған күні мен уақыты
8.
Көлік оқиғасына қатысқандардың басқаруындағы көлік құралдарының түрі, маркасы, моделі және тіркеу нөмірі
1....................
2....................
3....................
9.
Көлік оқиғасы жасалған орын (мысалы, км, тас жол); №___ үйге қарама-қарсы көше; көше мен даңғыл қиылысы және басқада жағдайлар
10.
Көлік оқиғасының түрі (адам басып кету, соқтығысу, аударылу және басқада жағдайлар).
11.
Жол жүрісі бөлігінің жағдайы (көлденең, ойлы, қазылған, шұңқырлары бар және басқа да сипаттамалар)
12.
Көлік құралдарының ақаусыз болуы (ақауы болған жағдайда - көрсетілсін, қашан байқалды және оны жою үшін қандай шаралар қабылданды)
13.
Көлік оқиғасына қатысушылардың қозғалыс бағыты (стационарлық объектіден солға немесе оңға)
14.
Көлік оқиғасына дейінгі көлік құралдарының қозғалыс жылдамдығы (сағ/км)
15.
Жол жүрісі бөлігі жабынының жағдайы (асфальт, бетон және басқа)
16.
Жол жабынының жағдайы (құрғақ, сулы, батпақ, мұз жабынған және басқа)
17.
Жол жабынының бағытқа арналған (бір, екі) ені (метрмен)
18.
Тәулік уақыты (қараңғы, жарық)
19.
Оқиға болған сәттегі метеорологиялық жағдай
20.
Осы учаскедегі қозғалысты реттеу тәсілі (бағдаршам, реттеуші, жол белгілері)
21.
Көлік оқиғасы болған жердегі жол белгілері (олардың атаулары)
22.
Көрінуі (метрлерде) (тәуліктің қараңғы уақыты жағдайында не көрінуі шектелген, көлік құралында қандай жарық беру құралы қосылғаны көрсетілсін)
Фаралардың жарығы сөндірілген метр:
алыстан метр;
жақыннан метр;
күндізгі жарық кезінде метр.
23.
Көлік оқиғасы болған жердің жарығы (қалалық электр жарығы, айналадағы үйлердің жарығы, жарықтың басқа да көздері)
24.
Жүріп келе жатқан автомобильдің жолағынан жүргізуші кабинасынан көрінуі (метрлерде)
оңға метр;
солға метр.
25.
Сызба жасалған кезде (суретке, бейне жазбаға, аудио жазбаға) түсіріледі.
Көлік оқиғасына қатысушылардың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда):
1. __________________________ _____________
(қолы)
2. _________________________ ______________
(қолы)

3. ...
Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) свидетелей транспортного происшествия:
1.___________________________ ____________
(подпись)
2.____________________________ ___________
(подпись)
3…….
