Об утверждении Плана статистических работ на 2023 год
Приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 11 октября 2022 года № 33. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2022 года № 30108
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 1 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и подпунктом 8) пункта 15 Положения Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, утвержденного приказом Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 9-нқ ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2023 год.
2. Департаменту развития статистических процессов совместно с Юридическим департаментом Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
3. Департаменту развития статистических процессов Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан довести настоящий приказ до структурных подразделений и территориальных органов Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Руководитель Бюро
национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Ж. Шаймарданов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство информации
и общественного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Генеральная Прокуратура
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство науки
и высшего образования
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство просвещения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Национальный Банк
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Руководитель Бюро
национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
от 11 октября 2022 года № 33
План статистических работ на 2023 год

2023 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы Басшысының 2022 жылғы 11 қазандағы № 33 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қазанда № 30108 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 1-тармағына және Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2020 жылғы 23 қазандағы № 9-нқ бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы туралы ереженің 15-тармағының 8) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2023 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Статистикалық процестерді дамыту департаменті Заң департаментімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Статистикалық процестерді дамыту департаменті осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының құрылымдық бөлімшелері мен аумақтық органдарына жұмыс бабында басшылыққа алу және пайдалану үшін жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика
бюросының басшысы
Ж. Шаймарданов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және қоғамдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуратурасы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Оқу-ағарту министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау
және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика
бюросының басшысы
2022 жылғы 11 қазандағы
№ 33 бұйрығымен
бекітілген
2023 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспары

до 30 января (включительно) и до 30 июля (включительно
Статистика инноваций
1
Отчет об инновационной деятельности (индекс 1-инновация)
об инновационной деятельности предприятий
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика науки
1
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
(индекс 1-наука)
о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
(индекс 3-информ)
об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
2
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий (индекс Н-020)
об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий
годовая
до 30 января (включительно)
Статистика труда и занятости
1
Отчет по труду
(индекс 1-Т)
об основных показателях труда
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет по труду
(индекс 1-Т)
об основных показателях труда
годовая
до 12 февраля (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о структуре и распределении заработной платы
(индекс 2-Т (оплата труда)
о структуре и распределении заработной платы
один раз в год
до 31 мая (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
(индекс 1-Т (Условия труда)
о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
годовая
до 31 января (включительно) после отчетного периода
5
Анкета выборочного обследования занятости населения
(индекс Т-001)
выборочное обследование занятости населения
месячная
16 января,
20 февраля,
20 марта,
17 апреля,
15 мая,
19 июня,
17 июля,
21 августа,
18 сентября,
16 октября,
20 ноября,
20 декабря
6
Достойный труд
(индекс Т-004)
о показателях достойного труда
три раза в год
17 июля,
21 августа,
18 сентября
Статистика цен
1
Тетрадь регистрации цен на потребительские товары и платные услуги в 20__ году
(индекс Ц-101)
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на потребительские товары и услуги
(индекс Ц-101э)
цены на потребительские товары и платные услуги для расчета индекса потребительских цен
месячная
7-25 число отчетного периода
в городах и районных центрах:
цены на продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума;
цены на отдельные товары и платные услуги
месячная

30 қаңтарға (қоса алғанда) және 30 шілдеге (қоса алғанда) дейін
Инновациялар статистикасы
1
Инновациялық қызмет туралы есеп (индексі 1-инновация)
кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Ғылым статистикасы
1
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік- конструкторлық жұмыстар туралы есеп
(индексі 1-ғылым)
ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
(индексі 3-ақпарат)
кәсіпорындарда ақпараттық- коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
2
Үй шаруашылығының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы жөніндегі зерттеу сауалнамасы
(индексі Н-020)
үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Еңбек бойынша есеп
(индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
12 ақпанға (қоса алғанда) дейін
3
Жалақы құрылымы және оны бөлу туралы есеп
(индексі 2-Т (еңбекақы)
жалақы құрылымы және оны бөлу туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің кейінгі
31 мамырына (қоса алғанда) дейін
4
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы есеп
(индексі 1-Т (Еңбек жағдайы)
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
31 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу сауалнамасы
(индексі Т-001)
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу
айлық
16 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
17 сәуір,
15 мамыр,
19 маусым,
17 шілде,
21 тамыз,
18 қыркүйек,
16 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
6
Лайықты еңбек
(индексі Т-004)
лайықты еңбек көрсеткіштері туралы
жылына үш рет
17 шілде,
21 тамыз,
18 қыркүйек
Баға статистикасы
1
20__ жылы тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеу дәптері (индексі Ц-101)
Тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны (индексі Ц-101э)
тұтыну бағасының индексін есептеу үшін тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтерге бағалар
айлық
есепті кезеңнің
7-25-күндері
қалалар мен аудан орталықтарындағы:
ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарлар бағасы;
жекелеген тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтер бағасы
айлық
есепті кезеңнің

10-20 число отчетного периода
цены на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
один раз в неделю
цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений
квартальная
7-28 число последнего месяца квартала
2
Тетрадь регистрации цен на жилье в 20__ году
(индекс 1-ЦРЖ)
цены на рынке жилья
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
3
Отчет о ценах на произведенную промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения
(индекс 1-ЦП)
цены предприятий-производителей на промышленную продукцию (товары, услуги)
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
цены приобретения продукции производственно-технического назначения промышленными предприятиями
4
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции
(индекс 1-Ц (экспорт, импорт)
цены экспортных поставок товаров, продукции
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
цены импортных поступлений товаров, продукции
5
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
(индекс 1-ЦП (лес)
цены на древесину необработанную и связанные с ней услуги
квартальная
до 23 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
6
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
(индекс 1-Ц (опт)
цены оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
месячная
до 22 числа (включительно) отчетного периода
7
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
(индекс 1-Ц (аренда)
цены на аренду коммерческой недвижимости
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
(индекс 1-тариф (связь)
тарифы на услуги связи для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
9
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц
(индекс 1-тариф (почта)
тарифы на почтовые услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
10
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц
(индекс 1-тариф (курьер)
тарифы на курьерские услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
11
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
(индекс 1-тариф (воздушный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
12
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
(индекс 1-тариф (железнодорожный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
13
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
(индекс 1-тариф (автомобильный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
14
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
(индекс 1-тариф (трубопроводный)
тарифы на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
15
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
(индекс 1-тариф (внутренний водный)
тарифы на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
16
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
(индекс 1-тариф (морской)
тарифы на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
17
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
(индекс 1-ЦСМ)
цены на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
18
Отчет о ценах производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
(индекс 1-ЦСХ)
цены производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
19
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки
(индекс Ц-200э)
цены на продукцию сельского хозяйства и продукты ее переработки
месячная

10-20-күндері
қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына баға
апта сайын
аптасына бір рет
халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтынатын тауарлар мен көрсетілетін қызметтер бағасы
тоқсандық
тоқсанның соңғы айының
7-28-күндері
2
20__ жылы тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері
(индексі 1-ЦРЖ)
тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Өндірілген өнеркәсіп өнімдер (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП)
өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдерге (тауарларға, көрсетілетін қызметтерге) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
өнеркәсіптік кәсіпорындардың өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы
4
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер мен импорттық түсімдер бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (экспорт, импорт)
тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер бағасы
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
тауарлардың, өнімдердің импорттық түсімдер бағасы
5
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (орман)
өңделмеген сүрек және соған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күніне
(қоса алғанда) дейін
6
Тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (көтерме)
тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 22-күніне (қоса алғанда) дейін
7
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
(индексі 1-Ц (жалға беру)
коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
3-күніне (қосаалғанда) дейін
8
Заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (байланыс)
заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
9
Заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (пошта)
заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
10
Заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (курьер)
заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
11
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (әуе)
әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
12
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (теміржол)
теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
13
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (автомобиль)
автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
14
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (құбыр)
құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
15
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (ішкі су)
ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
16
Теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
(индексі 1-тариф (теңіз)
теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
17
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСМ)
сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
18
Өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦСХ)
өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
19
Ауыл шаруашылығы өнімі мен оны қайта өңдеу өнімдерінің бағасын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны
(индексі Ц-200э)
ауыл шаруашылығы өнімі мен оны қайта өңдеу өнімінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің

с 1 по 25 число отчетного периода
20
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и рыбоводства
(индекс 1-ЦП (рыба)
цены на продукцию рыболовства и рыбоводства
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
21
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
(индекс 1-СФ)
цены и объемы закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
22
Отчет о ценах производителей на услуги (индекс 1-Ц (услуги)
цены производителей на услуги
квартальная
до 5 числа (включительно) после отчетного периода
Структурная статистика
1
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
до 5 апреля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
(индекс1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о деятельности малого предприятия
(индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о состоянии основных фондов
(индекс 11)
о состоянии основных фондов
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
6
Единовременное обследование некоммерческих организаций (индекс 1-НКО)
единовременное обследование некоммерческих организаций
единовременная
до 5 мая (включительно)
после отчетного периода
Статистика конъюнктурного обследования
1
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий
(индекс КО-6)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий
квартальная
до 1 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика образования, здравоохранения и социального обеспечения
1
Отчет организаций высшего и послевузовского образования
(индекс ОВПО)
об основных показателях высшего и послевузовского образования
один раз в год
до 10 октября (включительно) отчетного периода
2
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
(индекс 2-НК)
о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
один раз в год
до 10 октября (включительно) отчетного периода
3
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования, здравоохранения и социального обслуживания населения (индекс Соцфин)
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования, здравоохранения и социального обслуживания населения
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
4
Отчет об объеме оказанных услуг организациями образования, здравоохранения и социального обслуживания населения
(индекс 1-услуги)
об объеме оказанных услуг организациями образования и здравоохранения
квартальная
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о санаторно-курортной деятельности
(индекс 1-санаторий)
о санаторно-курортной деятельности
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях (индекс 7-ТПЗ)
о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
7
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг
(индекс 3-социальное обеспечение)
об организациях по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе
(индекс УДН)
уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе
два раза в год
15 мая (включительно)
и 15 ноября (включительно)
Статистика уровня жизни
1
Качество жизни населения
(индекс D 002)
о качестве жизни населения
один раз в год
11 марта
2
Дневник учета ежедневных расходов
(индекс D 003)
о расходах домашних хозяйств
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
3
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов домашних хозяйств
(индекс D 004)
о расходах и доходах домашних хозяйств
квартальная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
4
Вопросник для основного интервью
(индекс D 006)
о благоустройстве домашних хозяйств
один раз в год
до 30 декабря (включительно) отчетного периода
5
Опрос взрослого населения о потреблении табака
(индекс D 007)
о потреблении табака взрослым населением
один раз в год
11 июля
6
Контрольная карточка состава домашнего хозяйства
(индекс D 008)
социально – демографические характеристики домашних хозяйств
годовая
(с ежеквартальным уточнением)

1-25-күні аралығында
20
Балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы туралы есеп
(индексі 1-ЦП (балық)
балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне
(қоса алғанда) дейін
21
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп
(индексі 1-СФ)
тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне
(қоса алғанда) дейін
22
Өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары туралы есеп
(индексі 1-Ц (көрсетілетін қызметтер)
өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне
(қоса алғанда) дейін
Құрылымдық статистика
1
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
2
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
(индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
31 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
(индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күнге (қоса алғанда) дейін
5
Негізгі қорлардың жай-күйі туралы есеп
(индексі 11)
негізгі қорлар жай-күйі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
15-сәуірге (қоса алғанда) дейін
6
Коммерциялық емес ұйымдарды біржолғы зерттеу
(индексі 1-НКО)
коммерциялық емес ұйымдарды біржолғы зерттеу
біржолғы
есепті кезеңнен кейінгі
5 мамырға (қоса алғанда) дейін
Конъюнктуралық зерттеу статистикасы
1
Кәсіпорындардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы
(индексі КО-6)
кәсіпорындардың қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың
1-күніне (қоса алғанда) дейін
Білім беру, денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының есебі
(индексі ОВПО)
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің негізгі көрсеткіштері туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
2
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп (индексі 2-НК)
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
3
Білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы)
білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
4
Білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі туралы есеп
(индексі 1-қызмет көрсету)
білім беру және денсаулық сақтау ұйымдарының көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
15-күнге (қоса алғанда) дейін
5
Санаториялық-курорттық қызмет туралы есеп
(индексі 1-санаторий)
санаториялық-курорттық қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
6
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
(индексі 7-ТПЗ)
еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
7
Ұйымның арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі есебі
(индексі 3-әлеуметтік қамсыздандыру)
арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымдар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Құқық бұзушылықтар статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенімділік деңгейі
(индексі УДН)
халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенімділік деңгейі
жылына екі рет
15 мамыр (қоса алғанда) және 15 қараша (қоса алғанда)
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Халықтың тұрмыс сапасы
(индексі D 002)
халықтың тұрмыс сапасы туралы
жылына бір рет
11 наурыз
2
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
(индексі D 003)
үй шаруашылықтарының шығыстары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Үй шаруашылықтарының тоқсан сайынғы табыстары мен шығыстарын есепке алу журналы
(индексі D 004)
үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
(индексі D 006)
үй шаруашылықтарының абаттандыруы туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің
30 желтоқсанына
(қоса алғанда) дейін
5
Ересек халыққа темекі тұтынуы туралы сауал салу
(индексі D 007)
ересек халықтың темекі тұтынуы туралы
жылына бір рет
11 шілде
6
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
(индексі D 008)
үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық (тоқсан сайынғы нақтыланумен)
есепті кезеңнің

до 1 февраля (включительно) отчетного периода (до 20 числа (включительно) после отчетного периода)
о составе домашних хозяйств
Глава 2. Ведомственные статистические наблюдения
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных статистических данных
1
2
3
4
5
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
(индекс 22)
о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
2
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года
(индекс 22-А)
о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
Министерство просвещения Республики Казахстан
1
Отчет о дошкольном образовании
(индекс ДО)
сведения о дошкольном образовании
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1
Отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях
(индекс 1-ОИПЗ)
об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях
месячная
8 числа месяца, следующего за отчетным периодом
2
Отчет о числе заболеваний, зарегистрированных впервые в жизни установленным диагнозом
(индекс 7-ЧЗЗВЖУД)
о числе заболеваний, зарегистрированных впервые в жизни установленным диагнозом
квартальная
3 числа следующего за отчетным кварталом месяца
3
Отчет о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам
(индекс 21-БРР)
о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам
годовая
10 февраля, следующего за отчетным периодом
4
Отчет о сети и деятельности организаций здравоохранения
(индекс 26-сеть)
о сети и деятельности организаций здравоохранения
годовая
10 февраля, следующего за отчетным периодом
5
Отчет по детской инвалидности
(индекс 27-ДИ)
по детской инвалидности
годовая
10 февраля, следующего за отчетным периодом
6
Отчет организации здравоохранения
(индекс 19-ОМО)
о деятельности организации здравоохранения
годовая
10 февраля, следующего за отчетным периодом
7
Отчет о медицинской помощи детям
(индекс 20-МПД)
о медицинской помощи детям
годовая
10 февраля, следующего за отчетным периодом
8
Отчет о контингентах больных, выбывших из стационара (индекс 16-стационар)
о контингентах больных, выбывших из стационара
годовая
10 февраля, следующего за отчетным периодом
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
(индекс 3-жилищная помощь)
о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная

1 ақпанына (қоса алғанда) дейін (есепті кезеңнен кейінгі 20-күніне (қоса алғанда) дейін)
үй шаруашылықтарының құрамы туралы
2-тарау. Ведомстволық статистикалық байқаулар
Р/с № Статистикалық нысанның атауы Статистикалық байқаудың атауы Кезеңділігі Алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімдері
1 2 3 4 5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп
(индексі 22)
______ жылғы 1 қарашаға жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы
жылдық
есепті жылдың
20 қарашасынан кешіктірмей
2
____ жылғы 1 қарашаға суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 22-А)
______ жылғы 1 қарашаға суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
есепті жылдың
20 қарашасынан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
1
Мектепке дейінгі білім туралы есеп
(индексі ДО)
Мектепке дейінгі білім туралы мәліметтер
жылына бір рет
есепті кезеңнің 31 қазанына (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
1
Жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп
(индексі 1-ОИПЗ)
жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 8-күні
2
Анықталған диагнозбен өмірінде алғаш рет тіркелген аурулардың саны туралы есеп
(индексі 7-ЧЗЗВЖУД)
анықталған диагнозбен өмірінде алғаш рет тіркелген аурулардың саны туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 3-күні
3
Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы есеп
(индексі 21-БРР)
жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 10 ақпан күнi
4
Денсаулық сақтау ұйымдарының желісі мен қызметі туралы есеп
(индексі 26-сеть)
денсаулық сақтау ұйымдарының желісі және қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 10 ақпан күнi
5
Балалар мүгедектігі туралы есеп
(индексі 27-ДИ)
балалар мүгедектігі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 10 ақпан күнi
6
Денсаулық сақтау ұйымының есебі
(индексі 19-ОМО)
денсаулық сақтау ұйымының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 10 ақпан күнi
7
Балаларға медициналық көмек көрсету туралы есеп
(индексі 20-БМК)
балаларға медициналық көмек көрсету туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 10 ақпан күнi
8
Стационардан шыққан науқастар контингенттері туралы есеп
(индексі 16 стационар)
стационардан шыққан науқастар контингенттері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 10 ақпан күнi
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
(индексі 3-тұрғын үй көмегі)
тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы
тоқсандық

районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости - областным, городов Нур-Султан Алматы и Шымкент уполномоченным органам по вопросам занятости до 5 числа месяца, следующего после отчетного квартала; областные, городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент уполномоченные органы по вопросам занятости в АО ЦРТР МТСЗН РК до 15 числа месяца, следующего после отчетного квартала
2
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством за _______ (месяц) 202__ года (индекс 1-Т (трудоустройство)
о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
месячная
районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости – 2-го числа после отчетного месяца, областные уполномоченные органы по вопросам занятости – 4-го числа после отчетного месяца; АО ЦРТР МТСЗН РК – 7- го числа после отчетного месяца
3
Сведения о скрытой безработице
(о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате) (индекс 3-ТН (скрытая безработица)
сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
месячная
юридические лица и их филиалы и представительства по месту своего нахождения 3-го числа после отчетного месяца; районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости – 5-го числа после отчетного месяца; областные уполномоченные органы по вопросам занятости – 7-го числа после отчетного месяца; АО ЦРТР МТСЗН РК – 10-го числа после отчетного месяца
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1
Отчет об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
(индекс 1-СМИО)
об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
квартальная
до 10 числа после отчетного
периода
2
Отчет о фактической стоимости приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
(индекс 2-СМИО)
фактическая стоимость приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
(индекс 1-ОПЗ)
об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
до 5 числа месяца после отчетного месяца
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
1
Отчет о развитии физической культуры и спорта в Республике Казахстан
(индекс 1-ФК)
об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
годовая
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
(индекс 1-ПБ)
о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
2
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 2-ПБ)
об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
3
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
(индекс 3-ПБ)
об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
4
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
(индекс 4-ПБ)
об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
5
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
(индекс 5-ПБ)
об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
6
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
(индекс 7-ПБ)
о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
7
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
(индекс 9-ПБ)
о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
8
Отчет о международных операциях с нерезидентами
(индекс 10-ПБ)
о международных операциях с нерезидентами
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
9
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
(индекс 11-ПБ-ОС)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
10
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
(индекс 11-ПБ-СЖ)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
11
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
(индекс 14-ПБ)
о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
12
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
(индекс 15-ПБ)
о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
13
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
(индекс 17-ПБ)
о кредитах, выданных нерезидентам
квартальная
не позднее 25 числа первого месяца после отчетного периода
14
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
(индекс ОПБ-1)
анкета обследования предприятий по платежному балансу
по запросу территориального органа НБ РК
до даты, указанной в анкете
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
(индекс 3 (годовая)
о рубках, мерах ухода за лесом, отпуске древесины, подсочке и побочных лесных пользованиях
годовая
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
2
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям (индекс 1)
о государственном учете лесного фонда и распределении лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая

есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне дейін аудандық (қалалық) халықты жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органдар - облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының халықты жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органдарына; облыстардың; Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының халықты жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органдары ҚР ЕХӘҚМ ЕРДО АҚ-ға - есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-күніне дейін
2
202__ жылғы ______ (ай) еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
(индексі 1-Е (жұмысқа орналастыру)
еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
айлық
аудандық (қалалық) жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар есепті айдан кейінгі айдың 2-күні; облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар есепті айдан кейінгі айдың 4-күні; ҚР ЕХӘҚМ ЕРДО АҚ – есепті айдан кейінгі айдың 7-күні
3
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы)
(индексі 3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
айлық
заңды тұлғалар және олардың филиалдары мен өкілдіктерінің өздері орналасқан орындары бойынша есепті айдан кейін 3-ші күні; аудандық (қалалық) жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органдары – есепті айдан кейін 5-ші күні, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдары – есепті айдан кейін 7-ші күні, ҚР ЕХӘҚМ ЕРДО АҚ – есепті айдан кейін 10-шы күні
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы есеп
(индексі 1-СМИО)
құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
2
Сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы есеп
(индексі 2-СМИО)
сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
(индексі 1-ОПЗ)
үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы
айлық
есепті айдан кейінгі айдың
5-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
1
Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамыту туралы есеп
(индексі 1-ФК)
дене шынықтыру мен спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
(индексі 1-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
2
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
(индексі 2-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін
30-нан кешіктірмей
3
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы есеп
(индексі 3-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін
30-нан кешіктірмей
4
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп (индексі 4-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін
30-нан кешіктірмей
5
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
(индексі 5-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін
30-нан кешіктірмей
6
Мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есеп
(индексі 7-ТБ)
мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
7
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
(индексі 9-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
8
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 10-ТБ)
резидент еместермен халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
9
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ЖС)
"жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі
бірінші айдың
20-нан кешіктірмей
10
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
(индексі 11-ТБ-ӨС)
"өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
бірінші айдың
20-нан кешіктірмей
11
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
(индексі 14-ТБ)
мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
12
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
(индексі 15-ТБ)
резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
13
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
(индексі 17-ТБ)
резидент еместерге берілген кредиттер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 25-нен кешіктірмей
14
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
(индексі ТБЗ-1)
кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ҚР ҰБ аумақтық органының сұрауы бойынша
сауалнамада көрсетілген күнге дейін
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
(индексі 3 (жылдық)
ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану туралы
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі
25 ақпанға дейін
2
Орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
(индексі 1)
орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлінуі туралы
жылдық

частные и государственные лесовладельцы – до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
3
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок (индекс 4 ЛХ (лесное хозяйство)
об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
полугодовая
государственные лесовладельцы – до 10 января, 1 июля после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля,
10 июля после отчетного периода
4
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении (индекс 8 ЛХ (лесное хозяйство)
о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты – до 10 ноября после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 20 ноября после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 15 января после отчетного периода
5
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
(индекс 13 ЛХ (лесное хозяйство)
о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
государственные лесовладельцы – до
10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
6
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород (индекс 17 ЛХ (лесное хозяйство)
о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
зональные лесосеменные станции – до 10 января после отчетного периода;
Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр – до 20 января после отчетного периода
7
Отчет о лесных пожарах
(индекс 1 пожар (лес)
о лесных пожарах
декадная
государственные лесовладельцы – 9, 19, 29 числа месяца, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 10, 20, 30 числа месяца
8
Отчет о нарушениях лесного законодательства (индекс 5-лесхоз)
о нарушениях лесного законодательства
квартальная
государственные лесовладельцы – до 25 числа после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 числа после отчетного периода
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода (индекс ЛД)
об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
10
Отчет о лесозащите (индекс 12 ЛХ (лесное хозяйство)
о лесозащите
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
11
Учет особо охраняемых природных территорий (индекс 1 ООПТ)
учет особо охраняемых природных территорий
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству (индекс 10 ЛХ (лесное хозяйство)
о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
13
Отчет о заготовке лесных семян
(индекс 20 ЛХ (лесное хозяйство)
о заготовке лесных семян
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
14
Отчет о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий по преобладающим породам и группам возраста (индекс 2)
о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий по преобладающим породам и группам возраста
один раз в 5 лет
частные и государственные лесовладельцы - до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
(индекс 2-ТП (водхоз)
о заборе, использовании и водоотведении вод
годовая
не позднее 1 декабря отчетного периода водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее 10 января после отчетного периода водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики

жекеменшік және мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызға дейін
3
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
(индексі 4 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
жартыжылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға, 1 шілдеге дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға,
10 шілдеге дейін
4
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
(индексі 8 ОШ (орман шаруашылығы)
орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы
жылдық
орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары – есепті кезеңнен кейінгі
10 қарашаға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 20 қарашаға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 15 қаңтарға дейін
5
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
(индексі 13 ОШ (орман шаруашылығы)
кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
6
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
(индексі 17 ОШ (орман шаруашылығы)
ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы
жылдық
аймақтық орман тұқымы станциялары – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін; Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы - есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін
7
Орман өрттері туралы есеп
(индексі 1 өрт (орман)
орман өрттері туралы
онкүндік
мемлекеттік орман иеленушілер – айдың 9, 19, 29 күндері;
облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – айдың 10, 20, 30 күндері
8
Орман заңнамасының бұзушылықтары туралы есеп
(индексі 5-орманша)
орман заңнамасының бұзушылықтары туралы
тоқсандық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне дейін
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
(индексі ЛД)
орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-шы күніне дейін
10
Орман қорғау туралы есеп
(индексі 12 ОШ (орман шаруашылығы)
орман қорғау туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін және
10 шілдеге дейін
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
(индексі 1-ООПТ)
ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
(индексі 10 ЛХ (орман шаруашылығы)
орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға және 10 шілдеге дейін
13
Орман тұқымдарын дайындау туралы есеп
(индексі 20 ОШ (орман шаруашылығы)
орман тұқымдарын дайындау туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
14
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы есеп
(индексі 2)
орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы
5 жылда бір рет
жеке және мемлекеттік орман иеленушілері – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны – есепті кезеңнен кейінгі
20 наурызға дейін
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
(индексі 2-ТП (сушар)
су алу, пайдалану және суды бұру туралы
жылдық
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланатын су пайдаланушылары есепті кезеңнің 1 желтоқсанынан кешіктірмей, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнен кейінгі
10 қаңтардан кешіктірмей

Раздел 2. Официальная статистическая информация, формируемая Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
№ п/п
Наименование официальной статистической информации (публикации)
Периодичность
Сроки представления официальной статистической информации (публикации) для пользователей
Форма предоставления
Источники данных (индекс статистической формы, другие официальные источники)
1
2
3
4
5
6
Статистика национальных счетов
1
Валовой внутренний продукт методом производства за 2022 год
годовая (на месячной основе)
15 февраля
статистический бюллетень
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
2
Валовой внутренний продукт методом производства за 2022 год
годовая (на квартальной основе)
21 апреля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
3
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2022 год
годовая (на квартальной основе)
25 апреля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
4
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2022 год
годовая (на квартальной основе)
28 апреля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
5
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2022 год
годовая (на квартальной основе)
28 апреля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
6
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2022 год
годовая (на годовой основе)
31 июля
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1- ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
7
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2022 год
годовая (на годовой основе)
2 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
8
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2022 год
годовая (на годовой основе)
16 ноября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, Соцфин, 1-услуги, 2-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
9
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2022 год с выделением ненаблюдаемой экономики
годовая (на годовой основе)
23 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
годовая
на 215 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
11
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
годовая
на 240 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
12
Производительность труда по приоритетным секторам экономики для ГПИИР
годовая
18 мая,
8 сентября
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
13
Результаты единовременного обследования некоммерческих организаций
единовременная
26 июня
электронные таблицы
1-НКО
14
Национальные счета Республики Казахстан за 2022 год
годовая
6 декабря
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС
15
Финансовый счет Республики Казахстан за 2021 год
годовая
30 марта
электронные таблицы
1-ПФ, 2-МП,
статистический бюллетень НБ РК, отчеты о финансовых операциях НБ РК, банков второго уровня, других финансовых организаций, данные НБ РК по микрокредитам, платежный баланс, отчеты Национального фонда Республики Казахстан, Центрального депозитария ценных бумаг, ГФСС, ФСМС, отчет об исполнении государственного бюджета РК
16
Элементы национального богатства Республики Казахстан за 2022 год
годовая
14 декабря
электронные таблицы

2-бөлім. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с № Ресми статистикалық ақпараттың (жарияланымның) атауы Кезеңділігі Пайдаланушыларға ресми статистикалық ақпаратты (жарияланымды) ұсыну мерзімдері Ұсыну нысаны Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа ресми дереккөздер)
1 2 3 4 5 6
Ұлттық шоттар статистикасы
1
2022 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (айлық негізде)
15 ақпан
статистикалық бюллетень
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
2
2022 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
21 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-ИС, 2-сауда,
1-көлік, 3-байланыс,
2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
3
2022 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
25 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
4
2022 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
28 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету,
1-ВТ, D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
5
Қазақстан Республикасының 2022 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (тоқсандық негізде)
28 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік,
3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
6
2022 жылғы ЖІӨ-дегі мұнай-газ секторының үлесін бөліп көрсете отырып өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
31 шілде
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман,1-балық, 24-сх,
29-сх, 1-сх, А-005, А-008,
8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-ИС, 1-ВТ, 2-көлік,
2-ТР (қосалқы қызмет),
1-байланыс, 2-байланыс,
2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
7
2022 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
2 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
8
2022 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
16 қараша
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-инвест,
1-П, 1-КС, 2-КС, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету,
2-қызмет көрсету, 1-ВТ,
D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
9
Бақыланбайтын экономиканы бөліп көрсете отырып, Қазақстан Республикасының 2022 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (жылдық негізде)
23 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 24-сх,
29-сх, 1-сх, А-005, А-008,
8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс,
2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10
Қазақстан Республикасының экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 215 күні
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
11
Өңірлер бөлінісіндегі экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 240 күні
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
12
ИИДМБ үшін экономиканың басым секторлары бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
18 мамыр,
8 қыркүйек
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
13
Коммерциялық емес ұйымдардың бір жолғы ішінара зерттеу нәтижелері
біржолғы
26 маусым
электрондық кестелер
1-НКО
14
2022 жылғы Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары
жылдық
6 желтоқсан
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерінің есептеулері бойынша деректер
15
2021 жылғы Қазақстан Республикасының қаржы шоты
жылдық
30 наурыз
электрондық кестелер
1-ПФ, 2-МП, ҚР ҰБ статистикалық бюллетені, ҚР ҰБ-ның, екінші деңгейлі банктердің, басқа қаржы ұйымдарының, қаржылық операциялар туралы есептері, микрокредиттер бойынша ҚР ҰБ-ның деректері, төлем балансы, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының, Бағалы қағаздар орталық депозитарийінің, МӘСҚ-ның, ӘМСҚ-ның есептері, ҚР мемлекеттік бюджеттің орындалуы туралы есеп
16
2022 жылғы Қазақстан Республикасының ұлттық байлық элементтері
жылдық
14 желтоқсан
электрондық кестелер

1-ПФ, 2-МП, 11, статистический сборник "Основные фонды Казахстана", статистический бюллетень НБ РК, отчеты о финансовых активах и финансовых обязательствах по банковской системе, о финансовых операциях других финансовых организаций, данные НБ РК по микрокредитам, платежный баланс, отчеты Национального фонда Республики Казахстан, ГФСС, ФСМС
17
Краткосрочный экономический индикатор по республике и в разрезе регионов (по шести базовым отраслям)
месячная
ежемесячно 14 числа
электронные таблицы
данные отраслевой статистики
18
Валовой внутренний продукт методом производства за 2023 год (оперативные данные)
квартальная
15 мая,
15 августа,
15 ноября
статистический бюллетень
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
19
Валовой внутренний продукт методом производства за 2023 год (отчетные данные)
квартальная
29 июня,
29 сентября,
28 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
20
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2023 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
2 октября,
29 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
21
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 9 месяцев 2022 года (отчетные данные)
квартальная
12 января
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
22
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2023 год (отчетные данные)
квартальная
13 июля,
12 октября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-услуги, 1-услуги, 1-ВТ, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
23
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 9 месяцев 2022 года (отчетные данные)
квартальная
12 января
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
24
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2023 год (отчетные данные)
квартальная
12 июля,
11 октября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, 1-услуги, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
25
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
квартальная
на 95 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
26
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
квартальная
на 120 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
27
Производительность труда по приоритетным секторам экономики для ГПИИР
квартальная
26 января,
27 июля,
26 октября
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
28
Таблицы "Ресурсы – Использование" за 2022 год
годовая
30 ноября
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-услуги, 1-сх, 8-сх (услуги), 24-сх, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, Соцфин, 1-услуги, 2-туризм, 3-информ, D 003, D 004, H-050, H-060, отчет об исполнении бюджета, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, платежный баланс"
29
Таблицы "Затраты – Выпуск" за 2022 год
годовая
22 декабря
статистический бюллетень
данные таблицы "Ресурсы – Использование"
30
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2021 год
годовая
28 апреля
статистический бюллетень

1-ПФ, 2-МП, 11, "Қазақстанның негізгі қорлары" статистикалық жинағы, ҚР ҰБ статистикалық бюллетені, банк жүйесі бойынша қаржылық активтері мен қаржылық міндеттемелері туралы, басқа қаржы ұйымдарының қаржылық операциялар туралы есептері, микрокредиттер бойынша ҚР ҰБ-ның деректері,төлем балансы, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының, МӘСҚ-ның, ӘМСҚ-ның есептері
17
Қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты базалық салалар бойынша)
айлық
ай сайын 14 күні
электрондық кестелер
салалық статистиканың деректері
18
2023 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
15 мамыр,
15 тамыз,
15 қараша
статистикалық бюллетень
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
19
2023 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
29 маусым,
29 қыркүйек,
28 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету,
1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
20
2023 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
30 маусым,
2 қазан,
29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
21
2022 жылғы 9 айдағы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
12 қаңтар
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету,
1-ВТ, D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
22
2023 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
13 шілде,
12 қазан
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 1-П, 1-КС, 2-КС, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету,
1-ВТ, D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
23
Қазақстан Республикасының 2022 жылғы 9 айдағы жалпы өңірлік өнімі (есепті деректер)
тоқсандық
12 қаңтар
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
24
Қазақстан Республикасының
2023 жылғы жалпы өңірлік өнімі (есепті деректер)
тоқсандық
12 шілде,
11 қазан
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық,
1-орман, 1-балық, 1-сх,
24-сх, 29-сх, А-008, 1-П,
1-КС, 1-инвест, 1-ИС,
2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, 1-қызмет көрсету, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
25
Қазақстан Республикасының экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 95 күні
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер,
1-Т
26
Өңірлер бөлінісіндегі экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 120 күні
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
27
ИИДМБ үшін экономиканың басым секторлары бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
26 қаңтар,
27 шілде,
26 қазан
электрондық кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
28
Қазақстан Республикасының 2022 жылғы "Ресурстар – Пайдалану" кестелері
жылдық
30 қараша
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-қызмет көрсету,
1-сх, 8-сх (қызмет көрсету), 24-сх, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-ВТ, 2-көлік
2-ТР (қосалқы қызмет),
1-байланыс, 2-байланыс, Әлеуметтік қаржы, 1-қызмет көрсету, 2-туризм, 3-ақпарат, D 003, D 004, H-050, H-060, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, кедендік статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, төлем балансы
29
Қазақстан Республикасының 2022 жылғы "Шығындар – Шығарылым" кестелері
жылдық
22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
"Ресурстар-Пайдалану" кестелерінің деректері
30
2021 жылғы Қазақстан Республикасы туризмінің қосалқы шоты
жылдық
28 сәуір
статистикалық бюллетень

2- туризм, 2-услуги, Н-050, Н-060, 1-Т, Т-001,11, 2МП, 1-инвест, таблицы "Ресурсы – Использование"; административные источники: данные бюджета, Баланс международных услуг РК
31
Счета системы природно-экономического учета Республики Казахстан за 2022 год
годовая
25 декабря
электронные таблицы
2-ТП (воздух), 1-инвест, 4-ОС, Отчет об исполнении государственного бюджета РК, Отчет о поступлениях и использовании Национального фонда РК
Статистика предприятий
1
Основные показатели количества субъектов в Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
09 июня,
10 июля,
10 августа,
11сентября,
10 октября,
10 ноября,
11 декабря
статистический бюллетень
статистический бизнес-регистр
2
Количество зарегистрированных и действующих индивидуальных предпринимателей в возрасте до 29 лет и юридических лиц собственниками (100%) которых являются лица в возрасте до 29 лет
квартальная
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр
3
Производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
16 января,
17 июля
электронные таблицы
сельскохозяйственный статистический регистр
4
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
квартальная
16 января,
14 апреля,
14 июля,
16 октября
статистический бюллетень
статистический бизнес-регистр, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-услуги
5
Малое и среднее предпринимательство в Республике Казахстан
годовая
29 сентября
электронные таблицы
статистический бизнес-регистр, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-услуги
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
13 января,
13 февраля,
13 марта,
12 апреля,
12 мая,
12 июня,
12 июля,
11 августа,
12 сентября,
12 октября,
13 ноября,
13 декабря
статистический бюллетень
24-сх, А-008
2
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
годовая
25 января
электронные таблицы
2-сх (зерно)
месячная
13 февраля,
13 марта,
12 апреля,
12 мая,
13 июня,
12 июля,
11 августа,
13 сентября,
12 октября,
13 ноября,
13 декабря
3
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
10 апреля
статистический бюллетень
24-сх, А-008, данные сельскохозяйственного регистра
4
Основные показатели развития рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
электронные таблицы
1-рыба
5
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
28 марта
электронные таблицы
1-лес
6
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
28 апреля
электронные таблицы
1-сх
7
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай 2023 года в Республике Казахстан
годовая
25 июля
электронные таблицы
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра
8
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского, лесного и рыбного хозяйства в Республике Казахстан
годовая
26 мая
статистический бюллетень

2- туризм, 2-қызмет көрсету, Н-050, Н-060, 1-Т, Т-001,11, 2МП, 1-инвест, "Ресурстар – Пайдалану" кестелері; әкімшілік дереккөздер: бюджет деректері, ҚР халықаралық қызмет көрсету балансы
31
2022 жылғы Қазақстан Республикасы табиғи-экономикалық есепке алу жүйесінің шоттары
жылдық
25 желтоқсан
электрондық кестелер
2-ТП (ауа), 1-инвест, 4-ОС, ҚР Мемлекеттік бюджеттің орындалуы туралы есеп, ҚР Ұлттық қорының түсімдері мен пайдаланылуы туралы есеп
Кәсіпорындар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы субъектілер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
10 сәуір,
10 мамыр,
9 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
11 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
11 желтоқсан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім
2
Тіркелген және жұмыс істеп тұрған жасы 29 жасқа дейінгі дара кәсіпкерлер және иесі жасы 29 жасқа дейінгі заңды тұлғалардың (100%) саны
тоқсандық
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
3
Ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілер
жартыжылдық
16 қаңтар,
17 шілде
электрондық кестелер
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
4
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктің мониторингі
тоқсандық
16 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
16 қазан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім,
2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, 1-қызмет көрсету
5
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерлік
жылдық
29 қыркүйек
электрондық кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008,
1-қызмет көрсету
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығын дамытудың негізгі көрсеткіштері
айлық
13 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
12 шілде,
11 тамыз,
12 қыркүйек,
12 қазан,
13 қараша,
13 желтоқсан
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008
2
Қазақстан Республикасындағы қолда бар дәнді және бұршақ дақылдары
жылдық
25 қаңтар
электрондық кестелер
2-сх (астық)
айлық
13 ақпан,
13 наурыз,
12 сәуір,
12 мамыр,
13 маусым,
12 шілде,
11 тамыз,
13 қыркүйек,
12 қазан,
13 қараша,
13 желтоқсан
3
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығын дамытудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
10 сәуір
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008,
ауылшаруашығы тіркелімінің деректері
4
Қазақстан Республикасындағы балық аулау мен акваөсіруді дамытудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
6 сәуір
электрондық кестелер
1-балық
5
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
28 наурыз
электрондық кестелер
1-орман
6
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құралымдарының қызметі туралы
жылдық
28 сәуір
электрондық кестелер
1-сх
7
Қазақстан Республикасындағы
2023 жылғы егінге ауыл шаруашылығы дақылдарының егістік алқаптары
жылдық
25 шілде
электрондық кестелер
4-сх, ауылшаруашылық тіркелімінің деректері
8
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
26 мамыр
статистикалық бюллетень

1-ЦСХ, Ц-200э
19
Индекс цен приобретения продукции сельхозпроизводителями в Республике Казахстан
годовая
27 февраля
электронные таблицы
1-ЦСХ, 1-ЦСМ,
1-тариф (связь),
1-ЦП, 1-Ц (опт),
1-Ц (экспорт, импорт)
Структурная статистика
1
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
квартальная
17 марта,
21 июня,
21 сентября,
21 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП
2
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
годовая
22 июня
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП
3
Основные фонды Республики Казахстан
годовая
31 июля
электронные таблицы
11, 2-МП
4
Индексы увеличения стоимости основных средств
годовая
28 апреля
электронные таблицы
1-ЦП
Статистика конъюнктурного обследования
1
Деловая активность предприятий Казахстана
квартальная
30 января,
14 апреля,
14 июля,
13 октября
статистический
бюллетень
КО-6
Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан
квартальная
9 февраля,
12 мая,
10 августа,
9 ноября
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
11 апреля
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
3
Миграция населения Республики Казахстан
квартальная
9 февраля,
12 мая,
10 августа,
9 ноября
статистический бюллетень
административный источник – МВД РК
4
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
12 апреля
статистический бюллетень
административный источник – МВД РК
5
Численность населения Республики Казахстан
месячная
6 января,
1 февраля
1 марта, 3 апреля,
3 мая, 1 июня
3 июля,
1 августа 1 сентября,
3 октября,
1 ноября, 5 декабря
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
6
Численность населения Республики Казахстан по полу и типу местности
квартальная
13 февраля
15 мая,
14 августа,
13 ноября
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
7
Численность населения Республики Казахстан
годовая
21 апреля
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
8
Ожидаемая продолжительность жизни при рождении
годовая
25 апреля
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
9
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
годовая
21 апреля
электронная таблица
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
10
Стандартизованные коэффициенты смертности в регионах Республики Казахстан
годовая
23 июня
электронная таблица
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
11
Стандартизованные коэффициенты смертности по основным классам причин смерти по Республики Казахстан
годовая
25 августа
электронная таблица
административный источник – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
12
Индекс Биллетера в регионах Республики Казахстан
годовая
15 июня
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МЗ РК, МЮ РК
13
Индекс старения населения в регионах Республики Казахстан
годовая
22 июня
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МВД РК, МЗ РК, МЮ РК
14
Административно-территориальные единицы Республики Казахстан
два раза в год
17 февраля
17 августа
статистический бюллетень
КАТО
Статистика образования, науки и инноваций
1
Объем оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
квартальная
28 февраля,
30 мая, 31 августа,
29 ноября
статистический бюллетень
1-услуги
2
Финансово-хозяйственная деятельность организаций образования в Республике Казахстан
годовая
22 июня
статистический бюллетень
Соцфин
3
Послевузовское образование в Республике Казахстан
один раз в год
22 декабря
статистический бюллетень
ОВПО
4
Высшее образование в Республике Казахстан
один раз в год
25 декабря
статистический бюллетень
ОВПО
5
Техническое и профессиональное, послесреднее образование в Республике Казахстан
один раз в год
29 декабря
статистический бюллетень
2-НК
6
Об инновационной деятельности предприятий в Республике Казахстан
годовая
18 мая
электронные таблицы
1-инновация
7
Основные показатели научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ в Республике Казахстан
годовая
20 марта
электронные таблицы
1-наука
Статистика здравоохранения и социального обеспечения
1
Объем оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
1 марта,
31 мая, 31 августа,
30 ноября
статистический бюллетень
1-услуги
2
Санаторно-курортная деятельность в Республике Казахстан
годовая
30 марта
статистический бюллетень
1-санаторий
3
Финансово-хозяйственная деятельность организаций здравоохранения и социального обслуживания населения в Республике Казахстан
годовая
21 июня
статистический бюллетень
Соцфин
4
О травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях в Республике Казахстан
годовая
25 мая
статистический бюллетень
7-ТПЗ
5
Организации по предоставлению специальных социальных услуг в Республике Казахстан
годовая
27 марта
статистический бюллетень
3-социальное обеспечение
6
Уровень заболеваемости отдельными инфекционными заболеваниями
ежемесячная
до 5 числа
электронные таблицы
административные данные филиала НПЦСЭЭ и М
РГП на ПХВ НЦОЗ МЗ РК
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам
два раза в год
25 января
статистический бюллетень
УДН
Уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе
17 июля
2
Безопасность и жизненный опыт женщин
единовременная
31 января
статистический бюллетень
БН
Статистика уровня жизни
1
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Республики Казахстана
квартальная
годовая
29 марта,
29 июня,
29 сентября,
28 декабря
9 октября
статистический бюллетень

1-ЦСХ, Ц-200э
19
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өндірушілерінің өнімдерді сатып алу бағасының индексі
жылдық
27 ақпан
электрондық кестелер
1-ЦСХ, 1-ЦСМ,
1-тариф (байланыс), 1-ЦП, 1-Ц (көтерме)
1-Ц (экспорт, импорт)
Құрылымдық статистика
1
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
тоқсандық
17 наурыз,
21 маусым,
21 қыркүйек,
21 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП
2
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП
3
Қазақстан Республикасының негізгі қорлары
жылдық
31 шілде
электрондық кестелер
11, 2-МП
4
Негізгі құралдар құнының өсу индекстері
жылдық
28 сәуір
электрондық кестелер
1-ЦП
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
1
Қазақстан кәсіпорындарының іскерлік белсенділігі
тоқсандық
30 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
13 қазан
статистикалық бюллетень
КО-6
Демографиялық статистика
1
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
тоқсандық
9 ақпан,
12 мамыр,
10 тамыз,
9 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
11 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
3
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
тоқсандық
9 ақпан,
12 мамыр,
10 тамыз,
9 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ
4
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
12 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – ҚР ІІМ
5
Қазақстан Республикасы халқының саны
айлық
6 қаңтар,
1 ақпан,
1 наурыз, 3 сәуір,
3 мамыр, 1 маусым,
3 шілде,
1 тамыз, 1 қыркүйек,
3 қазан,
1 қараша, 5 желтоқсан
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
6
Қазақстан Республикасы халқының жынысы және жергілікті жердің типіне қарай саны
тоқсандық
13 ақпан,
15 мамыр,
14 тамыз,
13 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
7
Қазақстан Республикасы халқының саны
жылдық
21 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
8
Туғандағы күтілетін өмір сүру ұзақтығы
жылдық
25 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
9
Жас топтары бойынша туу коэффициенттері
жылдық
21 сәуір
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
10
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі стандартталған өлім-жітім коэффициенттері
жылдық
23 маусым
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
11
Қазақстан Республикасы бойынша өлім себептерінің негізгі кластары бойынша стандартталған өлім-жітім коэффициенттері
жылдық
25 тамыз
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
12
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі Биллеттер индексі
жылдық
15 маусым
электрондық кесте
есептік көрсеткіш әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ІІМ, ДМ, Әділетмині
13
Қазақстан Республикасының өңірлеріндегі халықтың қартаю индексі
жылдық
22 маусым
электрондық кесте
есептік көрсеткіш әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар, ҚР ІІМ, ҚР ДСМ, ҚР Әділетмині
14
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жылына екі рет
17 ақпан
17 тамыз
статистикалық бюллетень
ӘАОЖ
Білім беру, ғылым және инновациялар статистикасы
1
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі
тоқсандық
28 ақпан,
30 мамыр,
31 тамыз
29 қараша
статистикалық бюллетень
1-қызмет көрсету
2
Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы
3
Қазақстан Республикасындағы жоғары оқу орнынан кейінгі білім
жылына бір рет
22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
ОВПО
4
Қазақстан Республикасындағы жоғары білім
жылына бір рет
25 желтоқсан
статистикалық бюллетень
ОВПО
5
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім
жылына бір рет
29 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-НК
6
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
18 мамыр
электрондық кестелер
1-инновация
7
Қазақстан Республикасындағы ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың негізгі көрсеткіштері
жылдық
20 наурыз
электрондық кестелер
1-ғылым
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі
тоқсандық
1 наурыз,
31 мамыр,
31 тамыз,
30 қараша
статистикалық бюллетень
1-қызмет көрсету
2
Қазақстан Республикасындағы санаториялық-курорттық қызмет
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
1-санаторий
3
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметі
жылдық
21 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы
4
Қазақстан Республикасындағы еңбек қызметіне байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
25 мамыр
статистикалық бюллетень
7-ТПЗ
5
Қазақстан Республикасында арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсынатын ұйымдар
жылдық
27 наурыз
статистикалық бюллетень
3-әлеуметтік қамсыздандыру
6
Жекелеген инфекциялық аурулармен сырқаттану деңгейі
айлық
5-күнге дейін
электрондық
кестелер
ДСМ ҚДСҰО ШЖҚ РМК"СЭСжМ ҒПО" филиалының әкімшілік деректері
Құқық бұзушылықтар статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына сенімділік деңгейі
жылына екі рет
25 қаңтар
статистикалық бюллетень
УДН
Халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенімділік деңгейі
17 шілде
2
Әйелдердің қауіпсіздігі және өмірлік тәжірибесі
біржолғы
31 қаңтар
статистикалық бюллетень
БН
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Қазақстанның Республикасы өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табысын бағалау
тоқсандық
жылдық
29 наурыз 29 маусым 29 қыркүйек 28 желтоқсан
9 қазан
статистикалық бюллетень

D 004, D 008, Т-001, 1-Т,
2-МП, Ц-101, Ц-101э,
1-собес, отчет о жилищной помощи, отчет о назначении и выплате государственной АСП,
2-возмещение затрат,
6-СВ, 1-СБ, отчет о страховых выплатах, отчет о сумме выплаченных стипендий, демографическая статистика, досчет на недоучет фонда заработной платы (сокрытия), данные по ВРП
2
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
квартальная
годовая
13 марта,
13 июня,
12 сентября,
12 декабря
18 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
3
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
квартальная
годовая
14 марта,
14 июня,
13 сентября,
13 декабря
19 апреля
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
4
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
квартальная
годовая
10 марта,
9 июня,
8 сентября,
8 декабря
12 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Об энергетической ценности продуктов питания, потребляемых населением Республики Казахстан
годовая
30 июня
электронные таблицы
D 003, D 004, D 008
6
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
квартальная
годовая
15 марта,
15 июня,
15 сентября,
15 декабря
14 апреля
статистический бюллетень
D 004
7
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
квартальная
годовая
13 марта,
12 июня,
12 сентября,
12 декабря
24 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Качество жизни населения в Республике Казахстан
годовая
20 июля
статистический бюллетень
D 002
9
Социально-демографические характеристики домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
27 апреля
электронные таблицы
D 008
10
Сведения о благоустройстве домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
13 апреля
электронные таблицы
D 006
11
Потребление табака взрослым населением в Республике Казахстан
годовая
11 октября
электронные таблицы
D 007
12
Индекс качества жизни в Казахстане
годовая
20 декабря
электронные таблицы
D 001, D 002, D 004,
D 006, Т-001, УДН, сборник "О жилищном фонде", элементы национального богатства по секторам экономики, национальные счета внутренней экономики Республики Казахстан, ВВП методом доходов, отчет результатов исследования (PISA), данные переписи населения, отчет о состоянии окружающей среды Республики Казахстан, демографическая статистика, отчет об уголовных правонарушениях
13
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
31 января,
28 февраля,
30 марта,
28 апреля,
31 мая,
30 июня,
31 июля,
31 августа,
29 сентября,
31 октября,
30 ноября,
29 декабря
электронные таблицы
Ц-101, Ц-101э
Статистика жилищного фонда
1
Сведения об аварийности жилья
один раз в год
до 20 ноября
электронные таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
Сводные статистические публикации
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность выпуска
Сроки представления статистической информации для пользователей
Форма представления
1
2
3
4
5
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан
на казахском языке
месячная
15 числа
журнал
на русском языке
месячная
15 числа
журнал
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан
на казахском языке
месячная
15 числа
краткий бюллетень
на русском языке
месячная
15 числа
краткий бюллетень
на английском языке
месячная
15 числа
краткий бюллетень
2
Показатели индустриально-инновационного развития Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
квартальная
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
бюллетень
3
Краткий статистический ежегодник "Предварительные данные за 2022 год"
(на казахском и русском языках)
один раз в год
май
сборник
4
Статистический ежегодник "Казахстан в 2022 году"
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
5
Статистический ежегодник "Регионы Казахстана в 2022 году"
(на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
6
Казахстан в цифрах
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
7
Регионы Казахстана
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
8
О жилищном фонде Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
февраль
сборник
на английском языке
один раз в год
февраль
сборник
9
Основные фонды Казахстана
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
10
Промышленность Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
11
Сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
12
Инвестиционная и строительная деятельность в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
13
Охрана окружающей среды в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
14
Образование в Республике Казахстан
на казахском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
15
Демографический ежегодник Казахстана
на казахском языке
один раз в год
август
сборник
на русском языке
один раз в год
август
сборник
на английском языке
один раз в год
август
сборник
16
Женщины и мужчины Казахстана
на казахском языке
один раз в год
октябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
17
Молодежь Казахстана
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
18
Дети Казахстана
на казахском языке
один раз в год
декабрь
сборник
на русском языке
один раз в год
декабрь
сборник
на английском языке
один раз в год
декабрь
сборник
19
Занятость в Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
20
Уровень жизни населения в Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
21
План статистических работ
на казахском языке
один раз в год
февраль
брошюра
на русском языке
один раз в год
февраль
брошюра
на английском языке
один раз в год
февраль
брошюра
22
График предоставления респондентами первичных статистических данных
(на казахском и русском языках)
один раз в год
февраль
электронные таблицы
23
График распространения официальной статистической информации
(на казахском и русском языках)
один раз в год
февраль
электронные таблицы
24
Отчет о деятельности Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан в 2022 году
на казахском языке
один раз в год
январь
брошюра
на русском языке
один раз в год
январь
брошюра
на английском языке
один раз в год
январь
брошюра
25
Интегрированная информационная система "е-Статистика"
на казахском языке
один раз в год
август
буклет
на русском языке
один раз в год
август
буклет
на английском языке
один раз в год
август
буклет
26
Буклеты по отраслям экономики
на казахском языке (10 наименований)
один раз в год
август
буклет
на русском языке (10 наименований)
один раз в год
август
буклет
на английском языке (10 наименований)
один раз в год
август
буклет

D 004, D 008, Т-001, 1-Т,
2-МП, Ц-101, Ц-101э,
1-собес, тұрғын үй көмегі туралы есеп, мемлекеттік АӘК тағайындау және төлеу туралы есеп, 2-шығындарды өтеу, 6-СВ, 1-СБ, сақтандыру төлемдері туралы есеп, төленген стипендиялар сомасы туралы есеп, демографиялық статистика, жалақы қорын есепке алмау (жасыру) мәніне жете есептеу, ЖӨӨ бойынша деректер
2
Қазақстан Республикасы халқының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
жылдық
13 наурыз,
13 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
18 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
3
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
жылдық
14 наурыз,
14 маусым,
13 қыркүйек,
13 желтоқсан
19 сәуір
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
4
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарында азық-түлік өнімдерін тұтыну
тоқсандық
жылдық
10 наурыз,
9 маусым,
8 қыркүйек,
8 желтоқсан
12 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Қазақстан Республикасы халқы тұтынатын тамақ өнімдерінің энергетикалық құндылығы туралы
жылдық
30 маусым
электрондық кестелер
D 003, D 004, D 008
6
Қазақстан Республикасындағы үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
тоқсандық
жылдық
15 наурыз,
15 маусым,
15 қыркүйек,
15 желтоқсан
14 сәуір
статистикалық бюллетень
D 004
7
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
жылдық
13 наурыз,
12 маусым,
12 қыркүйек,
12 желтоқсан
24 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Қазақстан Республикасындағы халықтың тұрмыс сапасы
жылдық
20 шілде
статистикалық бюллетень
D 002
9
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
27 сәуір
электрондық кестелер
D 008
10
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының абаттандырылуы туралы мәліметтер
жылдық
13 сәуір
электрондық кестелер
D 006
11
Қазақстан Республикасында ересек халықтың темекі тұтынуы
жылдық
11 қазан
электрондық кестелер
D 007
12
Қазақстандағы тұрмыс сапасының индексі
жылдық
20 желтоқсан
электрондық кестелер
D 001, D 002, D 004, D 006, Т-001, УДН, "тұрғын үй қоры туралы" жинақ, экономика секторлары бойынша ұлттық байлық элементтері, ҚР Ішкі экономикасының ұлттық шоттары, кірістер әдісімен ЖІӨ, зерттеу нәтижелерінің есебі (PISA), халық санағының деректері, Қазақстан Республикасының қоршаған ортасының жай-күйі туралы есеп, демографиялық статистика, қылмыстық құқық бұзушылық туралы есеп
13
Қазақстан Республикасындағы ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы
айлық
31 января,
28 февраля,
30 марта,
28 апреля,
31 мая,
30 июня,
31 июля,
31 августа,
29 сентября,
31 октября,
30 ноября,
29 декабря
электрондық кестелер
Ц-101, Ц-101э
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Тұрғын үйлердің апаттылығы туралы мәліметтер
жылына бір рет
20 қарашаға дейін
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз – жергілікті атқарушы органдар
Жиынтық статистикалық жарияланымдар
Р/с№
Статистикалық жарияланымның атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы
қазақ тілінде
айлық
15-күні
журнал
орыс тілінде
айлық
15-күні
журнал
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы
қазақ тілінде
айлық
15-күні
қысқаша бюллетень
орыс тілінде
айлық
15-күні
қысқаша бюллетень
ағылшын тілінде
айлық
15-күні
қысқаша бюллетень
2
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамыуның көрсеткіштері
(қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
20 қаңтар, 20 сәуір, 20 шілде, 20 қазан
бюллетень
3
"2022 жылғы алдын ала деректер" атты қысқаша статистикалық жылнама
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
мамыр
жинақ
4
"Қазақстан 2022 жылы" атты статистикалық жылнама
қазақ және орыс тілдерінде
жылына біррет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына біррет
қазан
жинақ
5
"Қазақстан өңірлері 2022 жылы" атты статистикалық жылнама
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына біррет
қараша
жинақ
6
Қазақстан цифрларда
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
7
Қазақстан өңірлері
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
8
Қазақстан Республикасының тұрғын үй қоры туралы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
ақпан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
ақпан
жинақ
9
Қазақстанның негізгі қорлары
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
10
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
11
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
12
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық және құрылыс қызметі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
13
Қазақстан Республикасында қоршаған ортаны қорғау
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
14
Қазақстан Республикасындағы білім беру
қазақ тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
15
Қазақстанның демографиялық жылнамасы
қазақ тілінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
16
Қазақстанның әйелдері мен ерлері
қазақ тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
17
Қазақстан жастары
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
18
Қазақстан балалары
қазақ тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
19
Қазақстандағы жұмыспен қамтылу
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
20
Қазақстандағы халықтың тұрмыс деңгейі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
21
Статистикалық жұмыстар жоспары
қазақ тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
22
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
ақпан
электрондық кестелер
23
Ресми статистикалық ақпаратты тарату графигі
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
ақпан
электрондық кестелер
24
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының 2022 жылғы қызметі туралы есеп
қазақ тілінде
жылына бір рет
қаңтар
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
қаңтар
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қаңтар
кітапша
25
"е-Статистика" интеграцияланған ақпараттық жүйесі
қазақ тілінде
жылына бір рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына бір рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде
жылына бір рет
тамыз
буклет
26
Экономика салалары бойынша буклеттер
қазақ тілінде (10 атау)
жылына бір рет
тамыз
буклет
орыс тілінде (10 атау)
жылына бір рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде (10 атау)
жылына бір рет
тамыз
буклет

