О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Биржан сал
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 6 мая 2022 года № С-15/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 мая 2022 года № 28093
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Биржан сал согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
района Биржан сал
С.Шауенов
Приложение
к решению маслихата
района Биржан сал
от 6 мая 2022 года
№ С-15/4
Перечень признанных утратившими силу, некоторых решений маслихата района Биржан сал
1. Решение маслихата района Биржан сал "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов района Биржан сал" от 27 февраля 2018 года № С-20/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6471).
2. Решение маслихата района Биржан сал "О внесении изменения в решение маслихата района Биржан сал от 27 февраля 2018 года № С-20/9 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов района Биржан сал" от 15 апреля 2019 года под № 37/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7150).
3. Решение маслихата района Биржан сал "О внесении изменения в решение маслихата района Биржан сал от 27 февраля 2018 года № С-20/9 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов района Биржан сал" от 5 марта 2020 года под № С-48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7729).

Біржан сал ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № С-15/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 мамырда № 28093 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Біржан сал ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Шауенов
Біржан сал ауданы мәслихатының
2022 жылғы 6 мамырдағы
№ С-15/4 шешіміне
қосымша
Біржан сал ауданы мәслихатының күші жойылды деп танылған, кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 ақпандағы № С-20/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6471 болып тіркелген).
2. Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № С-20/9 "Біржан сал ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 15 сәуірдегі № 37/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7150 болып тіркелген).
3. Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № С-20/9 "Біржан сал ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 5 наурыздағы № С-48/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7729 болып тіркелген).