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Министерства внутренних дел,
в которые вносятся изменения и дополнения
Приложение 2
к Правилам составления схемы
транспортного происшествия
Схема транспортного происшествия
Со схемой согласны
1. Водитель_______________________________
2. Водитель _______________________________
Понятые:
1._______________________________________________________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
2.________________________________________________________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
Подпись должностного лица _________________
Копии схем получил _______________________
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Министерства внутренних дел,
в которые вносятся изменения и дополнения
Приложение 3
к Правилам составления схемы
транспортного происшествия
Схема транспортного происшествия
Со схемой согласны
1. Водитель_______________________________
2. Водитель _______________________________
Понятые: 1._______________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
2._______________________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
Подпись должностного лица ________________
Копии схем получил _______________________
Приложение 4
к Перечню некоторых приказов
Министерства внутренних дел,
в которые вносятся изменения и дополнения
Приложение 4
к Правилам составления схемы
транспортного происшествия
Схема транспортного происшествия
Со схемой согласны
1. Водитель_______________________________
2. Водитель _______________________________
Понятые: 1._______________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
2._______________________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
Подпись должностного лица ________________
Копии схем получил _______________________
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Министерства внутренних дел,
в которые вносятся изменения и дополнения
Приложение 5
к Правилам составления схемы
транспортного происшествия
Схема транспортного происшествия
Со схемой согласны
1. Водитель_______________________________
2. Водитель _______________________________
Понятые: 1._______________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
2._______________________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
Подпись должностного лица ________________
Копии схем получил _______________________
Приложение 6
к Перечню некоторых приказов
Министерства внутренних дел,
в которые вносятся изменения и дополнения
Приложение 6
к Правилам составления схемы
транспортного происшествия
Схема транспортного происшествия
Со схемой согласны
1. Водитель_______________________________
2. Водитель _______________________________
Понятые: 1._______________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
2._______________________________________
/Ф.И.О. (при его наличии), место жительства, телефон служебный или домашний/
Подпись должностного лица ________________
Копии схем получил _______________________
Приложение 7
к Перечню некоторых приказов
Министерства внутренних дел,
которые вносятся изменения и дополнения
Приложение 6
к Правилам конвоирования
подозреваемых, обвиняемых
и осужденных
Форма
_______________________________________________________________________________
(наименование органа внутренних дел, учреждения УИС, в котором составляется справка)
"____" ____________20___ года
(дата заполнения)
по попутному списку № ___________
Справка по личному делу №___________
1. Фамилия, имя и отчество лица, (при его наличии), содержащегося под стражей
_____________________________________
(если имеет несколько, то перечислить все)
2. Год и место рождения (указать полные данные) _______________________

3. ...
Көлік оқиғасының куәгерлерінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда):
1.___________________________________ ________
(қолы)
2.___________________________________ ________
(қолы)
3....
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасын
жасау ережесіне
2-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасы
Сызбамен келісеміз
1. Жүргізуші ___________________________
2. Жүргізуші ___________________________
Куәгерлер: 1.______________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
2. _________________________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
Лауазымды адамның қолы _______________
Сызбаның көшірмесін алдым _____________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасын
жасау ережесіне
3-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасы
Сызбамен келісеміз
1. Жүргізуші _______________________
2. Жүргізуші _______________________
Куәгерлер:
1._______________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
2. __________________________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
Лауазымды адамның қолы ___________________
Сызбаның көшірмесін алдым _________________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
4-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасын
жасау ережесіне
4-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасы
Сызбамен келісеміз
1. Жүргізуші _______________________
2. Жүргізуші _______________________
Куәгерлер: 1._________________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
2. ____________________________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
Лауазымды адамның қолы __________________
Сызбаның көшірмесін алдым ________________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
5-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасын
жасау ережесіне
5-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасы
Сызбамен келісеміз
1. Жүргізуші ________________________________
2. Жүргізуші ________________________________
Куәгерлер: 1.___________________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
2. _______________________________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
Лауазымды адамның қолы _________________
Сызбаның көшірмесін алдым _______________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
6-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасын
жасау ережесіне
6-қосымша
Көлік оқиғасының сызбасы
Сызбамен келісеміз
1. Жүргізуші _______________________
2. Жүргізуші _______________________
Куәгерлер:1.________________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
2. _____________________________________________
/Т.А.Ә. (болған жағдайда), тұрғылықты орны, қызмет немесе үй телефоны/
Лауазымды адамның қолы ____________________
Сызбаның көшірмесін алдым ______________________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
7-қосымша
Күдіктілерді, Айыпталушылар
мен сотталғандарды айдауылдау
қағидаларына 6-қосымша
Нысан
_________________________________________________________________
(анықтама құрастырылатын iшкi iстер органының, ҚАЖ мекемесінің атауы)
____________________________________________________________________
20 _ жылғы "____" __________
(толтырған күнi)
№___ ілеспе тізімі бойынша
№ ___ жеке іс бойынша анықтама
1. Күзетпен ұсталатын адамның тегi, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), (егер бiрнеше
болса, барлығын көрсету керек)
_________________________________________________________________________
2. Туған жылы мен жерi (мәлiметтердi толық көрсету)
__________________________________________________________________________

3. Место жительства до взятия под стражу (указать полный адрес) __________
4. Куда и в чье распоряжение следует__________________________________________
(город, наименование следственного
________________________________________________________________________________
изолятора, изолятора временного содержания, учреждения УИС)