Раздел 3. Официальная статистическая информация, формируемая органами государственной статистики
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие официальные источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
О наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22
отчет
20 января
2
О наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22-А
отчет
20 января
Министерство просвещения Республики Казахстан
1
Статистика системы образования Республики Казахстан
годовая
ДО
национальный сборник
ежегодно до 1 марта
2
О состоянии и развитии системы образования Республики Казахстан
годовая
ДО
национальный доклад
ежегодно до 1 декабря
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1
Здоровье населения Республики Казахстан и деятельность организаций здравоохранения
годовая
1-ОИПЗ
7-ЧЗЗВЖУД
21-БРР
26-сеть
27-ДИ
статистический сборник
25 июля
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Информация о ситуации на рынке труда
месячная
3-ТН (скрытая безработица),
1-Т (трудоустройство), отчет по привлечению иностранной рабочей силы и трудоустройству иностранных работников в Республике Казахстан
информация
11 января,
10 февраля,
10 марта,
12 апреля,
10 мая,
10 июня
12 июля,
10 августа,
10 сентября, 11 октября
10 ноября,
10 декабря
2
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
3-жилищная помощь
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1
Цены реализации производителями (поставщиками) и приобретения строительными организациями строительных материалов в Республике Казахстан
квартальная
1-СМИО,
2-СМИО
бюллетень
до 30 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
квартальная
1-ОПЗ
аналитическая
записка
25 января,
25 апреля,
25 июля,
25 октября
2
Отчет по официальным зарубежным займам
квартальная
14-ПБ
аналитическая
записка
28 января,
29 апреля,
29 июля,
28 октября
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
1
Анализ физкультурно-оздоровительной и спортивной работы
годовая
1-ФК
аналитическая записка
1 февраля
Национальный банк Республики Казахстан
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная
1-5-ПБ, 7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ; 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ,
11-ПБ-ОС,
11-ПБ-СЖ,14-17-ПБ,
и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
3
Сводный статистический отчет по внешнему долгу
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ,
11-ПБ-ОС,
11-ПБ-СЖ,14-15-ПБ и другая информация
сводный
статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
4
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ,
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
сводные
статистические отчеты
не позднее 17 января,
не позднее 17 апреля,
не позднее 17 июля,
не позднее 17 октября
5
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу государственного сектора в расширенном определении для базы данных Всемирного Банка PSDS
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ,
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
сводные
статистические отчеты
не позднее 17 января,
не позднее 17 апреля,
не позднее 17 июля,
не позднее 17 октября
6
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка DRS (форма №4)
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ,
11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 15-ПБ и другая информация
сводный статистический отчет
не позднее 15 апреля
7
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для конференции ООН по торговле и развитию
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ
и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
8
Сводные данные по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
годовая

3-бөлім. Мемлекеттік статистика органдары қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с №
Статистикалық жарияланымның атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа ресми дереккөздер)
Аяқталу нысаны
Пайдаланушыларға ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Жердiң болуы және оны санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22
есеп
20 қаңтар
2
Суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлу туралы
жылдық
22-А
есеп
20 қаңтар
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
1
Қазақстан Республикасының білім жүйесінің статистикасы
жылдық
ДО
ұлттық жинақ
жыл сайын 1 наурызға дейін
2
Қазақстан Республикасының білім жүйесінің жағдайы мен дамуы туралы
годовая
ДО
ұлттық баяндама
жыл сайын 1 желтоқсанға дейін
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
1
Қазақстан Республикасы халқының денсаулығы және денсаулық сақтау ұйымдарының қызметi
жылдық
1-ОИПЗ
7-ЧЗЗВЖУД
21-БРР
26-сеть
27-ДИ
статистикалық жинақ
25 шілде
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық), 1-Е (жұмысқа орналастыру),
шетелдік жұмыс күшін тарту және шетел жұмыскерлерін Қазақстан Республикасында жұмысқа орналастыру бойынша есеп
ақпарат
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
12 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
12 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
11 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
2
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
3-тұрғын үй көмегі
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Қазақстан Республикасында құрылыс материалдарын өндірушілердің (жеткізушілердің) өткізу және құрылыс ұйымдарының сатып алу бағасы
тоқсандық
ҚМЖЖ-1,
ҚМЖЖ-2
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың
30-күніне дейін
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
тоқсандық
1-ОПЗ
талдамалық жазба
25 қаңтар,
25 сәуір,
25 шілде,
25 қазан
2
Ресми шетел қарыздары бойынша есеп
тоқсандық
14-ПБ
талдамалық жазба
28 қаңтар,
29 сәуір,
29 шілде,
29 қазан
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
1
Дене шынықтыру-сауықтыру және спорт жұмыстарын талдау
жылдық
1-ДШ
талдамалық жазба
1 ақпан
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-5-ТБ, 7-ТБ, 9-10-ТБ, 14-17 ТБ,
11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық позиция бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ,9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-17 ТБ
және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
3
Сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15 ТБ
және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
4
QEDS Дүниежүзілік Банкінің деректер базасы үшін сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 қаңтардан кешіктірмей,
17 сәуірден кешіктірмей,
17 шілдеден кешіктірмей,
17 қазаннан кешіктірмей
5
PSDS Дүниежүзілік Банкінің деректер базасы үшін кеңейтілген айқындаудағы мемлекеттік сектордың сыртқы борышы бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ,
9-ТБ,11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС,
14-15-ТБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 қаңтардан кешіктірмей,
17 сәуірден кешіктірмей,
17 шілдеден кешіктірмей,
17 қазаннан кешіктірмей
6
Дүниежүзілік Банк Борышкерлерінің есептілік жүйесі үшін жеке кепілдік берілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп DRS (№4 нысан)
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС, 15-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
15 сәуірден кешіктірмей
7
БҰҰ сауда және даму жөніндегі конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
8
БҰҰ статистикалық бөлімі үшін көрсетілетін қызметтердің халықаралық саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
жылдық

2-5-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ,
10-ПБ, 11-ПБ-ОС,
11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
9
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
месячная
внутренняя информация
сводные
статистические отчеты
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
10
Отчет в формате SEFER-обзор географического распределения ценных бумаг, удерживаемых в форме резервных активов
полугодовая
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
11
Аналитические таблицы по внешнему долгу страны, международной инвестиционной позиции и статистике прямых инвестиций по направлению вложения
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ,
14-17-ПБ
и другая информация
электронные таблицы
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
12
Аналитические таблицы по платежному балансу, международным услугам и личным трансфертам
квартальная
2-5-ПБ,7-ПБ, 9-10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖи другая информация
электронные таблицы
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
13
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
полугодовая
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
14
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ
и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
15
Монетарный обзор Национального Банка
месячная
балансовые счета
Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный статистический отчет
последний рабочий день после отчетного периода
16
Монетарный обзор банков второго уровня
месячная
административные данные, представляемые банками
сводный статистический отчет
не позднее 11-го рабочего дня после отчетного периода
17
Денежная база и агрегаты широкой денежной массы
Депозиты в депозитных организациях
месячная
административные данные, представляемые банками, балансовые счета Национального Банка
сводные статистические отчеты
не позднее 11-го рабочего дня после отчетного периода
18
Монетарный обзор других финансовых организаций
квартальная
административные данные, представляемые другими финансовыми организациями
сводный статистический отчет
последний рабочий день второго месяца после отчетного периода
19
Стандартизированный отчет для МВФ "Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER)
квартальная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный статистический отчет
в соответствии со сроком устанавливаемым МВФ
20
Стандартизированный отчет для МВФ "CentralBank" (MFSCBS)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая информация
сводный статистический отчет
не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным периодом
21
Стандартизированный отчет для МВФ"Other Depository Corporations" (MFSODC)
месячная
административные данные, представляемые банками
сводный статистический отчет
не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным периодом
22
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Financial Corporations"(MFSOFC)
квартальная
административные данные, представляемые другими финансовыми организациями
сводный статистический отчет
не позднее последнего дня второго месяца, следующего за отчетным периодом
23
Стандартизированный отчет для МВФ "Monetary Aggregates" (MFSMS)
месячная
балансовые счета Национального Банка, административные данные, представляемые банками
сводный статистический отчет
не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным периодом
24
Стандартизированный отчет для МВФ "Interest Rates and Share Prices" (MFSINT)
месячная
данные по ставкам Национального Банка и другая информация
сводный статистический отчет
6-й рабочий день после отчетного периода
25
Стандартизированный отчет для МВФ "ExchangeRates" (916ER)
месячная
сведения KASE о об итогах торгов иностранными валютами
сводный статистический отчет
6-й рабочий день после отчетного периода
26
Стандартизированный отчет для МВФ "InternationalLiquidity" (916IL)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая информация
сводный статистический отчет
6-й рабочий день после отчетного периода
27
Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан
месячная
статистические формы ведомственных статистических наблюдений, монетарная статистика и другая информация
статистический бюллетень (электронное издание)
последний рабочий день месяца после отчетного периода
28
Платежный баланс и внешний долг Республики Казахстан
квартальная
1-5-ПБ,7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ;11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводная статистическая публикация (электронное издание)
январь, апрель, июль, октябрь
29
Сводные и аналитические таблицы по показателям кредитного, депозитного, валютного рынков
месячная
административные данные, представляемые банками, уполномоченными организациями и другая информация
электронные таблицы
не позднее 27-го числа месяца после отчетного периода
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
8 ЛХ
информация
1 марта
2
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
17 ЛХ
(лесное хозяйство)
информация
1 марта
3
Отчет о лесных пожарах
декадная
1 пожар (лес)
информация

2-5-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ,
10-ТБ, 11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
9
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік бойынша есеп
айлық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
10
SEFER форматындағы есеп – резервтік активтер нысанында ұсталатын бағалы қағаздарды географиялық бөлуге шолу
жартыжылдық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
11
Елдің сыртқы борышы, халықаралық инвестициялық позиция және салым бағыты бойынша тікелей инвестициялар статистикасы бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ 14-17-ТБ
және басқа ақпарат
электрондық кестелер
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
12
Төлем балансы, халықаралық қызметтер және жеке трансферттер бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық
2-5-ТБ, 7-ТБ,
9-10-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС
және басқа ақпарат
электрондық кестелер
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
13
CPIS портфельдік инвестицияларды үйлестірілген зерттеу
жартыжылдық
1-ТБ, 9-ТБ,
15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
14
CDIS тікелей инвестицияларды үйлестірілген зерттеу
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
15
Ұлттық Банктің монетарлық шолуы
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі соңғы жұмыс күні
16
Екiншi деңгейдегi банктердің монетарлық шолуы
айлық
банктер ұсынатын әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі
11-жұмыс күні
17
Ақша базасы және кең ақша массасының агрегаттары
Депозиттік ұйымдардағы депозиттер
айлық
банктер ұсынатын әкімшілік деректер, Ұлттық банктің баланстық шоттары
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі
11-жұмыс күні
18
Басқа қаржылық ұйымдардың монетарлық шолуы
тоқсандық
басқа қаржы ұйымдары беретін әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
19
"Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER) ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
ХВҚ белгілеген мерзімге сәйкес
20
"Central Bank" (MFSCBS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
21
"Other Depository Corporations" (MFSODC) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
банктер ұсынатын әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
22
"Other Financial Corporations" (MFSOFC) ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
басқа қаржы ұйымдары беретін әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың соңғы күнінен кешіктірмей
23
"Monetary Aggregates" (MFSMS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық банктің баланстық шоттары, банктер ұсынатын әкімшілік деректер
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
24
"Interest Rates and Share Prices" (MFSINT) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық банктің мөлшерлемелері бойынша деректер және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі
6-жұмыс күні
25
"Exchange Rates" (916ER) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
шетел валюталарының сауда-саттығының қорытындылары туралы KASE мәліметтері
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі
6-жұмыс күні
26
"International Liquidity" (916IL) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
есепті кезеңнен кейінгі
6-жұмыс күні
27
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің статистикалық бюллетені
айлық
ведомстволық статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары, монетарлық статистика және басқа да ақпарат
статистикалық бюллетень
(электрондық басылым)
есепті кезеңнен кейінгі
айдың соңғы жұмыс күні
28
Қазақстан Республикасының төлем балансы және сыртқы борышы
тоқсандық
1-5-ТБ, 7-ТБ,
9-10-ТБ, 14-17-ТБ, 11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық жарияланым (электрондық басылым)
қаңтар, сәуір, шілде, қазан
29
Кредиттік, депозиттік, валюталық нарықтардың көрсеткіштері бойынша жиынтық және талдамалық кестелер
айлық
банктер, уәкілетті ұйымдар ұсынатын әкімшілік деректер және басқа да ақпарат
электрондық кестелер
есепті кезеңнен кейінгі айдың 27-күнінен кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Орман дақылдарымен жұмыс істеу және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
8 ОШ
ақпарат
1 наурыз
2
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
17 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
3
Орман өрттері туралы есеп
он күндік
1 өрт (орман)
ақпарат

10, 20, 30 числа месяца
4
Отчет о нарушениях лесного законодательства
квартальная
5 лесхоз
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
5
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
1
информация
1 марта
6
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
3 (годовая)
информация
1 марта
7
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
4 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта, 20 июля
8
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
13 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
ЛД
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
10
Отчет о лесозащите
полугодовая
12 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
11
Учет особо охраняемых природных территорий
годовая
1 ООПТ
информация
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
10 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
13
Отчет о заготовке лесных семян
годовая
20 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Основные показатели забора, использования и водоотведения вод по Республике Казахстан
годовая
2-ТП (водхоз)
отчет
указывается в запросе, но не ранее 1 апреля года, следующего за отчетным
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АСП
АПК
- Адресная социальная помощь
- Агропромышленный комплекс
КАТО
ФСМС
- Классификатор административно-территориальных объектов
- Фонд социального медицинского страхования
ООН
- Организация Объединенных Наций
ЕАЭС
- Евразийский экономический союз
ВРП
- Валовый Региональный Продукт
ГПИИР
- Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
МЮ РК
- Министерство юстиции Республики Казахстан
МЗ РК
Филиал "НПЦСЭЭиМ" РГП на ПХВ "НЦОЗ"
РК
АО ЦРТР МТСЗН РК
- Министерство здравоохранения Республики Казахстан
- Филиал "Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр общественного здравоохранения"
- Республика Казахстан
- АО Центр развития трудовых ресурсов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
КАД МИИР РК
- Комитет автомобильных дорог Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
НБ РК
- Национальный Банк Республики Казахстан
МВД РК
- Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ГФСС
- Государственный фонд социального страхования
КГД
- Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
ЦУР
- Цели устойчивого развития
ТНВЭД
-Товарная номенклатура внешнеэкномической деятельности
СНГ
- Содружество Независимых Государств
СНС
- Система национальных счетов
МВФ
- Международный валютный фонд
КФХ
- Крестьянские, фермерские хозяйства
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
PISA
- Programme for International Student Assessment
PSDS
- Public Sector Debt Statistics
QEDS
- QuarterlyExternalDebtStatistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves

айдың 10, 20, 30-күндеріне
4
Орман заңнамасының бұзылуы туралы есеп
тоқсандық
5 орманшар
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
5
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
жылдық
1
ақпарат
1 наурыз
6
Ағаш кесу, орманды күтіп баптау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу мен жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
жылдық
3 (жылдық)
ақпарат
1 наурыз
7
Кеспе ағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
жылдық
4 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз, 20 шілде
8
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылдық
13 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсімдері туралы есеп
тоқсандық
ЛД
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
10
Орман қорғау туралы есеп
жартыжылдық
12 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
1 ЕҚТА
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
жартыжылдық
10 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) және 10 шілдеге (қоса алғанда) дейін
13
Орман тұқымын дайындау туралы есеп
жылдық
20 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі
1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Қазақстан Республикасы бойынша су алу, пайдалану және су бұрудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
2-ТП (сушар)
есеп
сұрауда көрсетіледі, бірақ есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуірінен ерте емес
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АӘК
- Атаулы әлеуметтік көмек
АӨК
- Агроөнеркәсіптік кешені
ӘАОЖ
- Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші
ӘМСҚ
- Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры
БҰҰ
- Біріккен Ұлттар Ұйымы
ЕАЭО
- Еуразиялық экономикалық одақ
ЖӨӨ
- Жалпы өңірлік өнімі
ИИДМБ
- Индустриялық-инновациялық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы
ҚР Әділетмині
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ҚР ДСМ
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
ҚДСҰО ШЖҚ РМК"СЭСжМ ҒПО" филиалы
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Санитариялық- эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы" филиалы
ҚР
- Қазақстан Республикасы
ҚР ЕХӘҚМ ЕРДО АҚ
- Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі жанындағы "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
ҚР ИИДМ АЖК
- Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Автомобильді жолдар комитеті
ҚР ҰБ
- Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі
ҚР ІІМ
- Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
МӘСҚ
- Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры
МКК
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
ОДМ
- Орнықты даму мақсаттары
СЭҚТН
- Сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасы
ТМД
- Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
ҰШЖ
- Ұлттық шоттар жүйесі
ХВҚ
- Халықаралық валюта қоры
ШФҚ
- Шаруа, фермер қожалықтары
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
PISA
- Programme for International Student Assessment
PSDS
- Public Sector Debt Statistics
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves