О признании утратившими силу некоторых решений Мангистауского районного маслихата
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 5 сентября 2022 года № 14/151. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2022 года № 29521
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мангистауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского районного маслихата А. Сарбалаев
Приложение к решению
от 5 сентября 2022 года № 14/151
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Мангистауского районного маслихата
1. Решение Мангистауского районного маслихата "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе" от 21 октября 2016 года №5/51 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3175).
2. Решение Мангистауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года №5/51 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе" от 31 октября 2017 года №10/119 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3459).
3. Решение Мангистауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года №5/51 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе" от 28 февраля 2018 года №14/160 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3540).
4. Решение Мангистауского районного маслихата "О внесении изменения и дополнения в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года №5/51 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе" от 15 марта 2019 года №25/288 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3850).
5. Решение Мангистауского районного маслихата "О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 5/51 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе" от 27 августа 2020 года №40/436 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4280).

Маңғыстау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 14/151 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қыркүйекте № 29521 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А. Сарбалаев
2022 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 14/151 шешіміне қосымша
Маңғыстау аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 21 қазандағы №5/51 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3175 болып тіркелген).
2. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5/51 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 31 қазандағы №10/119 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3459 болып тіркелген).
3. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы №5/51 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 28 ақпандағы №14/160 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3540 болып тіркелген).
4. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы №5/51 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" 2019 жылғы 15 наурыздағы №25/288 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3850 болып тіркелген).
5. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы №5/51 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 27 тамыздағы №40/436 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4280 болып тіркелген).

6. Решение Мангистауского районного маслихата "О внесении изменения в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 5/51 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе" от 31 декабря 2020 года №43/478 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4418).

6. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы №5/51 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №43/478 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4418 болып тіркелген).