Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Махамбетскому району
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 29 декабря 2022 года № 194. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31486
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Махамбетского района РЕШИЛ:

Махамбет ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 194 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31486 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Махамбетскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата К. Мажиев
Приложение к решению
Махамбетского районного
маслихата от 29 декабря
2022 года № 194
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Махамбетскому району
Виды объектов образования и накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель

1. Махамбет ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары, осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Мажиев
Махамбет аудандық
мәслихатының 2022 жылғы 29
желтоқсандағы № 194 шешіміне
қосымша
Махамбет ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілерінің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және
жайлы еме сүйлер
1 тұрғын