О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 17 июня 2015 года № 33/01 "Об утверждении правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования"
Постановление акимата Карагандинской области от 22 декабря 2022 года № 85/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2022 года № 31260
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 17 июня 2015 года № 33/01 "Об утверждении правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3347).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев

Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 33/01 "Орта білім беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 85/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 желтоқсанда № 31260 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орта білім беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 33/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3347 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев