Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Кармакшинского района
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 28 июня 2022 года № 68. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2022 года № 28657
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148) акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қармақшы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 28 маусымдағы № 68 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 маусымда № 28657 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына және "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес Қармақшы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Кармакшинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 8 февраля 2017 года № 417 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5759).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қармақшы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Қармақшы ауданы әкімдігінің "Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2017 жылғы 8 ақпандағы № 417 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.