О признании утратившим силу решения Карабалыкского районного маслихата
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 15 февраля 2022 года № 102. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2022 года № 26900
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карабалыкского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога" от 27 июня 2018 года № 265 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7957).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев

Қарабалық аудандық мәслихаттың шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2022 жылғы 15 ақпандағы № 102 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 ақпанда № 26900 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарабалық аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 27 маусымдағы № 265 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7957 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев