О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
Решение маслихата Костанайской области от 20 апреля 2022 года № 172. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27716.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение
к решению маслихата

Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 172 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27716 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабы 5)-тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов
Мәслихаттың

от 20 апреля 2022 года
№ 172
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
Сноска. Приложение – в редакции решения маслихата Костанайской области от 12.07.2024 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Номер по порядку
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубических метров

2022 жылғы 20 сәуірдегі
№ 172 шешіміне
қосымша
Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 12.07.2024 № 150 шешімімен (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Реті бойынша номір
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері
1
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1 000 текше метр