О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 315 "Об утверждении Правил и условий классификации, перечня, наименования и индексов автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе перечня автомобильных дорог оборонного пользования"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 28 декабря 2022 года № 758. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31424
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 315 "Об утверждении Правил и условий классификации, перечня, наименования и индексов автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе перечня автомобильных дорог оборонного пользования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11402) следующие изменения:
в Перечне наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе перечня автомобильных дорог оборонного пользования утвержденном указанным приказом:
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"
2
М-36
"Граница РФ (на Екатеринбург) - Алматы, через Костанай, Астана, Караганда"

"Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын сыныптау қағидалары мен шарттарын, тізбесін, олардың атаулары мен индекстерін, оның ішінде қорғаныстық мақсатта пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 315 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 758 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31424 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын сыныптау қағидалары мен шарттарын, тізбесін, олардың атаулары мен индекстерін, оның ішінде қорғаныстық мақсатта пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 315 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11402 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Халықаралық және республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын сыныптау қағидалары мен шарттарын, тізбесін, олардың атаулары мен индекстерін, оның ішінде қорғаныстық мақсатта пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесінде:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
М-36
"РФ шекарасы (Екатеринбургке) - Алматы, Қостанай, Астана, Қарағанды арқылы"

2042,1
";
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6
А-1
"Астана - Петропавловск, через Кокшетау"
456
";
строку, порядковый номер 42, изложить в следующей редакции:
"
42
Р-2
"Астана - Коргалжын" (с подъездом к Коргалжынскому заповеднику)
161
";
строку, порядковый номер 43, изложить в следующей редакции:
"
43
Р-3
"Астана - Кабанбай батыра - Энтузиаст - Киевка - Темиртау"
250
";
строку, порядковый номер 44, изложить в следующей редакции:
"
44
Р-4
"Астана - Ерейментау - Шидерты"
238
";
строку, порядковый номер 50, изложить в следующей редакции:
"
50
Р-10
"Обход Астана"
52,7
";
строку, порядковый номер 58, изложить в следующей редакции:
"
58
Р-18
"Конаев- Курты"
67
";
строку, "Итого" изложить в следующей редакции:
"
Итого
24 937,085
".
2. Комитету автомобильных дорог Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан

2042,1
";
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6
А-1
"Астана - Петропавл, Көкшетау арқылы"
456
";
реттік нөмірі 42-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
42
Р-2
"Астана – Қорғалжын" (Қорғалжын қорығына кіреберіспен)
161
";
реттік нөмірі 43-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
43
Р-3
"Астана - Қабанбай батыр - Энтузиаст - Киевка – Темiртау"
250
";
реттік нөмірі 44-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
44
Р-4
"Астана - Ерейментау – Шідерті"
238
";
реттік нөмірі 50-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
50
Р-10
"Астана айналма жолы"
52,7
";
реттік нөмірі 58-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
58
Р-18
"Қонаев -Құрты"
67
";
"Жиыны" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жиыны
24 937,085
".
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
К. Ускенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі