О внесении изменений в постановление акимата Актогайского района от 21 мая 2019 года № 144 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на территории Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 22 сентября 2022 года № 281. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2022 года № 29823
Акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актогайского района от 21 мая 2019 года № 144 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на территории Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6386) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции;
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района согласно приложению к настоящему постановлению";
пункт 2 и приложение 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района К. Арынов
"СОГЛАСОВАНО"
Актогайская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 22 сентября 2022 года
№ 281
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района от
"21" мая 2019 № 144
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Актогайского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место размещения агитационных печатных материалов
1
село Актогай
Улица Алина, 97 возле здания государственного учреждения "Отдел реального сектора экономики Актогайского района"
Переулок Школьный возле центрального рынка
Улица Максима Горького, 86 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района"
Улица Марденова, 101 возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
Улица Муткенова, 12а возле здания Отдела Актогайского района по социальному обеспечению филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области
2
село Приреченское

Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы "Ақтоғай ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру туралы" № 144 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 281 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қыркүйекте № 29823 болып тіркелді
Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 144 "Ақтоғай ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6386 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 1 – тармағы және 2 – қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1 – қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі К. Арынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтоғай
аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Павлодар облысы
Ақтоғай ауданы әкімідігінің
2022 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 281 Қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданы
әкімдігінің 2019 жылғы
21 мамырдағы № 144
қаулысына қосымша
Ақтоғай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с №
Елді мекен атаулары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
1
Ақтоғай ауылы
Алин көшесі, 97, "Ақтоғай ауданының экономиканың нақты секторы бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Школьный тұйық көшесі, орталық базардың жанында
Максим Горький көшесі, 86, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында
Марденов көшесі, 101, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында
Мүткенов көшесі, 12а, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалының әлеуметтік қамтамасыз ету бойынша Ақтоғай ауданының бөлімі ғимаратының жанында
2
Приреченское ауылы

Улица 22 Партсъезда, 14 возле здания государственного коммунального предприятия "Ветеринарная станция Актогайского района" Управления сельского хозяйства Павлодарской области
Улица 22 Партсъезда, 12А возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Приреченская средняя школа Актогайского района Павлодарской область"
Улица 22 Партсъезда, 3Б возле магазина "Арай"
Улица Ганауэра 2 возле магазина "Хасан"
3
село Харьковка
Улица Советов, 45 возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункта села Харьковка
Улица Советов, 34 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Харьковка
4
село Жоламан
Улица Мектеп, 5 возле комбинированного блок-модуля
5
село Ақжол
Улица Молодежная, 1 возле здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Ақжол Актогайского района"
Улица Драганова, 33 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Ақжол
Улица Драганова, 5 возле здания отделения почты
Улица Мектеп, 1 возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Агрономийская средняя школа Актогайского района Павлодарской области"
6
село Барлыбай
Улица Мектеп, 5 возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Енбекшинская средняя школа Актогайского района Павлодарской области"
7
село Баскамыс
Улица 1 Мая, 8 возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункт села Баскамыс
Улица 1 Мая, 5 возле комбинированного блок-модуля
8
село Жалаулы
Улица Абая, 22 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жалаулы
9
село Карасу
Улица Бірлік, 18 возле здания коммунального государственного учреждения "Жалаулинская начальная школа Актогайского района Павлодарской области"
10
село Балтасап
Улица Жеңіс, 15 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Балтасап
11
село Шолаксор
Улица Тәуелсіздік, 12 возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункт села Шолаксор
Улица Мира,1 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Шолаксор
12
село Жолболды
Улица Коммунистическая, 50 возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Жолболдинского сельского округа Актогайского района"
Улица Коммунистическая, 49 возле сельского стадиона
Улица Ленина, 11 возле комбинированного блок-модуля
13
село Шуга
Улица Орталық, 14 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Шуга
14
село Шиликты
Улица Мектеп, 3 возле сельского стадиона
15
село Караоба
Улица Советов, 13 возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Караобинского сельского округа Актогайского района"
Улица Терешковой, 13 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Караоба
Улица Советов, 11 возле комбинированного блок-модуля
16
село Жана-ауыл
Улица Достық, 9 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жана-ауыл
17
село Исантерек
Напротив здания по улице Желтоқсан, 2
18
село Ауельбек
Улица Мира, 5 возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области медицинский пункт села Ауельбек
Улица Ленина, 14, возле автобусной остановки
19
село Отес
Улица Орталык, 8а возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Отес
20
село Кожамжар
Улица Астана, 4 возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района"
Улица Елубаева Сахабидена, 13 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Кожамжар
Улица Целинная, 14, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Актогайский аграрно-технический колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
21
село Кайран
Улица Мектеп, 5 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Кайран
22
село Жамбыл
Улица Мектеп, 7 возле комбинированного блок-модуля
23
село Караой
Улица Кубань, 6 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Караой
24
село Муткенова
Улица Шарапиденова, 1 возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Муткеновского сельского округа Актогайского района"
Улица Астана, 1А возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский Дом культуры села Муткенова
Улица Муткенова, 1 возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области врачебная амбулатория села Муткенова
25
село Жанатап

22 Партсъезд көшесі, 14, Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасының "Ақтоғай ауданының ветеринариялық станциясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
22 Партсъезд көшесі, 12А, "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Приреченск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында)
22 Партсъезд көшесі, 3Б, "Арай"дүкенінің жанында
Ганауэра көшесі, 2, "Хасан" дүкеннің жанында
3
Харьковка ауылы
Советов көшесі, 45, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Харьковка ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
Советов көшесі, 34, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Харьковка ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
4
Жоламан ауылы
Мектеп көшесі, 5, кешенді блок-модульдің жанында
5
Ақжол ауылы
Молодежная көшесі, 1, "Ақтоғай ауданы Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Драганов көшесі, 33, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Ақжол ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
Драганов көшесі, 5, пошта бөлімшесі ғимаратының жанында
Мектеп көшесі, 1, "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Агрономия орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
6
Барлыбай ауылы
Мектеп көшесі, 5, "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Еңбекші орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7
Басқамыс ауылы
1 Май көшесі, 8, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Баскамыс ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
1 Май көшесі, 5, кешенді блок-модульдің жанында
8
Жалаулы ауылы
Абай көшесі, 22, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жалаулы ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
9
Қарасу ауылы
Бірлік көшесі, 18, "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Жалаулы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Балтасап ауылы
Жеңіскөшесі, 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Балтасап ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
11
Шолақсор ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 12, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Шолақсор ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
Мира көшесі, 1, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Ақжол ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
12
Жолболды ауылы
Коммунистическая көшесі, 50, "Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Коммунистическая көшесі, 49, ауылдық стадионның жанында
Ленин көшесі, 11, кешенді блок-модульдің жанында
13
Шұға ауылы
Орталық көшесі, 14, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Шұға ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
14
Шілікті ауылы
Мектеп көшесі, 3, ауылдық стадионның жанында
15
Қараоба ауылы
Советов көшесі, 13, "Ақтоғай ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Терешкова көшесі, 13, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қараоба ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
Советов көшесі, 11, кешенді блок-модульдіңжанында
16
Жаңа-ауыл ауылы
Достық көшесі, 9, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жана-ауыл ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
17
Исантерек ауылы
Желтоқсан көшесі, 2, ғимаратына қарама-қарсы
18
Әуелбек ауылы
Мир көшесі, 5, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Әуелбек ауылының медициналық пункт ғимаратының жанында
Ленин көшесі, 14, автобус аялдамасының жанында
19
Өтес ауылы
Орталықкөшесі, 8а, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Өтес ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
20
Қожамжар ауылы
Астана көшесі, 4, "Ақтоғайа уданы Қожамжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Елубаев Сахабиден көшесі, 13, Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қожамжар ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
Целинная көшесі, 14, Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы білім беру басқармасының "Ақтоғай аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
21
Қайран ауылы
Мектепкөшесі, 5, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қайран ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
22
Жамбыл ауылы
Мектеп көшесі, 7, кешенді блок-модульдің жанында
23
Қараой ауылы
Күбән көшесі, 6, Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Қараой ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
24
Мүткенов ауылы
Шарапиденов көшесі, 1, "Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Астана көшесі, 1А, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Мүткенов ауылының ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанында
Мүткенов көшесі, 1, Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны Мүткенов ауылының дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында
25
Жаңатап ауылы

Улица Орталық, 21/1 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанатап
26
село Жанабет
Улица Мектеп, 15 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Жанабет
27
село Абжан
Улица Мектеп, 7 возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры, физической культуры и спорта Актогайского района" сельский клуб села Абжан

Орталық көшесі, 21/1, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жанатап ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
26
Жаңабет ауылы
Мектеп көшесі, 15, "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Жанабет ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында
27
Әбжан ауылы
Мектеп көшесі, 7. "Ақтоғай ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны Әбжан ауылының ауылдық клубы ғимаратының жанында