Об утверждении и определении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 10 июня 2022 года № 34/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28498
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территорий Актогайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актогайского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова
Приложение к постановлению
акимата Актогайского района

Ақтоғай ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерінің орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 10 маусымдағы № 34/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28498 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидасынын 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерінің орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы
әкімдігінің

от 10 июня 2022 года
№ 34/02
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Актогайского района
Месторасположение нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь, (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности с учетом близлежащей инфраструктуры (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
село Актогай, улица Алихана Бокейхана № 8 А, за зданием общественного объединения партии "AMANAT" Актогайского районного филиала Карагандинской области

2022 жылғы 10
маусымдағы
№ 34/02
қаулысына қосымша
Ақтоғай ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерінің орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналасу орындары
Орналасқан алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын арадағы инфрақұрылымды есепке алғандағы қызмет саласы (ұқсас бұйымдар сататын сауда объектілері, сонымен қатар қоғамдық тамақтану орындары )
1
Ақтоғай ауылы, Әлихан Бөкейхан көшесі № 8 А, "AMANAT" партиясы қоғамдық бірлестігінің Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық филиалы ғимаратының артында

245
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура – кафе "Айфар"
2
село Абай, улица Караменде би, справа от жилого дома № 4
75
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
3
село Айыртас, улица Орталык, слева от жилого дома № 7
20
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
4
село Сауле, улица Достар, справа от жилого дома № 27/1
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
5
село Акши, улица Бейбитшилик, справа от жилого дома № 4/1
50
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
6
село Кошкар, улица Мадениет, дом № 13, за зданием государственного учреждения "Аппарат акима Кусакского сельского округа"
100
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
7
село Нарманбет, улица Сана би № 9 б, справа от магазина "Айнур"
45
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
8
село Акжарык, улица Сенкибай би, дом № 38/2, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Кызыларайского сельского округа"
20
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
9
село Актас, улица Енбек, дом № 8, за зданием государственного учреждения "Аппарат акима Караменде бийского сельского округа"
10
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
10
село Нуркен, улица Жалантос, напротив жилого дома № 7
8
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
11
село Ортадересин, улица Жаутикова № 13 А, перед магазином "Береке"
20
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
12
село Сарытерек, улица Парасат 20 А, перед магазином "Дананур"
45
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
13
поселок Сарышаган, улица Темиржол № 12 А, напротив магазина "Сагыныш"
200
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
14
село Тасарал, улица Агыбай батыра, справа от жилого дома № 2/1
55
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
15
село Торангалык, улица Абая, напротив жилого дома № 6
20
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
16
село Шабанбай би, улица Алихана Бокейхана, дом № 1, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Шабанбай бийского сельского округа"
20
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары, близлежащая инфраструктура - нет
17
поселок Шашубай, улица Сейфуллина № 2, справа от магазина "Азиза"

245
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым – "Айфар" кафесі
2
Абай ауылы, Қараменде би көшесі, № 4 тұрғын үйдің оң жағында
75
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
3
Айыртас ауылы, Орталық көшесі, № 7 тұрғын үйдің сол жағында
20
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
4
Сәуле ауылы, Достар көшесі, № 27/1 тұрғын үйдің оң жағында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
5
Акши ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 4/1 тұрғын үйдің оң жағында
50
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
6
Қошқар ауылы, Мәдениет көшесі, № 13 үй, "Қусақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының артында
100
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
7
Нарманбет ауылы, Сана би көшесі № 9 б, "Айнұр" дүкенінің оң жағында
45
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
8
Ақжарық ауылы, Сеңкібай би көшесі, № 38/2 үй, "Қызыларай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
20
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
9
Ақтас ауылы, Еңбек көшесі, № 8 үй, "Қараменде би ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының артында
10
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
10
Нүркен ауылы, Жалаңтөс көшесі, № 7 тұрғын үйге қарама-қарсы
8
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
11
Ортадересін ауылы, Жәутіков көшесі № 13 А, "Береке" дүкенінің алдында
20
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
12
Сарытерек ауылы, Парасат көшесі № 20 А, "Дананұр" дүкенінің алдында
45
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
13
Сарышаған кенті, Теміржол көшесі № 12 А, "Сағыныш" дүкеніне қарама-қарсы
200
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
14
Тасарал ауылы, Ағыбай батыр көшесі, № 2/1 тұрғын үйдің оң жағында
55
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
15
Тораңғалық ауылы, Абай көшесі, № 6 тұрғын үйге қарама-қарсы
20
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
16
Шабанбай би ауылы, Әлихан Бөкейхан көшесі, № 1 үй, "Шабанбай би ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
20
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар, жақын арадағы инфрақұрылым-жоқ
17
Шашубай кенті, Сейфуллин көшесі № 2, "Азиза" дүкенінің оң жағында