Об установлении ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Шымкент от 3 марта 2022 года № 365. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2022 года № 27088. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 10 июня 2022 года № 1003
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 10.06.2022 № 1003 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 9 февраля 2022 года № 03-10/108, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улицы А. Жубанова Абайского района города Шымкент, в связи с возникновением болезни бешенство собаки.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Саттыбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов

Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 3 наурыздағы № 365 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 наурызда № 27088 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 10 маусымдағы № 1003 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 10.06.2022 № 1003 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 1-1-тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 9 ақпандағы № 03-10/108 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы Абай ауданы А. Жұбанов көшесі аумағында иттен құтыру ауруы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Сәттібаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов