Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства Актюбинской области на 2022 год
Постановление акимата Актюбинской области от 23 ноября 2022 года № 374. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2022 года № 30696. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5-14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года № 180 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28188) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ақтөбе облысының 2022 жылға арналған акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 қарашадағы № 374 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 қарашада № 30696 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 5-14) тармақшасына, "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 180 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28188 тіркелген) сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства Актюбинской области на 2022 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

1. Ақтөбе облысының 2022 жылға арналған акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау көлемдері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 23 ноября 2022 года № 374
Объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства Актюбинской области на 2022 год
Виды субсидий
Единица измерения
Объем субсидий
Сумма (тенге)
1
2
3
4
5
1
Субсидии на возмещение расходов по приобретению кормов для рыб
килограмм

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Е. Тугжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы экология, геология
және табиғи ресурстар министрлігі
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 374 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысының 2022 жылға арналған акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау көлемдері
Субсидия түрлері
Өлшем бірлігі
Субсидия көлемі
Сомасы
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Балық азығын сатып алу бойынша шығыстарды өтеуге арналған субсидиялар
килограмм