О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра обороны Республики Казахстан
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 27 декабря 2022 года № 1263. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31323
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 14 сентября 2022 года № 785 "Об утверждении Перечня закрытых и обособленных военных городков, пограничных отделений и иных закрытых объектов, в которых служебное жилище не подлежит приватизации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29583) следующие изменения и дополнения:
в Перечне закрытых и обособленных военных городков, пограничных отделений и иных закрытых объектов, в которых служебное жилище не подлежит приватизации, утвержденном указанным приказом:
в подразделе 1 раздела 1:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Подраздел 1. город Астана";
строки порядковые номера 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"
1.
Акмолинский
город Астана, жилой массив Железнодорожный
Закрытый
68665
2.
Акмолинский
город Астана
Закрытый
Национальный университет обороны имени Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
";
в разделе 2:
в подразделе 1:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Подраздел 1. Подведомственные организации Пограничной службы";
дополнить строками, порядковые номера 39-1 и 39-2, следующего содержания:
"
39-1.
город
Алматы
Жетысуский район,
микрорайон Кокмайса
Закрытый
Управление ремонта техники и вооружения
39-2.
Алматинская область
Илийский район,
село Караой
Закрытый
Управление служебной кинологии
";
дополнить подразделом 2-1 следующего содержания:
"
Подраздел 2-1. Департамент Пограничной службы по Алматинской области
42-1.
Алматинская область
Уйгурский район,
село Чунджа
Закрытый
структурное подразделение
";
в подразделе 8:
строку порядковый номер 52 изложить в следующей редакции:
"
52.
Туркестанская область
Сарыагашский район,
город Сарыагаш
Закрытый
структурное подразделение
";
дополнить строкой, порядковый номер 53-1, следующего содержания:
"
53-1.
Туркестанская область
Мактааральский район,
поселок Мырзакент
Закрытый
структурное подразделение
";
в подразделе 5 раздела 3:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Подраздел 4. Воинские части центрального подчинения Национальной гвардии Республики Казахстан";
строку порядковый номер 63 изложить в следующей редакции:
"
63.
город Астана
Есильский район, микрорайон Үркер
Закрытый
5573
".
2. Внести в приказ Министра обороны Республики Казахстан от 14 сентября 2022 года № 786 "Об утверждении Перечня закрытых и обособленных военных городков, пограничных отделений и иных закрытых объектов, содержание служебных жилищ и централизованное отопление в которых обеспечиваются за счет государства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29582) следующие изменения и дополнения:
в Перечне закрытых и обособленных военных городков, пограничных отделений и иных закрытых объектов, содержание служебных жилищ и централизованное отопление в которых обеспечиваются за счет государства, утвержденном указанным приказом:
в подразделе 1 раздела 1:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Подраздел 1. город Астана";

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 1263 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31323 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қызметтік тұрғынжай жекешелендіруге жатпайтын жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың, шекара бөлімшелерінің және өзге де жабық объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 785 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29583 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қызметтік тұрғынжай жекешелендіруге жатпайтын жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың, шекара бөлімшелерінің және өзге де жабық объектілердің тізбесінде:
1-бөлімнің 1-кіші бөлімінде: тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-кіші бөлім. Астана қаласы";
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
Ақмола
Астана қаласы, Железнодорожный тұрғын алабы
Жабық
68665
2.
Ақмола
Астана қаласы
Жабық
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы Ұлттық қорғаныс университеті
";
2-бөлімде:
1-кіші бөлімде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-кіші бөлім. Шекара қызметіне ведомстволық бағынысты ұйымдар";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 39-1 және 39-2-жолдармен толықтырылсын:
"
39-1.
Алматы қаласы
Жетісу ауданы,
Көкмайса шағын ауданы
Жабық
Техника мен
қару-жарақты жөндеу басқармасы
39-2.
Алматы облысы
Іле ауданы,
Қараой ауылы
Жабық
Қызметтік кинология басқармасы
";
мынадай мазмұндағы 2-1-кіші бөліммен толықтырылсын:
"
2-1-кіші бөлім. Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті
42-1.
Алматы облысы
Ұйғыр ауданы,
Шонжы ауылы
Жабық
құрылымдық бөлімше
";
8-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 52-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
52.
Түркістан облысы
Сарыағаш ауданы,
Сарыағаш қаласы
Жабық
құрылымдық
бөлімше
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 53-1-жолмен толықтырылсын:
"
53-1.
Түркістан облысы
Мақтаарал ауданы, Мырзакент кенті
Жабық
құрылымдық
бөлімше
";
3-бөлімнің 5-кіші бөлімінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-кіші бөлім. Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының орталық бағыныстағы әскери бөлімдері";
реттік нөмірі 63-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
63.
Астана қаласы
Есіл ауданы, Үркер шағын ауданы
Жабық
5573
".
2. "Қызметтік тұрғынжайларды күтіп-ұстау және орталықтандырылған жылыту мемлекет есебінен қамтамасыз етілетін жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың, шекара бөлімшелерінің және өзге де жабық объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 786 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29582 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қызметтік тұрғынжайларды күтіп-ұстау және орталықтандырылған жылыту мемлекет есебінен қамтамасыз етілетін жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың, шекара бөлімшелерінің және өзге де жабық объектілердің тізбесінде:
1-бөлімнің 1-кіші бөлімінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-кіші бөлім. Астана қаласы";