5. Где подлежит сдаче караулом или конвоем (наименование станции, аэропорта,
пристани), через какие передаточные пункты должен следовать
_______________________________________________________________________________.
(следственные изоляторы, изоляторы временного содержания, учреждения УИС)
6. Основание для конвоирования (наряд, приказ, постановление судебного или
следственного органа, номер, дата) _________________________________________________
7. Категория (осужденных, вид режима, обвиняемый и одновременно указать: особо
опасный преступник, осужденный к высшей мере наказания, иностранный гражданин,
несовершеннолетний и так далее) _________________________________________________.
8. Каким судебным органом осужден (когда, по какой статье Уголовного кодекса
Республики Казахстан, на какой срок или по какой статье обвиняется)
_______________________________________________________________________________.
9. Требуется ли усиленная охрана и почему____________________________________
_______________________________________________________________________________.
10. Справка врача:
1) о состоянии здоровья (здоров, болен туберкулезом, инфекционным или кожно-
венерологическим заболеванием, лицо с инвалидностью, может ли следовать в пути без
сопровождения) ________________________________________________________________.
2) о прохождении санитарной обработки (дата)
_______________________________________________________________________________
3) об эпидемическом состоянии места содержания под стражей, учреждения УИС
_______________________________________________________________________________
Врач______________________________________
(фамилия, подпись)
Начальник_____________________________
(фамилия, подпись)
Место                         Место
для фотокарточки             гербовой печати

3. Күзетке алынғанға дейiнгi тұрғылықты орны (толық мекен жайын көрсету)
__________________________________________________________________________
4. Қайда және кiмнiң қарамағына жiберiледi (қаланың, тергеу изоляторының, уақытша
ұстау изоляторының, ҚАЖ мекемесiнiң атауы)
__________________________________________________________________________
5. Қарауыл немесе айдауыл қай жерде тапсырылуы (станция, әуежай, кемежай атауы),
қандай тапсыру пункттерi арқылы жiберiлуi (тергеу изоляторы, уақытша ұстау
изоляторы, ҚАЖ мекемесi)
тиіс_____________________________________________________________________
6. Айдауылдау үшін негiз (наряд, бұйрық, сот немесе тергеу органының қаулысы,
нөмірі, күні)
__________________________________________________________________________
7. Санаты (сотталғандардың, режим түрiнiң, айыпталушы мен бiр уақытта: аса қауiптi
қылмыскер, жазалаудың ең жоғарғы шарасына сотталған,шетел азаматы, кәмелеттке
толмаған және тағы басқа көрсетiлуi керек
_________________________________________________________________________
8. Қандай сот органы соттаған (қашан, Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің
қандай бабы бойынша, қай мерзiмге немесе қандай бап бойынша айыпталады)
__________________________________________________________________________
9. Күшейтiлген күзеттің керектігі және неге
__________________________________________________________________
10. Дәрiгердiң:
1) денсаулық жағдайы (денi сау, туберкулезбен, жұқпалы аурумен немесе
терi- венерологиялық аурумен ауырады, ақыл-есi ауысқан, мүгедектігі бар адамдар,
еріп жүрушісіз жолда жүре алатыны) туралы
_________________________________________________________________________
2) санитариялық өңдеуден өту күні туралы (күнi)
__________________________________________________________________________
3) күзетпен ұстау орнының, ҚАЖ мекемесінiң эпидемиологиялық жай-күйі туралы
анықтама
__________________________________________________________________________
Дәрiгер ________________________
(тегi, қолы)
Бастық ________________________
(тегi, қолы)
Фотосурет Елтаңбалы мөр орны