О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 марта 2022 года № 19/9. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2022 года № 27248
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение к решению
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 17 марта 2022 года № 19/9
Перечень некоторых решений маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области, признанных утратившими силу
1. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аютасского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2605).
2. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Афанасьевского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2595).
3. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Городецкого сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2596).
4. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2603).

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы № 19/9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 29 наурызда № 27248 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
О. Амрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2022 жылғы 17 наурыздағы № 19/9
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Аютас ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2605 болып тіркелген).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Афанасьев ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2595 болып тіркелген).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Городецк ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2596 болып тіркелген).
4. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Жаңажол ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2603 болып тіркелген).

5. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кривощековского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2604).
6. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2602).
7. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Приишимского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2600).
8. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2601).
9. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2597).
10. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Юбилейного сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2599).

5. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Кривощеков ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2604 болып тіркелген).
6. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Новопокров ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2602 болып тіркелген).
7. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Приишим ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2600 болып тіркелген).
8. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Семипол ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2601 болып тіркелген).
9. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сухорабов ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2597 болып тіркелген).
10. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Юбилей ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2599 болып тіркелген).

11. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей города для участия в сходе местного сообщества города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 3 февраля 2014 года № 25/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2598).
12. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо - Казахстанской области от 3 февраля 2014 года № 25/12 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей города для участия в сходе местного сообщества города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 15 января 2021 года № 1/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7090).
13. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо - Казахстанской области от 3 февраля 2014 года № 25/10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 15 января 2021 года № 1/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7091).
14. Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо - Казахстанской области от 3 февраля 2014 года № 25/6 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кривощековского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" от 15 января 2021 года № 1/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7092).

11. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын қала тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2598 болып тіркелген).
12. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/12 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын қала тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 1/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7090 болып тіркелген).
13. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/10 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сухорабов ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 1/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7091 болып тіркелген).
14. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/6 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Кривощеков ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 1/11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7092 болып тіркелген).