О внесении изменений и дополнений в решение маслихата области Абай от 6 сентября 2022 года № 6/33-VIІ "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение маслихата области Абай от 21 сентября 2022 года № 7/34-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 сентября 2022 года № 29889
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 6 сентября 2022 года № 6/33-VIІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29454) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 191 381 361,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 427 961,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 635 545,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 183 317 854,0 тысяч тенге;
2) затраты – 191 389 086,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 937 575,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 704 635,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 767 060,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 945 300,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 945 300,0 тысяч тенге:
поступление займов – 8 704 635,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6 759 335,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в сумме 4 111 380,5 тысячтенге, в том числе:
Абайскому району – 916 803,0 тысяч тенге;
Бескарагайскому району – 839 255,0 тысяч тенге;
Бородулихинскому району – 275 944,0 тысяч тенге;
Кокпектинскому району – 138 609,0 тысяч тенге;
району Ақсуат – 537 579,5 тысяч тенге;
Урджарскому району – 1 403 190,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 следующего содержания:
"7. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год поступление трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в сумме 26 901 513,1 тысяч тенге в связи с:
передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области образования и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня на областной уровень;
передачей функций и лимитов штатной численности исполнительных органов в области ветеринарии и подведомственных им государственных учреждений с районного уровня н аобластной уровень;
внедрение мединой системы облачного электронного документооборота;

"2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 6/33-VІI Абай облысы мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 7/34-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қыркүйекте № 29889 болып тіркелді
Абай облысының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 6/33-VІI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29454 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 191 381 361,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 427 961,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 635 545,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 183 317 854,0 мың теңге;
2) шығындар – 191 389 086,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 937 575,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 704 635,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 767 060,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 945 300,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 945 300,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 704 635,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 759 335,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 4 111 380,5 мың теңге сомада қарастырылсын, соның ішінде:
Абай ауданына – 916 803,0 мың теңге;
Бесқарағай ауданына – 839 255,0 мың теңге;
Бородулиха ауданына – 275 944,0 мың теңге;
Көкпектi ауданына – 138 609,0 мың теңге;
Ақсуат ауданына – 537 579,5 мың теңге;
Үржар ауданына – 1 403 190,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 тармақтармен толықтырылсын:
"7. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге арналған трансферттердің түсімдері 26 901 513,1 мың теңге сомасында қарастырылсын:
білім беру саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге;
ветеринария саласындағы атқарушы органдардың және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің функциялары мен штат санының лимиттерін аудандық деңгейден облыстық деңгейге беруге;
бұлтты электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін енгізуге;

необходимостью перечисления в республиканский бюджет трансфертов, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022–2024 годы".
Распределение поступлений трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) определяется постановлением акимата области Абай.
8. Распределение целевых трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2022 год определяется постановлением акимата области Абай.
9. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на:
1) повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел;
2) жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции;
3) повышение заработной платы медицинских работников из числа гражданских служащих органов внутренних дел;
4) выплату государственной адресной социальной помощи;
5) размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
6) обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
7) развитие продуктивной занятости;
8) повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения;
9) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
10) увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования;
11) доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
12) обеспечение охвата дошкольным воспитанием и обучением детей от трех до шестилет;
13) увеличение оплаты труда медицинских работников организаций дошкольного образования;
14) реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования;
15) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых;
16) доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых;
17) доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования;

Қазақстан Республикасының "2022–2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңымен көзделген трансферттерді республикалық бюджетке беру қажеттілігіне байланысты.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен трансферттер түсімдерін бөлу Абай облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
8. 2022 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттерді бөлу Абай облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
9. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
1) ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге;
2) арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үй төлемдеріне;
3) ішкі істер органдарының азаматтық қызметшілері қатарындағы медицина қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
5) үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
6) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
7) нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға;
8) мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге;
9) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
10) мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
11) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
12) үш жастан алты жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтуды қамтамасыз етуге;
13) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
14) мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға;
15) ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
16) ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
17) мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге;

18) доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования;
19) увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых;
20) увеличение размера государственной стипендии обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования;
21) доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования;
22) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования;
23) доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования;
24) увеличение оплаты труда медицинских работников в государственных организациях технического и профессионального, послесреднего образования;
25) обеспечение молодежи бесплатным техническим и профессиональным образованием по востребованным специальностям;
26) возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенному на условиях финансового лизинга;
27) закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов;
28) реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД;
29) повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов;
30) установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
31) увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта;
32) увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта;
33) субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов;
34) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
35) повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов;
36) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
37) обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов.
Распределение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2022 год определяется постановлением акимата области Абай.

18) мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге;
19) ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
20) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы білім алушылардың мемлекеттік стипендиясының мөлшерін ұлғайтуға;
21) мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге;
22) мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
23) мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
24) мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
25) сұранысқа ие мамандықтар бойынша жастарды тегін техникалық және кәсіптік біліммен қамтамасыз етуге;
26) қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге;
27) вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға;
28) ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға;
29) жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
30) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
31) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
32) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
33) кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялауға;
34) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым жөніндегі іс-шараларды іске асыруға;
35) мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға;
36) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
37) аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері сайлауын қамтамасыз етуге және өткізуге.
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу Абай облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.

10. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на:
1) строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения;
2) развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развитиястраны";
3) развитие индустриальной инфраструктуры;
4) развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах;
5) реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах.
11. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета за счет целевого и гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстанна:
1) строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
2) развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3) развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны";
4) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны";
5) на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских аселенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Распределение целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2022 год определяется постановлением акимата области Абай.
12. Предусмотреть в областном бюджетена 2022 год кредиты из республиканского бюджета на:
1) реализацию мер социальной поддержки специалистов;

10. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделсін:
1) әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға;
2) "Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
3) индустриялық инфрақұрылымды дамыту;
4) облыс орталықтарында инженерлік және көлік (абаттандыру) инфрақұрылымын дамыту;
5) шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру.
11. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы және кепілдік берілген трансферт есебінен республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделсін:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға;
3) "Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
4) "Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасын іске асыру шеңберінде ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту;
5) көліктік инфрақұрылымды дамытуға.
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттерін бөлу Абай облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
12. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен кредиттер көзделсін:
1) мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға;

2) микрокредитование в сельских населенных пунктах и малых городах.
Распределение сумм кредитов изреспубликанского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2022 год определяется постановлением акимата области Абай.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата области Абай К. Сулейменов
Приложение к решению

2) ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларға микрокредиттер.
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кредиттер сомалардың бөлу Абай облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
13. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының хатшысы К. Сулейменов

200 184,0
5
Здравоохранение
4 251 233,9
2
Охрана здоровья населения
1 056 092,0
253
Управление здравоохранения области
602 761,0
006
Услуги по охране материнства и детства
277 345,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
325 416,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
453 331,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
453 331,0
3
Специализированная медицинская помощь
1 211 116,0
253
Управление здравоохранения области
1 211 116,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 211 116,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 984 025,9
253
Управление здравоохранения области
1 984 025,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
30 637,9
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
60 425,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 368,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 874 595,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
17 623 446,9
1
Социальное обеспечение
7 875 255,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 436 380,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
869 992,4
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
212 672,3
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
780 516,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
573 200,0
261
Управление образования области
811 916,3

200 184,0
5
Денсаулық сақтау
4 251 233,9
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 056 092,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
602 761,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
277 345,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
325 416,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
453 331,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
453 331,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 211 116,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 211 116,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 211 116,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 984 025,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 984 025,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 637,9
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
60 425,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 368,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 874 595,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
17 623 446,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 875 255,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 436 380,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
869 992,4
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
212 672,3
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
780 516,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
573 200,0
261
Облыстың білім басқармасы
811 916,3