Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Косшы Акмолинской области
Постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 29 ноября 2022 года № 10-237. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30961
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7232), акимат города Косшы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Косшы Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Косшы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Косшы Г.Касенов
Приложение
к постановлению
акимата города Косшы
от 29 ноября 2022 года
№ 10-237
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Косшы Акмолинской области
Адрес жилища из государственного жилищного фонда
Размер платы за один квадратный метр в месяц
1
город Косшы, микрорайон "Алтын дала", дом 3, квартиры 12, 15, 31, 43

Ақмола облысы Қосшы қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қарашадағы № 10-237 қаулысымен. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 30961 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына және Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы №306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7232 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қосшы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Қосшы қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қосшы қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласының әкімі Г.Касенов
Қосшы қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 29 қарашадағы
№ 10-237 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы Қосшы қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайдың мекенжайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері
1
Қосшы қаласы, "Алтын дала" шағын ауданы, 3 үй, 12, 15, 31, 43 пәтерлер

61 тенге, 4 тиын
2
город Косшы, микрорайон "Алтын дала", дом 5, квартиры 2, 11, 17, 26, 29, 44
76 тенге, 2 тиын
3
город Косшы, микрорайон "Алтын дала", дом 6, квартиры 1, 2, 3, 4 , 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
75 тенге, 6 тиын
4
город Косшы, улица Республики, дом 1/1, корпус 1/4, квартира 154

61 теңге, 4 тиын
2
Қосшы қаласы, "Алтын дала" шағын ауданы, 5 үй, 2, 11, 17, 26, 29, 44 пәтерлер
76 теңге, 2 тиын
3
Қосшы қаласы, "Алтын дала" шағын ауданы, 6 үй, 1, 2, 3, 4 , 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 пәтерлер
75 теңге, 6 тиын
4
Қосшы қаласы, Республика көшесі, 1/1 үй, 1/4 корпус, 154 пәтер