О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 14 сентября 2020 года № 69/628-6с "Об установлении категорий и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги)"
Решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2022 года № 23/221-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2022 года № 31281
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об установлении категорий и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги)" от 14 сентября 2020 года № 69/628-6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 125) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент", в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Шымкент после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов
Приложение 1 к решению
маслихата города Шымкент
от 14 декабря 2022 года
№ 23/221-VII
Приложение 1 к решению
маслихата города Шымкент
№ 69/628-6с от 14 сентября
2020 года
Категории автостоянок (паркингов)
Категории автостоянок (паркингов)
1.
Платные автостоянки (паркинги)
2.
Бесплатные автостоянки (паркинги)
Приложение 2 к решению
маслихата города Шымкент
от 14 декабря 2022 года
№ 23/221-VII
Приложение 2 к решению
маслихата города Шымкент
№ 69/628-6с от 14 сентября
2020 года
Увеличение базовой ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги)
Категории автостоянок (паркингов)
Увеличение базовой ставки
1.
Платные автостоянки (паркинги)
в десять раз
2.
Бесплатные автостоянки (паркинги)
в пять раз

"Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және орналасқан жерге арналған базалық салық мөлшерлемесін ұлғайту туралы" 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/628-6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 23/221-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 желтоқсанда № 31281 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және орналасқан жерге арналған базалық салық мөлшерлемесін ұлғайту туралы" 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/628-6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 125 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шымкент қаласы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы
мәслихатының хатшысы Б. Нарымбетов
Шымкент қаласы мәслихатының
2022 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/221-VII шешіміне 1-қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының
2020 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 69/628-6с шешімнің 1 қосымшасы
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
1.
Ақылы автотұрақтар (паркингтер)
2.
Ақысыз автотұрақтар (паркингтер)
Шымкент қаласы мәслихатының
2022 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/221-VII шешіміне 2-қосымша
Шымкент қаласы мәслихатының
2020 ылғы 14 қыркүйектегі
№ 69/628-6с шешіміне 2 қосымша
Автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемесінің ұлғаюы
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Базалық салық мөлшерлемесінің ұлғаюы
1.
Ақылы автотұрақтар (паркингтер)
он есе
2.
Ақысыз автотұрақтар (паркингтер)
бес есе