строки порядковые номера 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"
1.
Акмолинский
город Астана, жилой массив Железнодорожный
Закрытый
68665
2.
Акмолинский
город Астана
Закрытый
Национальный университет обороны имени Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
";
в разделе 2:
подраздел 1 изложить в следующей редакции:
"
Подраздел 1. Пограничная служба
39.
город Астана
район Сарыарка
Закрытый
Пограничная служба
";
дополнить подразделом 1-1 следующего содержания:
"
Подраздел 1-1. Подведомственные организации Пограничной службы
39-1.
город Алматы
Жетысуский район,
микрорайон Кокмайса
Закрытый
Управление ремонта техники и вооружения
39-2.
город Алматы
Турксибский район
Закрытый
Управление снабжения
"Алматы"
39-3.
Алматинская область
Илийский район,
село Караой
Закрытый
Управление служебной кинологии
39-4.
область
Абай
Жарминский район,
село Жангизтобе
Обособленный
Управление снабжения "Жаңғызтөбе"
";
дополнить подразделом 2-1 следующего содержания:
"
Подраздел 2-1. Департамент Пограничной службы по Алматинской области
42-1.
Алматинская область
Уйгурский район,
село Чунджа
Закрытый
структурное подразделение
";
дополнить подразделом 7-1 следующего содержания
"
Подраздел 7-1. Департамент Пограничной службы по Кызылординской области
48-1.
Кызылординская область
город Кызылорда
Закрытый
Департамент
";
в подразделе 10:
строку порядковый номер 54 изложить в следующей редакции:
"
54.
Туркестанская область
Сарыагашский район,
город Сарыагаш
Закрытый
структурное подразделение
";
дополнить строками, порядковые номера 55-1, 55-2 и 55-3, следующего содержания:
"
55-1.
город Шымкент
Енбекшинский район
Закрытый
структурное подразделение
55-2.
город Шымкент
Абайский район
Закрытый
Департамент
55-3.
Туркестанская область
Мактааральский район, поселок Мырзакент
Закрытый
структурное
подразделение
";
в подразделе 3 раздела 3:
строку порядковый номер 62 изложить в следующей редакции:
"
62.
город Астана
Есильский район, микрорайон Үркер
Закрытый
5573
".
3. Главному управлению военной инфраструктуры Вооруженных Сил Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра обороны Республики Казахстан.

реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
Ақмола
Астана қаласы, Железнодорожный тұрғын алабы
Жабық
68665
2.
Ақмола
Астана қаласы
Жабық
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы Ұлттық қорғаныс университеті
";
2-бөлімде:
1-кіші бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
1-кіші бөлім. Шекара қызметі
39.
Астана қаласы
Сарыарқа ауданы
Жабық
Шекара қызметі
";
мынадай мазмұндағы 1-1-кіші бөліммен толықтырылсын:
"
1-1-кіші бөлім. Шекара қызметіне ведомстволық бағынысты ұйымдар
39-1.
Алматы қаласы
Жетісу ауданы,
Көкмайса шағын ауданы
Жабық
Техника мен қару-жарақты жөндеу басқармасы
39-2.
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы
Жабық
"Алматы" жабдықтау басқармасы
39-3.
Алматы облысы
Іле ауданы,
Қараой ауылы
Жабық
Қызметтік кинология басқармасы
39-4.
Абай облысы
Жарма ауданы,
Жаңғызтөбе ауылы
Оқшауланған
"Жаңғызтөбе" жабдықтау басқармасы
";
мынадай мазмұндағы 2-1-кіші бөліммен толықтырылсын:
"
"2-1-кіші бөлім. Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті
42-1.
Алматы облысы
Ұйғыр ауданы,
Шонжы ауылы
Жабық
құрылымдық бөлімше
";
мынадай мазмұндағы 7-1-кіші бөліммен толықтырылсын:
"
7-1-кіші бөлім. Шекара қызметінің Қызылорда облысы бойынша департаменті
48-1.
Қызылорда облысы
Қызылорда қаласы
Жабық
Департамент
";
10-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 54-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
54.
Түркістан облысы
Сарыағаш ауданы, Сарыағаш қаласы
Жабық
құрылымдық бөлімше
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 55-1, 55-2 және 55-3-жолдармен толықтырылсын:
"
55-1.
Шымкент қаласы
Еңбекші ауданы
Жабық
құрылымдық бөлімше
55-2.
Шымкент қаласы
Абай ауданы
Жабық
Департамент
55-3.
Түркістан облысы
Мақтаарал ауданы, Мырзакент кенті
Жабық
құрылымдық бөлімше
";
3-бөлімнің 3-кіші бөлімінде:
реттік нөмірі 62-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
62.
Астана қаласы
Есіл ауданы, Үркер шағын ауданы
Жабық
5573
".
3. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Әскери инфрақұрылым бас басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

5. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
Р. Жаксылыков
"СОГЛАСОВАНО"
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
_________________________
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
_________________________
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
_________________________
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
_________________________
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
_________________________

5. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
6. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрі
Р. Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
_________________________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
_________________________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрлігі
_________________________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
_________________________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
_________________________