О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Николаевского сельского округа от 28 июля 2022 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Николаевского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 11 октября 2022 года № 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 октября 2022 года № 30203
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления исполняющей обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Астраханского района от 28 сентября 2022 года № 01-16-428 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Петровка Николаевского сельского округа Астраханского района Акмолинской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Николаевского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 28 июля 2022 года № 8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28956).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Николаевского
сельского округа
Е.Лысенко

Шектеу іс-шараларын алып тастау және Николаев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 шілдедегі № 8 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Николаев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қазанда № 30203 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Астрахан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушысының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 01-16-428 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Астрахан ауданы Николаев ауылдық округінің Петровка ауылының аумағында ұсақ қара малдарының арасында жұқпалы бруцеллез ауруларын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Николаев ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2022 жылғы 28 шілдедегі № 8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28956 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Николаев ауылдық
округінің әкімі
Е.Лысенко