О признании утратившими силу постановлений акимата Атырауской области от 24 апреля 2020 года № 66 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Атырауской области" и от 23 декабря 2020 года № 258 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 4 февраля 2021 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2022 года № 26799
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Атырауской области от 24 апреля 2020 года № 66 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4642) и от 23 декабря 2020 года № 258 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4830).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Таушова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов

Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 66 "Атырау облысы жергілікті атқарушы органымен мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" және 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 258 "Атырау облысы жергілікті атқарушы органымен мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 ақпандағы № 8 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 ақпанда № 26799 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 66 "Атырау облысы жергілікті атқарушы органымен мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4642 болып тіркелген) және 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 258 "Атырау облысы жергілікті атқарушы органымен мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4830 болып тіркелген) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Н.Б.Таушовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов