О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Астаны
Решение маслихата города Нур-Султана от 17 августа 2022 года № 218/28-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2022 года № 29217
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны:
1) решение "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки памятников истории и культуры города Астаны" от 26 ноября 2010 года № 404/53-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 658);
2) решение "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 26 ноября 2010 года № 404/53-IV "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки памятников истории и культуры города Астаны" от 31 марта 2015 года № 354/49-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 904).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Нур-Султана
Е. Каналимов

Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № 218/28-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 тамызда № 29217 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Астана қаласының тарихи және мәдени ескерткіштерін қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтарының шекараларын бекіту туралы" 2010 жылғы 26 қарашадағы № 404/53-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 658 болып тіркелген) шешімі;
2) "Астана қаласының тарихи және мәдени ескерткіштерін қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтарының шекараларын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 26 қарашадағы № 404/53-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 31 наурыздағы № 354/49-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 904 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының хатшысы
Е. Каналимов